Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

scratch_one-s_head.gif nie pamiętam czy go tu pokazywałem  icon_question.gif  spiteful.gif

 

20200110-115237.jpg


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

nie miał nitek z jednej strony paska :P

Budżet tego nie wytrzymał. :(

 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten ma dożywocie.

Tylko każdy z dożywociem cieszy od dawna innych. :D


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy ktoś z Krakowa posiada WZ Satelitę ? Chcę uniknąć zwrotu i przymierzyć.

 

Jaki obwód nadgarstka ?

 

Tymczasem finalne rendery divera.

 

Vratislavia-Conceptum-Klingert-1797.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Tymczasem finalne rendery divera.

 

 

Wygląda to zdecydowanie lepiej niż na wcześniejszych renderach  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Jaki obwód nadgarstka ?

 

Tymczasem finalne rendery divera.

 

 

Czemu tyle wersji?! Nie dam rady wszystkich kupić :P

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj pokazywałem stronę VC swojej lepszej połowie. W przypadku kilku projektów padło że super, że ładne i że jakie ciekawe ceny. Ana końcu padło pytanie. A damskie też są? I właśnie. Czy na forum był dyskutowany jakiś projekt VC zegarka dla kobiet (proste szukanie postów VC+kobieta niewiele zwraca).

W pierwszej chwili mój wewnętrzny sceptyk rzucił - na forum jest jednak przewaga mężczyzn niż kobiet stąd projekty przede wszystkim do nich adresowane.

Ale spotkało się to z natychmiastową (przyznaję - celną ripostą), że przecież przy tej większości mężczyzn też pewnie w większości jest jakaś kobieta, która mniej lub bardziej przychylnym okiem na pasję zegarkową patrzy, ale być może wdzięcznym obiektem obdarowania takim zegarkiem mogłaby być.

Jeśli przeoczyłem wątek w tym temacie - przepraszam. Podpowiedzcie namiar.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat zegarków damskich ma sens tylko jeśli planuje się klasyczną dystrybucję i butikowy model sprzedaży. Temat był poruszany kilkanaście razy na przestrzeni lat :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To moze chociaz uniseks w rozmiarze okolo 38 mm :) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To moze chociaz uniseks w rozmiarze okolo 38 mm :) ?

 

to prędzej, ale wiesz jak jest. Jak oznaczysz coś UNISEX to odstrasza facetów i kobiety także :D

Avantgarde był UNISEX nie widziałem lawiny chętnych Pań po ten model.

Edytowane przez QuadrifoglioVerde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, a coś inspirowanego OP lub DJ w rozmiarze 36mm? Przeglądając różne tematy na tym forum widać spore zainteresowanie małymi zegarkami. Aktualnie nie da się chyba nic w tym stylu dostać poza nie produkowanym już SAB033(035) a to i tak już 38mm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to prędzej, ale wiesz jak jest. Jak oznaczysz coś UNISEX to odstrasza facetów i kobiety także :D

Avantgarde był UNISEX nie widziałem lawiny chętnych Pań po ten model.

Mówiłem, że jest za duży, to się upierałeś :P


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, a coś inspirowanego OP lub DJ w rozmiarze 36mm? Przeglądając różne tematy na tym forum widać spore zainteresowanie małymi zegarkami. Aktualnie nie da się chyba nic w tym stylu dostać poza nie produkowanym już SAB033(035) a to i tak już 38mm.

 

Byleby nie homara OP :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to prędzej, ale wiesz jak jest. Jak oznaczysz coś UNISEX to odstrasza facetów i kobiety także :D

Avantgarde był UNISEX nie widziałem lawiny chętnych Pań po ten model.

 

Trochę rozumiem co masz na myśli :)

 

Ale tak całkiem poważnie Avantgarde jest mimo teoretycznie małych rozmiarów całkiem dużym zegarkiem. Moja lepsza połowa lubi duże i męskie zegarki ale ten na moje oko przy jej niespełna 16 cm nadgarstka wychodzilby poza obrys ręki - i kicha.

 

To ty od lat prowadzisz markę ale dla mnie zwiększenie grupy docelowej dwukrotnie może tylko pomóc.

Edytowane przez cordi7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat zegarków damskich ma sens tylko jeśli planuje się klasyczną dystrybucję i butikowy model sprzedaży. Temat był poruszany kilkanaście razy na przestrzeni lat :-)

 

Ja bym kupiła i bez klasycznej dystrybucji. Przyjmując zaś, iż koledzy mają w większości drugie połówki (i nie tylko), to przy niskiej limitacji jaką robisz i tak pewnie wszystko by się sprzedało.

 

to prędzej, ale wiesz jak jest. Jak oznaczysz coś UNISEX to odstrasza facetów i kobiety także :D

Avantgarde był UNISEX nie widziałem lawiny chętnych Pań po ten model.

 

Akurat mi (ani mężowi) kwalifikacja producenta jako unisex nie przeszkadza. W wypadku modelu Avantgarde po prostu ani mnie ani męża nic za serce nie chwyciło...

 

Zrób coś jak limitka Rado golden horse 1957 (ref. R33930355) to czy go sklasyfikujesz jako męski, damski, czy uniseks to chętnie kupię. A jak zrobisz kilka wersji kolorystycznych to i mężowi kupię :). A i rozmiar - 39 mm przy krótkich uszach spokojnie zaakceptuję, a i wielu kolegów również chętnie taki zakupi.

 

Zegarki dedykowane dla kobiet/także dla kobiet wymagają więcej kreatywności. Zaskocz nas w 2021 roku :).

 


Małżeństwo i zegarki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.