Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

To, to, to to, to, ten zegarek, tym zegarku, ten zegarek, tym zegarku. I tak w kółko. Nie da się typa słuchać.

Edytowane przez Krygo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To, to, to to, to, ten zegarek, tym zegarku, ten zegarek, tym zegarku. I tak w kółko. Nie da się typa słuchać.

Ale jest jedyny. Nie ma innego kanału który pokazuje tak regularnie zegarki. Można oglądać z wyłączonym dźwiękiem ale chyba to jest jedyne źródło, które pokazuje w PL zegarki z każdej strony. Nie liczę ZiP. Ich video to raczej dokladki do prasowych recenzji. Tik talk to tylko recenzje tego co mu podarują za free.

Nie jedźmy po nim jak po Łysej Kobyle. Jemu jedynemu się chce.

 

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka


 

Wrote @ ZX Spectrum. 16kb RAM, Z80A 3,54 MHzm, res. 256 × 192 - 15 colours. Powered by Sinclair BASIC.  

 

Stored @ geniue MK232P KASPRZAK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko zwróciłem uwagę na coś co mi działa na nerwy. Strasznie się powtarza. Sam wywołałeś wilka z lasu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko zwróciłem uwagę na coś co mi działa na nerwy. Strasznie się powtarza. Sam wywołałeś wilka z lasu :P

No, mistrz słowa polskiego to On nie jest...

 

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka


 

Wrote @ ZX Spectrum. 16kb RAM, Z80A 3,54 MHzm, res. 256 × 192 - 15 colours. Powered by Sinclair BASIC.  

 

Stored @ geniue MK232P KASPRZAK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uczciwie zegarek pokazał? Uczciwie.

Bo to taki

"fajny" zegarek... i szkiełko też "fajne", koronka "fajna" i koperta taka "fajna". Tylko ta korona królów taka nie za "fajna". To nie, to się nie podoba. I miyota taka nie za ładna.  Ale też może być bo w sumie zegarek "fajny" tylko może jeszcze klamra taka mniej "fajna". 

Tak w telegraficznym skrócie co zostało powiedziane w tej recenzji. 

Cieszę się natomiast, że pokazał nowe modele Vratislavii. Chyba najwięcej z polskojęzycznych kanałów (jakby było ich dużo). 

Szkoda tylko, że nie ma nic rzeczowego do powiedzenia o tym zegarku... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uczciwie zegarek pokazał? Uczciwie.

Bo to taki

"fajny" zegarek... i szkiełko też "fajne", koronka "fajna" i koperta taka "fajna". Tylko ta korona królów taka nie za "fajna". To nie, to się nie podoba. I miyota taka nie za ładna.  Ale też może być bo w sumie zegarek "fajny" tylko może jeszcze klamra taka mniej "fajna". 

Tak w telegraficznym skrócie co zostało powiedziane w tej recenzji. 

Cieszę się natomiast, że pokazał nowe modele Vratislavii. Chyba najwięcej z polskojęzycznych kanałów (jakby było ich dużo). 

Szkoda tylko, że nie ma nic rzeczowego do powiedzenia o tym zegarku... 

 

Jak usłyszałem, że niedawno miał "pan-europe", to się pośmiałem ;-) 

Edytowane przez szuwi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vratke mam i ja... jakos sporo czasu zajelo mi dojrzenie do decyzji zakupu... na tyle dlugo ze przegapilem Pan-Africa
Zegarek fajny... bardzo neutralny w noszeniu... przynajmniej na mojej lapie 18.5cm nic nie przeszkadza.

Mix. elementow, ktore daja bardzo ciekawy efekt. Cyferblat arcyciekawy.. swiatlo gra na nim fajnie... od fioletu, przez granat do szarosci

Tył...nie ma szału... mozna było sobie darować przeszklony dekiel... bo mechanizm a tym bardziej wachnik jakos specjalnie urodziwy nie jest... korona...imo nieco na sile... w PA, rocznicowym czy pro militari bylo lepiej... gdyby byl metal z korona wszystko by sie fajnie bronilo

Fabryczny pasek przyzwoitej jakosci czego nie oddaja zdjecia na stronie VC ale i tak zrobilem precierany wintydż na ktorym prezentuje sie...mysle...ciekawiej.

Czekam na kolejne z serii i poluje na afrykanczyka.

post-90398-0-95336100-1575362827_thumb.jpg

post-90398-0-33283100-1575362829_thumb.jpg

Edytowane przez William Blake

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Royal Europe to realnie jeden z najlepszych projektów VC i dziwi mnie to, że do tej pory sprzedało się MNIEJ niż 100 sztuk. Kiepskie recenzje niestety nic nie wnoszą oprócz pokazania, że coś jest "fajne"...  :rolleyes: Takie mamy czasy - zagraniczne mikrobrandy sprzedają zegarki na pniu, bo współpracują z najlepszymi. Życzę marce z całego serca, żeby udało się przekuć najbardziej sensowny polski brand zegarkowy (VC oczywiście) w ogólnoświatowy hit.

 

Ale nic nie dzieje się przypadkowo. Piona! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sie poczyta na zagranicznych forach, to afrykaniec był bardzo dobrze oceniany przez użytkowników. O RE jakoś mniej znalazłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, i już wiemy, kto jest najlepszy  :P

:unsure:  Hmm... Megalomania? 

 

Hahah  :D Akurat miałem na myśli TGV, Just One More Watch, Teddy Baldassarre i kilku innych zagranicznych twórców o ogromnych zasięgach.

 

Natomiast co do recenzji - sami napisaliście, że jest kiepska i "można oglądać z wyłączonym dźwiękiem" :D Jeśli tego oczekujesz od recenzji to spoko. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahah  :D Akurat miałem na myśli TGV, Just One More Watch, Teddy Baldassarre i kilku innych zagranicznych twórców o ogromnych zasięgach.

 

Natomiast co do recenzji - sami napisaliście, że jest kiepska i "można oglądać z wyłączonym dźwiękiem" :D Jeśli tego oczekujesz od recenzji to spoko. 

 

No to hop - chyba nie musisz formalnie współpracować z producentem, żeby zrobić recenzję zegarka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sie poczyta na zagranicznych forach, to afrykaniec był bardzo dobrze oceniany przez użytkowników. O RE jakoś mniej znalazłem.

Pewnie jeszcze się pojawią, bo dopiero 2/3 sprzedano :) Albo Piastowie ich mało interesują :)

 

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RE to świetny zegarek, bez dwóch zdań. Mam jednak wrażenie, że trafił akurat na wysyp niebieskich tarcz i tu jest pies pogrzebany.

Pan Africa była nietypowa, zielona i to chyba był strzał w dziesiątkę, plus w RE ja osobiście mam problem z koroną na deklu...

Żeby nie nadchodzący Klingert, który dla mnie jest boski, pewnie bym wysupłał gotówkę na RE a tak czekam na nurka i reedycje Formmeistera :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4hQW2zt.jpg

 

QV, a Ty jaki swój zegarek uznajesz za najładniejszy i dlaczego jest to RE? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to hop - chyba nie musisz formalnie współpracować z producentem, żeby zrobić recenzję zegarka :)

 

Nie muszę, to prawda. Dlatego jeśli tylko będę miał możliwość zapoznania się z RE na żywo, to z pewnością się nad nim pochylę ;)

 

Ufam, że nic nie stoi na przeszkodzie, aby powstała - piękną polszczyzną przedstawiona - profesjonalna i rzetelna recenzja zegarka mikrobrandu o nazwie Vratislavia Conceptum na popularnym i lubianym kanale TikTalk. 

Chyba, że COŚ stoi na przeszkodzie?

 

Nic nie stoi na przeszkodzie. Ale też nie mam szczególnego ciśnienia na poświęcenie kilkudziesięciu godzin na opracowanie, nagranie i montaż recenzji :) Pożyjemy - zobaczymy.

Edytowane przez krzysiekhum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

QV, a Ty jaki swój zegarek uznajesz za najładniejszy i dlaczego jest to RE? ;)

Co to za skora ew co za pasek ....szukam czegos z taka faktura

Edytowane przez _Kwiatek_
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie muszę, to prawda. Dlatego jeśli tylko będę miał możliwość zapoznania się z RE na żywo, to z pewnością się nad nim pochylę ;)

 

Może chcesz Pana Afrykę - mogę udostępnić swojego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może chcesz Pana Afrykę - mogę udostępnić swojego :)

 

Bez urazy, ale recenzowanie zegarka, którego nie da się kupić, średnio ma sens. Przynajmniej moim zdaniem ;) Ale zapiszę sobie Twoją propozycję i jeśli znajdę wolne przebiegi w ramówce to się odezwę. Dzięki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to za skora ew co za pasek ....szukam czegos z taka faktura

 

Z takim pytaniem zapraszam do kolegi @Fixxxer, który zrobił dla mnie ten pasek. Ja nie mam pojęcia :)

Edytowane przez Krygo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

QV, a Ty jaki swój zegarek uznajesz za najładniejszy i dlaczego jest to RE? ;)

 

Nie wiem czy najbardziej udane ale z tych co już niedostępne to moja trójka:

- Heritage Chrono S.2 ( zielone ) / Chrono Rapide S.13R

- Heritage Chrono S.5 " Youngtimer "

- Formmeister Night Blue

 

Moja wiedza, doświadczenie jednak rosną i diver w 2 wersjach kolorystycznych których nie ujawniłem mi się bardzo podoba i jest zrobiony pod moje gusta. Jeśli dostawcy czegos nie spieprzą to będą to moje ulubione zegarki

 

Natomiast jesli chodzi o kształty koperty to najbardziej jestem zadowolony z Form&Function . Można by tą koperte przerobic na bez chrono i też byłby hit.

Edytowane przez QuadrifoglioVerde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ZMIAN TEMATU!!!

 

MARCIN zaczął, ja lecę dalej. Moje TOP 3 od VC

 

1. Granatowy formmeister ale pierwsza wersja

2. Tu Was zdziwię. AVANTGARDE. Wersja niebieska. Uwielbiam.

3. Chyba jednak Pan Africa. Zegarek absolutnie wszechstronny.

 

 

. Mam kilkanaście vratek. Nieśmiertelny vis pierwszy jest dopiero w okolicy miejsca ⚅.

 

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka


 

Wrote @ ZX Spectrum. 16kb RAM, Z80A 3,54 MHzm, res. 256 × 192 - 15 colours. Powered by Sinclair BASIC.  

 

Stored @ geniue MK232P KASPRZAK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy najbardziej udane ale z tych co już niedostępne to moja trójka:

- Heritage Chrono S.2 ( zielone ) / Chrono Rapide S.13R

- Heritage Chrono S.5 " Youngtimer "

- Formmeister Night Blue

 

Ale Ci ktoś bzdur naopowiadał...  ;)  :D :D 

Pierwsza wersja Vis'a z kanapkowa tarczą jest nie do pobicia - i nie jest to moje zdanie - przez moje ręce przeszło z tego co pamiętam siedem albo osiem sztuk, w różnych kolorach, w większości przypadków zegarek ten skutecznie wyparł wszelkie inne, niejednokrotnie  dużo droższe czasomierze z nadgarstków nosicieli i w co najmniej pięciu przypadkach goszczą tam do dzisiaj. Wszelkie chrono są świetne, ale Vis to naprawdę świetny surowy, męski zegarek i nie tylko moim, skromnym zdaniem, "kolorowe wersje" to już nie jest to samo.

Żeby nie było uważam tez że wszelkie projekty Vratislavia Conceptum zasługują na uwagę, bez trudu można znaleźć gorzej wykonane i mniej "twarzowe" projekty za dużo wyższą cenę, tak że nie jest źle i nie ma wstydu  - jednak Vis to Vis... ;) 


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.