Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Pozwolę sobie dołączyć do zabawy  :P

Trzy najlepsze? Bardzo ciężki wybór gdyż pod logiem Vratislavii powstało dużo bardzo dobrych projektów. Kolejność dowolna. Sam w sumie nie wiem które z nich są lepsze. 

 

W top 3 na pewno będą:

- Pan Africa - nie trafiło mi się jeszcze kupić zegarka, którego wcześniej widząc nie brałem pod uwagę. 

- Formmeister Sport - tak wiem, że znajdą się tacy dla których to herezja.

- S.4 "Kosmos" i S.6 "Sport" jako sztachetowe ying yang

 

Natomiast na specjalne wyróżnienie zasługują jeszcze:

- Wz.1 "Satelita"- Bardzo spójny pod wieloma względami model. 

- Chrono Rapide S.12 - to ten model przekonał mnie do Vratislavii jako marki

- Chrono Rapide S.13 - za reinterpretację klasyki. 

 

A jakie są,, waszym zdaniem najmniej udane modele Vratislavii?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Pozwolę sobie dołączyć do zabawy

 

A jakie są,, waszym zdaniem najmniej udane modele Vratislavii?

Biały formmeister, szary formmeister i rocznicowy. Są paskudne i chętnie kupię każdy z nich bo akurat tych mi wybitnie brakuje w kolekcji.

 

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka


 

Wrote @ ZX Spectrum. 16kb RAM, Z80A 3,54 MHzm, res. 256 × 192 - 15 colours. Powered by Sinclair BASIC.  

 

Stored @ geniue MK232P KASPRZAK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam zbyt długiego stażu z Vratką i tylko dwa Chrono z pierwszej edycji w kolekcji a ponieważ lubię niebieskie moi faworyci to:

 

Chrono S7 Falcon

Chrono S3 Heritage Blue

VIS No date Blue

 

Z niecierpliwością czekam na nowe projekty!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OT - czy jest możliwe dopasowanie bransolety do Royal Europe? Ktoś, coś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ZlyNY

Nie muszę, to prawda. Dlatego jeśli tylko będę miał możliwość zapoznania się z RE na żywo, to z pewnością się nad nim pochylę ;)

 

 

Nic nie stoi na przeszkodzie. Ale też nie mam szczególnego ciśnienia na poświęcenie kilkudziesięciu godzin na opracowanie, nagranie i montaż recenzji :) Pożyjemy - zobaczymy.

 

W takim razie  czekamy z niecierpliwoscia . Tym. bardziej ze mam wrażenie iz na Twoim kanale  polskie. firmy zegarkowe. sa traktowane troszkę po" macoszemu".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapytam: ktoś posiada ?

AVANTGARDE SPORT

Jak się nosi? Do czego zakłada?

Trochę mnie kusi, bo podoba mi się wzór, ale potem sobie myślę... i do czego to założę  :wacko:  i nie jestem przekonany do jakiego stroju by pasował...

Niestety w internecie nie ma zbyt wiele fotek, poza stroną producenta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapytam: ktoś posiada ? AVANTGARDE SPORT

Jak się nosi? Do czego zakłada?

Trochę mnie kusi, bo podoba mi się wzór, ale potem sobie myślę... i do czego to założę :wacko: i nie jestem przekonany do jakiego stroju by pasował...

Niestety w internecie nie ma zbyt wiele fotek, poza stroną producenta.

Mam obie wersje. Czarna to cudowny zegarek sportowy. Polówka, czy ciemna koszula jest idealna. To nie jest zegarek z typu eleganckich. Tu raczej stawiam na niebieskiego. Z jaśniejszym brązowym krokodylem jest super. Dżinsy czy nawet jaśniejsze koszula. Robi robotę.

 

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka


 

Wrote @ ZX Spectrum. 16kb RAM, Z80A 3,54 MHzm, res. 256 × 192 - 15 colours. Powered by Sinclair BASIC.  

 

Stored @ geniue MK232P KASPRZAK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To, to, to to, to, ten zegarek, tym zegarku, ten zegarek, tym zegarku. I tak w kółko. Nie da się typa słuchać.

Tak, że tak moi Kochani...

Faktem jest, że to jedyny kanał polskojęzyczny, który recenzuje zegarki droższe niż Casio I Citizen.

ZiP nie liczę, bo jak ktoś napisał wcześniej, to raczej dodatki do opublikowanych wcześniej recenzji.

Edytowane przez JacekPrzemysław

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktem jest, że to jedyny kanał polskojęzyczny, który recenzuje zegarki droższe niż Casio I Citizen.

 

Ale żadna Vratislavia nie jest droższa niż Casio czy Citizen :P 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście najładniejszym zegarkiem od Vrati....   jest RE, później srebrna kostka :-).


Choose Life.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako że piszę po raz pierwszy to serdecznie witam wszystkich na forum.

Gdyby ktoś przegapił, to na YT wysyp filmików z dostępnymi zegarkami VC na ręku. Jak dla mnie super pomysł, można zobaczyć jak leży na nadgarstku. Zdjęcia i rendery nie zawsze to dobrze oddają...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako że piszę po raz pierwszy to serdecznie witam wszystkich na forum.

Gdyby ktoś przegapił, to na YT wysyp filmików z dostępnymi zegarkami VC na ręku. Jak dla mnie super pomysł, można zobaczyć jak leży na nadgarstku. Zdjęcia i rendery nie zawsze to dobrze oddają...

Właśnie, super, że  QuadrifoglioVerde czyta forum :) https://www.youtube.com/watch?v=_uxLgST1sFA&feature=em-uploademail

Dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak postaram się wrzucić wszystkie aktualnie dostępne modele na Youtube. Tylko cholerka nie jestem zadowolony z jakości tych video.

Nagrywam w HD, dodasz jakiś filtr wyrównujący balans bieli i już masakrę Ci robi z video.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez urazy, ale recenzowanie zegarka, którego nie da się kupić, średnio ma sens. Przynajmniej moim zdaniem ;) Ale zapiszę sobie Twoją propozycję i jeśli znajdę wolne przebiegi w ramówce to się odezwę. Dzięki :)

 

Witaj Krzysztofie. Przyznam, że dzisiaj pierwszy raz obejrzałem Twój film na Youtube ( akurat ten dotyczący Microbrands ) i z jednej strony muszę przyznać, że masz sporą wiedzę i sporo z Twoich spostrzeżeń jest jak najbardziej trafnych. W kilku jednak aspektach się mylisz. Nie chodzi tutaj o odmienne zdanie bo masz prawo mieć swoje ale o zwyczajne mijanie się z faktami. Nie wiem czy celowe czy nie bo być może po prostu stosujesz ogólniki i wrzucasz do jednego worka wszystkie micro-marki. Doskonale sobie zdaję sprawę, że jak człowiek raz się zrazi to już w głowie próbuje sobie tworzyć obraz całego rynku ( w tym przypadku polskich marek ). Otóż mikro-marki mają wiele wspólnych cech ale też wiele różnic. Mało tego dwa modele tej samej marki także potrafią być inne jakościowo z uwagi na cenę i co za tym idzie inny dobór dostawców przy konkretnym projekcie.

Najbardziej zabolał mnie zarzut braku rozwoju. Na mojej stronie internetowej w dziale archiwum nie ma moich pierwszych zegarków jakie popełniłem tj Heritage Chrono Serii 1 - wiesz dlaczego ? Ano dlatego, że trochę się ich wstydzę, dzisiaj zrobiłbym je inaczej, uczyłem się produkcji na tym modelu. Wiem, że mimo mojego krytycznego spojrzenia i tak cieszą kupujących a na rynku wtórnym trzeba za używane dac minimum 2-krotność ceny w jakiej były sprzedawane pierwotnie. Wiesz czemu zyskały na wartości ( z resztą nie tylko one ) ponieważ i tutaj koleny Twój zarzut muszę podważyć. Limitacja to u mnie nie jest bujda na resorach i nie wynika tylko z tego że więcej i tak nie byłbym w stanie sprzedać. Oczywiście sa projekty które podobają się bardziej lub mniej i sprzedają się lepiej lub gorzej ale praktycznie wszystkie nasze modele gdy są wyprzedane to albo trzymają cenę albo zyskują. Jest kilka modeli o które zapytania dostaję non stop na firmową skrzynkę, czy doprodukuję. Moja postawa zawsze jest twarda, nie ma mowy! Są modele które spokojnie sprzedałbym w tysiącach egzemplarzy a powstało ich tylko 100-200szt. Oczywiście wzrost wartości zegarków nie jest normą wśród micro-brands i większości to pewnie nie dotyczy ale miałem to szczęście, że u mnie to zachodzi z czego bardzo się cieszę.

Rozumiem, że montaż video kosztuje mnóstwo czasu i ze swojej pracy chciałbyś czerpać profity ( to normalne! nie wstydźmy się tego! ), niestety od samego początku marki mam model sprzedaży pozbawiony marketingu. Liczę po prostu na klientów którzy polecają moje wyroby innym. Mam obsesję na punkcie jakości więc moje zegarki są coraz lepsze i myślę, że stali klienci którzy mają kilkanaście moich zegarków to widzą. Oczywiście nie zawsze jestem zadowolony ze wszystkiego, zdarzają się jakieś małe wpadki ale przy produkcji w Azji i chcąc tworzyć zegarki atrakcyjne cenowo trzeba czasem odpuścić ponieważ w przeciwnym razie projekt nigdy nie powstanie. Nie zrobisz Patka za 800zł - mimo to próbuję :-) i non stop nękam dostawców. Jeśli będziesz chciał obiektywnie zrecenzować jakiś nasz produkt to zapraszam do kontaktu, owszem nie możesz liczyć na profity bezpośrednio ode mnie ale klikalność też jest ważna :-) wiesz o co chodzi...reklam masz sporo na kanale mimo wszystko coś tam wpadnie. Ja grzecznie reklamy obejrzałem :) chociaż jak na jeden filmik były ich aż 3 lub 4. Ale rozumiem... Tyle na razie :-)

Może Krzysiek Humeniuk z Tiktalk mógłby doradzić?

 

Nie chcę mu robić konkurencji. Jak moje byłby tak dobre to nikt by Krzyśka nie oglądał :-) ;-)

Edytowane przez QuadrifoglioVerde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez urazy, ale recenzowanie zegarka, którego nie da się kupić, średnio ma sens. Przynajmniej moim zdaniem ;) Ale zapiszę sobie Twoją propozycję i jeśli znajdę wolne przebiegi w ramówce to się odezwę. Dzięki :)

Wyjaśnisz dlaczego ? Poza tym to przecież nie tak, że nie da się go kupić - nie da się go kupić tylko od producenta, bo limitacja się skończyła. Edytowane przez Szyszkops

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapytałbym inaczej. Którego zegarka nie da się kupić? To, że nie jest dostępny jako nowy u producenta, nie oznacza z automatu, że nie da się go kupić. Ok, wiem, że chętni na VIS-a są innego zdania, ale może kiedyś się uda ;)

Chętnie bym poczytał lub obejrzał opinie na temat już wyprzedanych zegarków VC, bo z pewnością jest kilka modeli, na które bym zapolował :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie bym poczytał lub obejrzał opinie na temat już wyprzedanych zegarków VC, bo z pewnością jest kilka modeli, na które bym zapolował :)

Nie ma szans, nie opłaca się

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj Krzysztofie. Przyznam, że dzisiaj pierwszy raz obejrzałem Twój film na Youtube ( akurat ten dotyczący Microbrands ) i z jednej strony muszę przyznać, że masz sporą wiedzę i sporo z Twoich spostrzeżeń jest jak najbardziej trafnych. W kilku jednak aspektach się mylisz. Nie chodzi tutaj o odmienne zdanie bo masz prawo mieć swoje ale o zwyczajne mijanie się z faktami. Nie wiem czy celowe czy nie bo być może po prostu stosujesz ogólniki i wrzucasz do jednego worka wszystkie micro-marki. Doskonale sobie zdaję sprawę, że jak człowiek raz się zrazi to już w głowie próbuje sobie tworzyć obraz całego rynku ( w tym przypadku polskich marek ). Otóż mikro-marki mają wiele wspólnych cech ale też wiele różnic. Mało tego dwa modele tej samej marki także potrafią być inne jakościowo z uwagi na cenę i co za tym idzie inny dobór dostawców przy konkretnym projekcie.

Najbardziej zabolał mnie zarzut braku rozwoju. Na mojej stronie internetowej w dziale archiwum nie ma moich pierwszych zegarków jakie popełniłem tj Heritage Chrono Serii 1 - wiesz dlaczego ? Ano dlatego, że trochę się ich wstydzę, dzisiaj zrobiłbym je inaczej, uczyłem się produkcji na tym modelu. Wiem, że mimo mojego krytycznego spojrzenia i tak cieszą kupujących a na rynku wtórnym trzeba za używane dac minimum 2-krotność ceny w jakiej były sprzedawane pierwotnie. Wiesz czemu zyskały na wartości ( z resztą nie tylko one ) ponieważ i tutaj koleny Twój zarzut muszę podważyć. Limitacja to u mnie nie jest bujda na resorach i nie wynika tylko z tego że więcej i tak nie byłbym w stanie sprzedać. Oczywiście sa projekty które podobają się bardziej lub mniej i sprzedają się lepiej lub gorzej ale praktycznie wszystkie nasze modele gdy są wyprzedane to albo trzymają cenę albo zyskują. Jest kilka modeli o które zapytania dostaję non stop na firmową skrzynkę, czy doprodukuję. Moja postawa zawsze jest twarda, nie ma mowy! Są modele które spokojnie sprzedałbym w tysiącach egzemplarzy a powstało ich tylko 100-200szt. Oczywiście wzrost wartości zegarków nie jest normą wśród micro-brands i większości to pewnie nie dotyczy ale miałem to szczęście, że u mnie to zachodzi z czego bardzo się cieszę.

Rozumiem, że montaż video kosztuje mnóstwo czasu i ze swojej pracy chciałbyś czerpać profity ( to normalne! nie wstydźmy się tego! ), niestety od samego początku marki mam model sprzedaży pozbawiony marketingu. Liczę po prostu na klientów którzy polecają moje wyroby innym. Mam obsesję na punkcie jakości więc moje zegarki są coraz lepsze i myślę, że stali klienci którzy mają kilkanaście moich zegarków to widzą. Oczywiście nie zawsze jestem zadowolony ze wszystkiego, zdarzają się jakieś małe wpadki ale przy produkcji w Azji i chcąc tworzyć zegarki atrakcyjne cenowo trzeba czasem odpuścić ponieważ w przeciwnym razie projekt nigdy nie powstanie. Nie zrobisz Patka za 800zł - mimo to próbuję :-) i non stop nękam dostawców. Jeśli będziesz chciał obiektywnie zrecenzować jakiś nasz produkt to zapraszam do kontaktu, owszem nie możesz liczyć na profity bezpośrednio ode mnie ale klikalność też jest ważna :-) wiesz o co chodzi...reklam masz sporo na kanale mimo wszystko coś tam wpadnie. Ja grzecznie reklamy obejrzałem :) chociaż jak na jeden filmik były ich aż 3 lub 4. Ale rozumiem... Tyle na razie :-)

 

 

Nie chcę mu robić konkurencji. Jak moje byłby tak dobre to nikt by Krzyśka nie oglądał :-) ;-)

Marcinie - dzięki za wyczerpujący wpis. Udowodniłeś nim po raz kolejny, że Twoja marka jest inna od pozostałych na rodzimym rynku i warto pochylić się nad Twoimi modelami. Rozumiem model sprzedażowy, rozumiem podejście do biznesu i bardzo je szanuję! Trzymam kciuki za kolejne projekty i coś czuję, że w 2020 będę polował na któryś z modeli VC :) Piona!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.