Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde, robię tak od zawsze aż wątroba wysiada :P , a nadgarstek to mizerne 16cm...

 

Aż dziw że dla takich przypadków dostawcy zegarków nie zaproponowali protez/poszerzeń na nadgarstki :P

Przy 16cm odradzam F&F ale przy 16,8 jakim się ligitymuje poprzednik będzie już naprawdę noszalny zegarek.

Edytowane przez QuadrifoglioVerde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na 16,8cm prawie dwa lata nosilem pama 44mm, L2L - 53. Ale pam musi być duży. ;-)

Sprzedałem i do takich rozmiarów już (chyba) nie wrócę, szczególnie w tego typu zegarkach, jaki reprezentuje F&F. Teraz noszę L2L 48 (Ball i Ex1) i dla mnie to maks. Ale z przyjemnością oglądam F&F, bo to ładny zegarek i jestem pewien, że będzie pod każdym względem sukcesem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż dziw że dla takich przypadków dostawcy zegarków nie zaproponowali protez/poszerzeń na nadgarstki :P

Przy 16cm odradzam F&F ale przy 16,8 jakim się ligitymuje poprzednik będzie już naprawdę noszalny zegarek.

 

Do F&F to się nawet nie przymierzałem, rozważam Klingerta ale nie wiem czy też nie będzie za duży  :P . Nowa nisza rynkowa protezy na nadgarstki heheh  :)

 

Na 16,8cm prawie dwa lata nosilem pama 44mm, L2L - 53. Ale pam musi być duży. ;-)

Sprzedałem i do takich rozmiarów już (chyba) nie wrócę, szczególnie w tego typu zegarkach, jaki reprezentuje F&F. Teraz noszę L2L 48 (Ball i Ex1) i dla mnie to maks. Ale z przyjemnością oglądam F&F, bo to ładny zegarek i jestem pewien, że będzie pod każdym względem sukcesem.

 

Mi też chyba najbardziej pasuje L2L ok 48 mm, chociaż mam Certinę, która wg. moich nieprecyzyjnych pomiarów ma ok 51mm L2L.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne fotki, gratuluję. 

Swoją drogą, patrząc na zdjęcia, gdzie leżą obok siebie Formmaister i Form&Function widać, że w przypadku tego drugiego jest za dużo Zenitha i troszkę za mało bauhausu... Choć nie ukrywam, że oba zegarki wyglądają świetnie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no, poczekaj - ta koperta jest przeciez zupelnie inna inz Zenith (mimo ze caly zegarek wyraznie inspirowany jest Zenithem Chronomaster Heritage:

 

960339_mrp_fr_xxl.jpg

 

74627013_2440001656256979_81135598963869

 

Formmeister byl absolutnie minimalistyczny, tu bauhausu faktycznie mniej ale ja np. ciesze sie z tachometru mimo, ze korzystal bede mega sporadycznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj tak.

 

20191201-125913.jpg


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name="Dorian06" post="2713048"

 

Vis to zawsze dobry pomysł :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze zimny - z paczkomatu dopiero co wyjęty :)

 

Fast & Furious... tfu, tfu, tfu... Form & Function

 

49549796152_5b427ab793_c.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładny jest skubany :) Choć na mojego niebieskiego bym się nie zamienił :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vis to zawsze dobry pomysł :-)

Dokładnie.

Wg mnie to najlepszy Polski projekt.

Edytowane przez Dorian06

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten VIS to aż dziwne, że mi się jeszcze nie śni, jak oszołom sprawdzam co chwilę czy gdzieś ktoś nie wystawił..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten VIS to aż dziwne, że mi się jeszcze nie śni, jak oszołom sprawdzam co chwilę czy gdzieś ktoś nie wystawił..

jakis czas temu była wariacja nt astronauty.. przeszła.. teraz jest na visa.. też przejdzie.. ciekawe który następny będzie jej przedmiotem.. i.. kto tym wszystkim steruje ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakis czas temu była wariacja nt astronauty.. przeszła.. teraz jest na visa.. też przejdzie.. ciekawe który następny będzie jej przedmiotem.. i.. kto tym wszystkim steruje ? :)

Tajemne siły z Wrocławia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękny Wrocław, piękna Historia.

Edytowane przez SebaZ74

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już trzy razy zmieniałem zdanie, co do wersji kolorystycznej, którą bym chciał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne jest to, że przy większości tych zegarków, nie traci się przy odsprzedaży a często zyskuje, dlatego zbieram powoli i mam podwójną radochę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

QV musi zadbać jeszcze o stosowne okresy oczekiwania na zegarek i wrócić do dobrego zwyczaju zapisywania się na listach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 lat z wyprzedzeniem minimum, po uiszczeniu przedplaty i tylko przy zakupie dodatkowo dostepnego od reki modelu... a nie, wroc, ten model sprzedazy jest juz w uzyciu  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój egzemplarz też wreszcie dotarł. Choć wcześniej mówiłem sobie, że kwarcowych już nie, to jednak nie żałuję. Zegarek wydaje się być bardzo wyważony w formie, oszczędny i elegancki. Pozdrawiam i wracam cieszyć się nowym nabytkiem.

post-11042-0-99610500-1582024781_thumb.jpg

post-11042-0-08423100-1582024787_thumb.jpg

post-11042-0-48969600-1582024791_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.