Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

QV, nic nie piszesz o ruchu. Może tu tkwi problem ;) Zresztą zrzucić wagę, to nie problem. Gorzej ją utrzymać. Wiem coś o tym - 5 razy już zrzuciłem około 25kg. Raz nawet 36kg. I co? I 6 raz się znowu przymierzam ;)

 

BTW, jaram się jak dziecko :)

 

45aebe169c1280c74dcbf9271285eadd.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dziwie się, jeden z ładniejszych zegarków VC jeśli nie najładniejszy.

Edytowane przez cordi7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Pro-Militari albo Rocznicowy pojawiają się czasem na bazarku? A jak tak, to czy w cenach zbliżonych do wyjściowych czy też kolekcjonerskich (jak VIS ;) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Pro-Militari albo Rocznicowy pojawiają się czasem na bazarku? A jak tak, to czy w cenach zbliżonych do wyjściowych czy też kolekcjonerskich (jak VIS ;) )

Rocznicowy był na przestrzeni kilku miesięcy napewno 2 razy na OLX, raz w cenie zbliżonej do wyjściowej i ostatnio kilka dni temu - ceny nie znam, Pro-Militari nie widziałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi się że Pro Militari też był przez moment w przeciągu ostatnich miesięcy - chyba nawet w racjonalnej cenie /zbliżonej do wyjściowej/ -  trzeba zaglądać na bazarek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla tych co mają dylemat z rozmiarem. Tak wyglada na 18cm nadgarstku.

 

 

Czyli dobrze będzie wyglądał na >20cm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja bym poszedł jeszcze dalej i nie robił żadnego VISa 2.0

Po co psuć legendę?

Nawet jak taki kupisz, to i tak zazdrośnie będziesz patrzył na pierwszą wersję.

Trzeba być cierpliwym i szukać, a się trafi.

 

Nie rozumiem dlaczego miałbym patrzeć z zazdrością na starego VISa. Potrzebuje w kolekcji czegoś czarnego, bo kurde większość czanych zegarków na rynku (wliczając mojego Victorinoxa Mavericka) to po prostu czarna wersja standardowego modelu. Chodzę bardzo dużo w czarnych T-shirtach i po prostu czarny zegarek siedzi w tej konfiguracji.
 
A ja chce, żeby każdy zegarek miał po prostu w sobie to coś. I czarny VIS to ma. Takich projektów po prostu że świeca szukać.
 
A grzebać po bazarkach... po prostu nie mam czasu tego robić. Poddałem się po kilku dniach. Zbyt zabiegany jestem. Dlatego osobiście wolałbym, żeby po prostu pojawił się kolejny czarny zegarek od Vratki - już o pomysł się nie boję. Niekoniecznie musi to być VIS, chociaż coś VISopodobnego brałbym w ciemno smile.png

 

 

 

 

 

ja mam 186cm i ważę 99kg i mam 18cm, ale jeszcze parę lat temu miałem w łapie 17cm. Rosnę! bo jem stejki a nie takie małe kanapeczki!

Od roku nie piję piwa i słodkich napojów ( ograniczyłem tez radykalnie słodycze, Boże! jak ja bym zjadł pączusia! ), tylko woda niegazowana. Niestety lubię alkohol a to wiadomo z cukru i tez tuczy...niby nie nadużywam bo raz w tygodniu biggrin.png tak po Polsku! ale magicznej bariery 99kg nie mogę od pół roku przebić. Piję tylko czystą " gatunkową" wódkę. Żadnych zlewek z płukania silnika ( Łiski ) i perfum typu Dżin. Ostatnio wdrożyłem popijanie wódki wodą z cytryną zamiast soków. Więc stale ograniczam używki biggrin.png

 

Sam mam tendencje do tycia i taki tryb życia, że raz na jakiś czas nie mam czasu zdrowe odżywianie (kierownik budowy - pod koniec po prostu mam zapierdol), a nie lubię siebie z brzuchem. Dlatego już sam mam opracowane swoje sposoby, co robić, żeby tracić kilogramy. Ostatni raz w maju robiłem redukcję. 2 pierwsze miesiace na nowej budowie stracilem 15 kilo i gwarantuje, że się nie katowałem ani nie głodziłem smile.png

 

Wywalić kilka rzeczy z jadłospisu - piwo (samo w sobie nie jest takie źle jak się mówi, ale po prostu nakręca apetyt), wieprzowina, typowo tłuste rzeczy, zero słodkich napojów (a tego mało pije i tak) i nie jeść na mieście. I generalnie pozwalać sobie raz na parę dni na coś niezdrowego. Popijam jeszcze Yerbe - fajnie ogranicza apetyt. Więc generalnie niezbyt wyśrubowane wymagania.

 

W ciągu dnia mam i tak ciągle kompa pod ręką. Policzyłem zapotrzebowanie na kalorie i podliczam sobie co zjadłem w ciągu dnia. Każdy ma swoje ulubione rzeczy i większość po paru dniach i tak się pamięta co ile ma kalorii. Po jakiś 2 tygodniach byłem w stanie już sobie to liczyć w głowie. Jak jesz mniej niż potrzebujesz to tracisz - nie ma bata, żeby było inaczej. Jak ktos pier**li o genach to no wlasnie ... pier**li...

 

Najgorsze co można zrobić to wejść w jakiś ekstremalny reżim, raz sobie na coś pozwolić i z poczuciem, że to nie dla mnie olać temat. Zrzucanie kilogramów to nie rzucanie fajek smile.png. Do tego trochę ruchu (nie po to, żeby spała kalorie, ale żeby nakręcić przemianę materii). Ja czasami się na basen wybiorę.

 

 

 

A tak swoją drogą mój szef (Czech) podłapał moje zamiłowanie do marki i sprawia sobie pierwszą Vratke. Także do mnie pojedzie niebieski Form and Function, a do niego biały :D

Edytowane przez 91maniek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po przeczytaniu, niniejszym rzucam pomysł na nowy model: VC Chodakovski, za wskazówkę godzinową może robić skalpel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po przeczytaniu, niniejszym rzucam pomysł na nowy model: VC Chodakovski, za wskazówkę godzinową może robić skalpel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po przeczytaniu, niniejszym rzucam pomysł na nowy model: VC Chodakovski, za wskazówkę godzinową może robić skalpel

A tak całkiem serio, hołd dla wrocławskiej medycyny w wykonaniu VC może być ciekawy. Mamy się czym pochwalić. Od Nobli za niemców po prawie Nobli za Polaków :-) tak

 

Tak mi się nasunęło a propos otyłości :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem że Tapatalk przerzucił mnie na jakieś forum fitnesowe

 

No i załatwiłeś sobie zwyżkę na zegarki za śmianie się z Ojca prowadzącego :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i załatwiłeś sobie zwyżkę na zegarki za śmianie się z Ojca prowadzącego :P

Ja bym dorzucił z dwa dni karencji na wysyłkę nowego zegarka.

 

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka


 

Wrote @ ZX Spectrum. 16kb RAM, Z80A 3,54 MHzm, res. 256 × 192 - 15 colours. Powered by Sinclair BASIC.  

 

Stored @ geniue MK232P KASPRZAK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i załatwiłeś sobie zwyżkę na zegarki za śmianie się z Ojca prowadzącego :P

Zwyzkę pokryję z rozpisania diety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzeda ktoś srebrną Avantgarde?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak biały by miał fazy księżyca... mmmmmniam

 

QV myślałeś o tym przy którymś projekcie?

Może planujesz w przyszłości?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę z innej beczki, patrzę tak na zdjęcia i filmik niebieskiego Form and Function i....za cholerę nie mogę dojrzeć, która godzina  :ph34r:  Ja rozumiem, że to taki projekt (który mi się bardzo podoba), ale faktycznie, na żywo, jest tak mało czytelny ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.