Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Podejżewam, że to co teraz piszę raczej się nie spełni ale spróbować zawsze można. 

QV, nie myślałeś kiedyś aby lekko zmodyfikować kopertę i wsadzić do niej automat? Mitota 9015 albo 9130? 

Zdaję sobie sprawę, że wtedy ten zegarek aż za bardzo by Sinn'em 104 trącał... no ale zawsze. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

QV już chyba ze sto razy o tym pisał, wystarczy poszukać. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już coś szukałem w sieci bo czas na coś nowego i widzę  za  ładnie mi zaplanowałeś wydatki :D .   Najpierw WZ,2 potem Klingert i następnie jedno-wskazówkowiec 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już coś szukałem w sieci bo czas na coś nowego i widzę  za  ładnie mi zaplanowałeś wydatki :D .   Najpierw WZ,2 potem Klingert i następnie jedno-wskazówkowiec 

 

:ph34r:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ZlyNY

To tak jak w Rolexie Submarinerze. 

To dobrze wrozy na przyszlosc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, myślałem, że mam spokój, na renderach klingert taki se, form and function też, wuzetki mnie nie zajarały. I co? Prototypy piękne... Wszystkie... Skąd ja na to kasę wezmę... Trzeba będzie jeść parówki przez kilka miesięcy na obiad.

QV mam tylko jedną prośbę/pytanie: Czy wszystkie zegarki będą w tych ogromnych pudełkach? Pytam bo z logistyką kiepsko, one za dużo miejsca zajmują, a wyrzucać szkoda. Poza tym jakbym miał kiedyś (niedajboże)sprzedać to z oryginalnym pudełkiem. Może nie kupiłeś ich 3000 na zapas i może jakieś mniejsze pudełka rozważysz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak że ten... sprzedam teściową. Może być na części  ;)

QV, fajne zegarki przygotowałeś. Gdyby nie narzekanie mojej kobiety to brałbym wszystkie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie się też bardzo podobają nowe projekty gdyby tylko Klingert miał datę, a form&function był automatem... (z datą ) ... to by już był kosmos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe ile by kosztował form&function automat, pewnie 2,5k, ale i tak bym nie ominął... :)

Edytowane przez SebaZ74

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez myslalem ze fajny ale szkoda że nie automat ale kto wie.. pomału się łamie i może jednak kupię niebieski (jasnych juz mam kilka) bo fajny jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luminescencja w WZ.2 i WZ.3 jest naprawdę dobra. Zastosowalismy " tą lepszą ;-) " błękitną masę. Na żywo jest bardziej niebieska.

 

75332755_2442853479305130_89514578033739

Edytowane przez QuadrifoglioVerde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luminescencja w WZ.2 i WZ.3 jest naprawdę dobra. Zastosowalismy " tą lepszą ;-) " błękitną masę. Na żywo jest bardziej niebieska.

Witam. Za kilka dni się przekonam :)

Edytowane przez arcziwald07
Nie cytuj zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tempting... Tylko czy zielony czy niebieski. Ciężko się zdecydować :)

 

Jak wezmiesz oba to postaram sie wyslac z takimi samymi numerami :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo chętnie, bo jestem zainteresowany z moim przyjacielem - (i pasuje mi luma bardzo), obawiam się tylko, czy będzie pasował na mój nadgarstek (mam dość wąski niecałe 5,5 cm szerokości i 17cm obwodu).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Muszę powiedzieć, że mamy z Marcinem mega podobne gusta jeśli chodzi o zegarki Pół kolekcji leży na ogłoszeniach, żeby sfinansować zakupy od VC bez ruszania oszczędności.

 

-Architekt jak nic trafił w moje gusta. Była nawet wpłacona zaliczka, ale musiałem odłożyć zakup.

-Rapide S13 już u mnie. Wyparł Bulove Moonwatcha z kolekcji - 2 razy droższy zegarek i to warty tych pieniędzy...

-jak Form Function niebieski będzie polerowany jak w prototypie - biorę bez zastanowienia

 

-Royal Europe - podoba się, ale Architekt siadł lepiej. Za dużo jak na kolejny zegarek na tej samej kopercie.

-Avangarde - brałbym niebieskiego. Podoba mi się, ale nie aż tak, żeby za niego tyle dać. W cenie Chrono - brałbym nawet w kwarcu (tak wiem, że to nierealne przy tej specyfikacji)

 

 

Do tego podobają mi się 3 warianty divera (będzie ciężki wybór) i poluje na VISa. Za czarnego VISa bez daty mógłbym dać znacznie więcej, niż mówi zdrowy rozsądek (niezdrowy w sumie tez). Może się jakims cudem trafi. Jak projekt był realizowany jednak był jeszcze powyżej kwoty, za która wtedy mógłbym dać za zegarek - byl po prostu powyzej psychologicznej granicy. Przytulibym też jakieś Chrono że starszych serii.

 

Dobrze, że znasz litosc i chociaż Satelita/WZ2/WZ3 są za wielkie na mój nadgarstek biggrin.png

Edytowane przez 91maniek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I bardzo dobrze... nie miałem już na co wydawać pieniędzy. Remont, wczasy? A komu to potrzebne jak takie fajne zegarki się pojawiają na rynku  ;)

Zresztą już jakiś czas temu pisałem, że Vratislavia Conceptum to najbardziej "płodna" polska marka zegarkowa. Cieszę się, że nie muszę tego stwierdzenie odwoływać. 

Powiem tylko tyle... WINCYJ, PANIE WICNYJ!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.