Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Czemu nie ta liga zegarka :)? Ja bym powiedział, że ta właśnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szyskops, chyba masz rację, źle się wyraziłem. 

Chodziło mi bardziej o to, że Pan-Africa w założeniu jak i wykonaniu jest lepszym zegarkiem. 

Liga/przedział cenowy będą te same.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szyskops, chyba masz rację, źle się wyraziłem. 

Chodziło mi bardziej o to, że Pan-Africa w założeniu jak i wykonaniu jest lepszym zegarkiem. 

Liga/przedział cenowy będą te same.

 

Balticus ma WR300 vs WR100 w Pan-Africa. Do tego Grey Seal miał przeszklony dekielek. Mechanizm ten sam i w obu szafir z AR. Jeśli miałbym wyznaczyć, który to lepsza "liga" to celowałbym w Balticusa ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Balticus ma WR300 vs WR100 w Pan-Africa. Do tego Grey Seal miał przeszklony dekielek. Mechanizm ten sam i w obu szafir z AR. Jeśli miałbym wyznaczyć, który to lepsza "liga" to celowałbym w Balticusa ;)

Dla mnie oba to udane produkcje rodzimych microbrandów, z tym samym mechanizmem zdaje się faktycznie VC tańsza, ale myślę, że to wynika z polityki producenta, a nie różnicy w jakości. Foka to rasowy nurek, więc musi mieć większy WR. Dla mnie oba to ta sama liga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czerwone przeszycia bardziej by pasowały do kierownicy. Zamieniamy się? ;)

Dzięki, ale nie zamieniłbym się :)

I tak już go nie mam :(

 

Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

QV, tak wiem czepiam się szczegółów, może i mało istotnych... ale czemu te dwa modele (Wz.1 i Wz.2) nie mają nazw własnych? Wz.1 nazwałeś "Satelita". W pozostałych chronografach albo używałeś nazw serii (Heritage Chrono, Chrono Rapide) lub nazw dla pojedynczych modeli (Kosmos, Astronauta, Sport itd.).  A tutaj nic. lekko bezpłciowe Wz. i numerek. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

QV, tak wiem czepiam się szczegółów, może i mało istotnych... ale czemu te dwa modele (Wz.1 i Wz.2) nie mają nazw własnych? Wz.1 nazwałeś "Satelita". W pozostałych chronografach albo używałeś nazw serii (Heritage Chrono, Chrono Rapide) lub nazw dla pojedynczych modeli (Kosmos, Astronauta, Sport itd.). A tutaj nic. lekko bezpłciowe Wz. i numerek.

WZ.2 / WZ.3 ;)

Edytowane przez Lupus_01

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może też się czepiam, ale nie czytamy od prawej do lewej i zielony na grafice powinien być po lewej WZ.2 a po prawej WZ.3 :)

Edytowane przez Lupus_01

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

QV, tak wiem czepiam się szczegółów, może i mało istotnych... ale czemu te dwa modele (Wz.1 i Wz.2) nie mają nazw własnych? Wz.1 nazwałeś "Satelita". W pozostałych chronografach albo używałeś nazw serii (Heritage Chrono, Chrono Rapide) lub nazw dla pojedynczych modeli (Kosmos, Astronauta, Sport itd.).  A tutaj nic. lekko bezpłciowe Wz. i numerek. 

 

Nie zastanawiałem się nad tym :-) Po prostu tym razem jest tak.

Edytowane przez QuadrifoglioVerde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ZlyNY

Ale przecież możemy sami wymyślić nazwę. I wydaje mi sie. ze nawet jak nie bedzie ona oficjalna  to tak długo jak zainteresowani beda wiedzieć o jaki  model Vratki chodzi nazwa taka sie utrzyma i 'przylgnie ".

A musze przyznać ze trafiłeś w sedno bo nazwa w moim odczuciu jest niemniej ważna jak sam zegarek. :rolleyes:

Wydaje mi sie ze Marcin tak jak napisał nie zastanawiał sie nad tym bo ma po prostu za dużo na głowie. 

Ja również zwróciłem uwagę na brak nazwy ale myślałem ze wynika to z jakichś innych powodów. 

To co jakieś propozycje imion ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może po naszemu, analogicznie do:

Chronograf "Satelita" WZ.1 (na stronie VC zegarek na zdjęciu z satelitą):

 

Chronograf "Awiator" Wz.2 i Wz.3 (zegarek na zdjęciu z samolotem)

 

Ps. Jest firma z zegarkami ale pisane "Aviator"

 

Albo całkiem po naszemu: "Lotnik" (Awiator) :)

Edytowane przez SebaZ74

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ZlyNY

No to wychodzi na to ze oprócz nazwy  Aviator mamy tez zezwolenie kolegi QV na używanie takowej .

To moze przy okazji jakichś update na stronie VC bedzie można dodać ta nazwę jako oficjalna ?

Prosimy bardzo. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.