Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

No fajnie byłoby gdyby paru posiadaczy wypowiedziało się jak to wygląda. Ja nie mam ani jednego zegarka z zewnętrznymi powłokami ani nigdy nie miałem. Moje dwa najdroższe zegarki, czyli Glycine Airman oraz Maurice Lacroux Les Classiques mają powłoki wewnętrzne. Nie wiem czy wynika to z tego, że rzadko się to stosuje czy po prostu zawsze tak wybierałem. Natomiast noszę okulary i mam na nich wyższej jakości powłoki - starałem się na tym nie oszczędzać. Mimo przesadnie delikatnego obchodzenia się z nimi "mikrorysy" pojawiły się już po paru tygodniach :(

 

A co do F&F to jego design zdecydowanie najbardziej do mnie przemawia ze wszystkich zegarków VC. Poza nim podobał mi się jeszcze Pan Africa, ale to już przeszłość :(

No ja mam podwójny ar w smpc i pewnie gdyby patrzeć pod mikroszkopem to coś by było widać na zewnętrznym, ale normalnie jest git, a nie oszczędzam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam porównania jeśli chodzi o podwójny ar, bo mam go tylko w Certinie, a to nie jest wyższa półka. Generalnie nie ma tragedi, ale jakieś tam ślady (bo ciężko to nazwać rysami) są widoczne pod odpowiednim kątem w odpowiednim świetle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mialem w tag heuerze formula 1. To byl calibre 16 wiec nie najniższa półka i niestety rysował się od samego patrzenia.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W mojej byłej PO też pojawiła się rysa. Nawet nie wiem kiedy. :(


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w victorinoxie też złapałem i to nawet sporo i TH linku też i tam nawet ścierałem AR szmatką.

Edytowane przez gunit82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten AR który my stosujemy praktycznie jest bezbarwny, trzeba naprawdę się dobrze napatrzeć aby zobaczyć delikatnie błękitną poświatę. Faktycznie niektórzy producenci dają taką oczojebną niebiesko-fioletową warstwę która potrafi nawet zmieniać kolor tarczy to i rysy na niej widać. Ale tak jak piszę to nie problem AR można sobie zetrzeć bez śladu. Lepiej mieć jednak niż nie mieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

Ale tak jak piszę to nie problem AR można sobie zetrzeć bez śladu. Lepiej mieć jednak niż nie mieć.

To prawda.

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CZeść. Ktoś coś wie więcej? Kiedy? Jakaś specyfikacja? Cena?

post-11042-0-80514000-1580507406_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy - 10.02

Specyfikacja - zajrzyj do wątku Vratislavia Conceptum - FORM&FUNCTION

Dałbym linka ale nie umiem z poziomu apki. O już masz ;)

Edytowane przez Nocny duch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki. Poczekam, zobaczę, ale chyba szykuje się druga Vratislavia w kolekcji. Jeszcze raz dzięki. Mam nadzieję, że będą dostępne na stronie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

www.timeandpassion.pl

Edytowane przez cordi7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem, czy kupujący pochwali się.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się pomysł rzucony jakiś czas temu o jakiejś damskiej Vratsilavii. Może jednak właściciel marki rozważy taką możliwość raz jeszcze? Jak nie to będę polować na Visa,tylko może nie za 3 tysiące Najwyżej będę go nosić na kostce lewej nogi ze względu na wątły nadgarstek

 

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Visa brązowego i jest on moim ulubionym czasomierzem jak jestem w domu. W pracy zaś używamg uprising, który ma dobrą lumę.Mam kilka vratek (jestem fanem mechaników) i muszę powiedzieć że to fajne zegarki.Żałuję że nie kupiłem Pan Afryki, ale nie można mieć wszystkiego.post-97291-0-00740500-1580674663_thumb.jpg

Edytowane przez Jardo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh kolega który kupił tego Visa za 1150zł, już próbował mi go sprzedać za 2k i widzę tez, że wystawił ogłoszenie na chronosapiens wiec raczej się nie pochwali.

Żenada ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żenada wink.png

Przykre dla osób którym naprawdę zależy na kupnie tego zegarka dla siebie. Spóźniając się na kupno w tamtym ogłoszeniu czułem, że tak będzie.

Edytowane przez Schioedtei

2gwatchblog.com         facebook: 2gwatchblog.com             instagram: 2gwatchblog

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś Janusz biznesu...

Szkoda, że osoby chcące się pozbyć nie sprawdzają w dziale szukam, bo z tego co kojarzę, ze dwie osoby szukają VISa dla siebie.

 

Ale jak się końcu trafi to będzie bardziej cieszył.

Czego życzę :)


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh kolega który kupił tego Visa za 1150zł, już próbował mi go sprzedać za 2k i widzę tez, że wystawił ogłoszenie na chronosapiens wiec raczej się nie pochwali.

Najwidoczniej za tanio poszedł. Podejrzewam, że gdyby poszedł w świat za więcej nie byłoby problemu z Januszowicami Wielkimi  ;)  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tam Januszowice, biznes i tyle :D . Na Rolexy też stoi się w kolejce po nowy model nie po to że nam się podoba tylko po to aby po roku sprzedawać je na rynku wtórnym 20tys drożej. Przypadek Batmana na jubilee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.