Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

VISa bym przytulił, również jestem za reedycją!

Edytowane przez SebaZ74

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

VIS pierwszej generacji to już zegarek, który jest legendą.

Śpiewają o nim pieśni, piszą sztuki teatralne i uczą w szkole.

Trafił nawet na smart... no, sam nie wiem co o tym myśleć :rolleyes::D

https://www.watchfaces.be/vratislavia-conceptum-vis1935-x-3in1-noisy-dials/


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów!

Pierwszy post i pierwsza Vratka.

Tak naprawdę to druga VC w tym tygodniu :), ale pierwsza jako nowa.

Uzależniam się :)

WZ3 przykuwa uwagę... Wypukłe szkło robi robotę.

post-111062-0-03621800-1573941805_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów!

Pierwszy post i pierwsza Vratka.

Tak naprawdę to druga VC w tym tygodniu :), ale pierwsza jako nowa.

Uzależniam się :)

WZ3 przykuwa uwagę... Wypukłe szkło robi robotę.

No to przepadłeś Panie. Witaj wśród upadłych  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zazdroszcze wam. U mnie niecałe 16 w łapie dyskwalifikuje WZ2/3.

A w sumie nie znalazłem jednej informacji. Są planowane jakieś projekty na starej kopercie od Chrono? Czy S13 ( R ) to już koniec tematu? Siedzi mi ta koperta na łapie jak ulał i po prostu mi się podoba smile.png

Edytowane przez 91maniek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zazdroszcze wam. U mnie niecałe 16 w łapie dyskwalifikuje WZ2/3.

 

A w sumie nie znalazłem jednej informacji. Są planowane jakieś projekty na starej kopercie od Chrono? Czy S13 ( R ) to już koniec tematu? Siedzi mi ta koperta na łapie jak ulał i po prostu mi się podoba smile.png

Marcin kiedyś powiedział, ze ma wiele nowych pomysłów na chrono...


 

Wrote @ ZX Spectrum. 16kb RAM, Z80A 3,54 MHzm, res. 256 × 192 - 15 colours. Powered by Sinclair BASIC.  

 

Stored @ geniue MK232P KASPRZAK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seria Chrono była już co najmniej dwa razy kończona. 

S.8 "Astronauta" miał być ostatnie z tego co kojarzę, potem S.12 Chrono Rapide. 

Jak widać nie były... i dobrze, bardzo dobrze. Czekam na kolejne. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seria Chrono była już co najmniej dwa razy kończona. 

S.8 "Astronauta" miał być ostatnie z tego co kojarzę, potem S.12 Chrono Rapide. 

Jak widać nie były... i dobrze, bardzo dobrze. Czekam na kolejne. 

 

Chciałbym tą serię zakończyć, ale klienci mi ciągle pisali, że byłbym idiotą gdybym to zrobił...więc póki będą chętni to będą kolejne wersje to jest tak wdzięczny projekt, że można milion wariantów kolorystycznych obmyślić i każdy będzie miał swój urok. Staram się nie tylko zmieniać tarcze ale także sposoby wykończenia kopert, bezele, dekle. Zawsze ten produkt podany jest nieco inaczej dzięki temu wciąż dobrze smakuje. W przyszłym roku pojawi się S.14 :-) nawet mam już na niego pomysł ale na razie nie będę zdradzał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zazdroszcze wam. U mnie niecałe 16 w łapie dyskwalifikuje WZ2/3.

 

A w sumie nie znalazłem jednej informacji. Są planowane jakieś projekty na starej kopercie od Chrono? Czy S13 ( R ) to już koniec tematu? Siedzi mi ta koperta na łapie jak ulał i po prostu mi się podoba smile.png

Mam podobnie, ale WZ3 wygląda w porządku. Kup a zobaczysz, że nie oddasz :)

Zapoluj na Arctowskiego, leży idealnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym tą serię zakończyć, ale klienci mi ciągle pisali, że byłbym idiotą gdybym to zrobił...więc póki będą chętni to będą kolejne wersje to jest tak wdzięczny projekt, że można milion wariantów kolorystycznych obmyślić i każdy będzie miał swój urok. Staram się nie tylko zmieniać tarcze ale także sposoby wykończenia kopert, bezele, dekle. Zawsze ten produkt podany jest nieco inaczej dzięki temu wciąż dobrze smakuje. W przyszłym roku pojawi się S.14 :-) nawet mam już na niego pomysł ale na razie nie będę zdradzał.

Tak mądrzy klienci to skarb. Dobrze doradzą i towar kupią  ;)  :D

Biorę tą informację jako zapowiedź S.14 i zaczynam już odkładać fundusze. Coś czuję, że się nie zawiodę. 

Swoją drogą zgadzam się, że ta koperta to istny samograj. Można z niej wiele wycisnąć. Mam nadzieję, że koperta od Wz. okaże się podobnym sukcesem i będziesz mieć w swojej ofercie kolejny bardzo mocny punkt. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, czy ktoś mógłby wrzucić foto obok siebie Architekta i RoyalEurope? Rozważam coś z jasną tarczą (więc architekt ma fory), ale tarcza RE też mi sie podoba... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Doszedł Wz2, tylko szkoda, że mam bardzo odległy numer prawie pod 90 :( Czyli nie warto spieszyć się z przelewem, bo i tak to nie ma znaczenia. Rozumiem, że nie ma wyboru numeru, ale szybkość przelewu po ogłoszeniu sprzedaży powinna się liczyć.Pozdrawiam.

Edytowane przez arcziwald07

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Doszedł Wz2, tylko szkoda, że mam bardzo odległy numer prawie pod 90 :( Czyli nie warto spieszyć się z przelewem, bo i tak to nie ma znaczenia. Rozumiem, że nie ma wyboru numeru, ale szybkość przelewu po ogłoszeniu sprzedaży powinna się liczyć.Pozdrawiam.

 

Panowie przecież to logiczne, że gdybym miał wszystkie zegarki złożone i poukładane w kolejności numerów to bym dopuścił ich wybieranie bo co stało by na przeszkodzie ? To nie jest takie proste. Dostajemy części w tym numerowane dekle dokładnie w odwrotnej kolejności W takich kasetach gdzie wysokie numery są zwykle u góry a te niskie na samym dole. Pobranie niskich numerów = rozwalenie całej kasety robi się bałagan a i tak przez kilka lat działalności cały pokój jest w kartonach z częściami do róznych modeli ( cały czas trzeba składając aktualne serwisować te stare które spływają z rożnych powodów. 90 to bardzo ładny numer :-) Każdy przydział numeru to jest plus kilka dodatkowych czynności na każdym etapie dystrybucji zegarków, trzeba je zapisywać aby się nie okazało, że mówię, że jakiś numer jest a już poszedł itd. Ktoś rezerwuje numer albo wysyła zapytanie, dostaje info do przelewu przelewu przez 3 dni nie ma, w tym czasie na ten numer jest już kolejka. Co robić ? pisać do tego pierwszego niech się streszcza ? bo jest kolejka ? pomyśli że jestem nachalny, z resztą nie lubię być nachalnym. Jak mu nie napiszę to zrobi sobie przelew po tygodniu  znienacka ( naprawdę to się często zdarza ) i wpisze numer który już poszedł. Napiszę mu że już go nie ma, to foch. Naprawdę wszystko już przerabiałem :-) Po co mi te problemy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się sam lubię ;) przyczepić, ale czegoś co ma jakieś znaczenie. Ten płacz o numerki niektórych to jakaś komedia przecież.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Doszedł Wz2, tylko szkoda, że mam bardzo odległy numer prawie pod 90 :( Czyli nie warto spieszyć się z przelewem, bo i tak to nie ma znaczenia. Rozumiem, że nie ma wyboru numeru, ale szybkość przelewu po ogłoszeniu sprzedaży powinna się liczyć.Pozdrawiam.

Znam ten ból, ta sama sytuacja. No to czekamy do końca i kupujemy jeszcze jednego z niskim numerem. Albo zwróć i czekaj ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klub jakiś załóżcie  :lol:

Edytowane przez Krygo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny zegarek i bez numerków się obroni a z dobrym numerem jeszcze zyska ;)

Zegarek ciekawy, ale z dobrym numer tak jak piszesz- zyskuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym tą serię zakończyć, ale klienci mi ciągle pisali, że byłbym idiotą gdybym to zrobił...więc póki będą chętni to będą kolejne wersje to jest tak wdzięczny projekt, że można milion wariantów kolorystycznych obmyślić i każdy będzie miał swój urok. Staram się nie tylko zmieniać tarcze ale także sposoby wykończenia kopert, bezele, dekle. Zawsze ten produkt podany jest nieco inaczej dzięki temu wciąż dobrze smakuje. W przyszłym roku pojawi się S.14 :-) nawet mam już na niego pomysł ale na razie nie będę zdradzał.

Jakby pozbyć się przycisków to wszedłby tam jakiś automat


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znam ten ból, ta sama sytuacja. No to czekamy do końca i kupujemy jeszcze jednego z niskim numerem. Albo zwróć i czekaj ;)

Gdybym wiedział, że to tak dział, to faktycznie bym czekał z zakupem prawie do wyczerpania tego modelu, a nie robił przelew w 12/h po ogłoszeniu sprzedaży  :D  No cóż, z zegarka jestem prawie zadowolony, tylko datownik jest słabo widoczny i pasek mógłby być dłuższy o dwa oczka, jak dla mnie.

Edytowane przez arcziwald07

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli S.14 będzie miał obrotowy bezel to może nawet i ja się skuszę :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli S.14 będzie miał obrotowy bezel to może nawet i ja się skuszę :)

To już nie w takich pieniądzach będzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.