Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

A tam ciekawie, dwóch chętnych i dwie Afryki - kokosów z tego nie będzie

Ja akurat nie jestem chętny (chyba), ale widzialem kilka osób na forum myślących PA, wiec licytacja mogłaby być ciekawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To się dobrze składa, bo ja nie jestem chętny do sprzedaży

 

Myślę o tym

Tylko czy przy tych długich uchach i braku maskownic to nie skończy się hulającym wiatrem między kopertą a mocowaniem bransy

Edytowane przez Szyszkops

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że jeżeli jakieś żelastwo to tylko cienki meszyk milanese... Ja mam 20 mm, ale dość gruby i masywny. Nawet nie będę próbował... 

Edytowane przez Krygo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko napisałem że go prawie nie noszę a nie że chcę sprzedać . Byłem jednym z pierwszych który się emocjonował tym projektem i od samego początku wiedziałem że go kupię. Żadnego zegarka jak do tej pory nie sprzedałem i chciałbym by tak pozostało . Dlatego poprosiłem o foty z bransoletami. Jeżeli ma ktoś Vratkę w tej kopercie i wolną bransoletę 20mm to mogły pokazać jak to wyglada bez maskownic.

Wydaje mi się, że jeżeli jakieś żelastwo to tylko cienki meszyk milanese... Ja mam 20 mm, ale dość gruby i masywny. Nawet nie będę próbował...

Mesh jest zbyt blisko paska. Ja właśnie chcę by coś optycznie pogrubiło i powiększyło zegarek.26b0dbc749ab3b1caaba51ec4f5e4662.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko napisałem że go prawie nie noszę a nie że chcę sprzedać .

Cicho, cicho, ja też nie sprzedaję, tylko chciałem rozkręcić atmosferę pożądania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cicho, cicho, ja też nie sprzedaję, tylko chciałem rozkręcić atmosferę pożądania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tam ciekawie, dwóch chętnych i dwie Afryki - kokosów z tego nie będzie

Ha!

Cicho, cicho, ja też nie sprzedaję, tylko chciałem rozkręcić atmosferę pożądania

Czyli nikt nie sprzedaje ani nikt nie kupuje, a temperatura dyskursu jak w Australii... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię takich szpar ale kilku kolegów kupiło bransolety bór tylko do jakiś seiko nie wiem jak że spasowaniem ale myślę, że byłoby ok.

 

https://baltic-watches.com/en/accessories/beads-of-rice

 

 

https://www.watchgecko.com/geckota-beads-of-rice-premium-stainless-steel-watch-strap


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię takich szpar ale kilku kolegów kupiło bransolety bór tylko do jakiś seiko nie wiem jak że spasowaniem ale myślę, że byłoby ok.

 

https://baltic-watches.com/en/accessories/beads-of-rice

 

 

https://www.watchgecko.com/geckota-beads-of-rice-premium-stainless-steel-watch-strap

spytam w watchgecko czy mają maskownice których użyli do swoich zegarków 79b0f4f13efdc25da2e2e819a6b20ed3.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie kupuj! wincyj zostanie dla innych! :-)

:lol::lol:

 

Dobre podejście. :D


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak w ogóle to została ostatnia sztuka S.13R, więc jak ktoś się szykował do zakupu to radzę się spieszyć bo...później już tylko rynek wtórny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brzoza moim zdaniem całkiem fajnie to wygląda.


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle już natrzepanych tych Vratek w tej kopercie że można było pomyśleć o bransolecie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle już natrzepanych tych Vratek w tej kopercie że można było pomyśleć o bransolecie

O tym trzeba było myśleć na początku "kariery" tej koperty.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziurki na tarczy, hmm... no nie wiem.

Advantage ma ciętą tarcze i efekt jest przepiękny. Jeżeli będzie połowa nawet efektu jak w sportowej kostce to będzie sztos.

 

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka


 

Wrote @ ZX Spectrum. 16kb RAM, Z80A 3,54 MHzm, res. 256 × 192 - 15 colours. Powered by Sinclair BASIC.  

 

Stored @ geniue MK232P KASPRZAK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O tym trzeba było myśleć na początku "kariery" tej koperty.

Na początku to usłyszałem że bransoleta się opłaca przy 1000 sztukach Już chyba tyle kopert wyszło A to chyba nie koniec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie kupuj! wincyj zostanie dla innych! :-)

 

Super podejście do klienta. Teraz już na pewno nie kupię...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super podejście do klienta. Teraz już na pewno nie kupię...

Grabarz ? Trochę dystansu się przyda, szczególnie na weekend :-) . Mój post był w tej samej paranoicznej konwencji co Twój odnośnie mitologicznego AR które się rysuje niby od patrzenia. Większość zegarków premium ma podwójny AR i raczej nie po to aby się rysował ( na złość klientom ) ale po to, że to coś daje! tarcza prezentuje się wtedy znacznie lepiej. Owszem zdarzają się jakieś kiepskie powłoki ale i z tymi można sobie poradzić ścierając je np. ściereczkami cape cod. Skoro je zarysowałeś to i nie będzie problemu z całkowitym usunięciem tej powłoki prawda ?

Ja stosuję powłoki premium. Nikomu nic się nie rysuje. Zapytaj posiadaczy naszego Royal Europe.

Edytowane przez QuadrifoglioVerde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prototyp architekta II.

I żeby zamiast sekundnika była dolna tarcza, z tą czerwoną kropką przesuwającą się pomiędzy otworami uuuuu lubię takie sztuczki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.