Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Ale musicie kupić parkę :P bo jak nie sprzedam F&F to nie będzie niczego nowego w tym roku poza diverami.

A Formmeister AD 2020? Z piękną porcelanową tarczą i barwionymi termicznie wskazówkami :rolleyes:

Grupa docelowa będzie większa niż w przypadku awangardowych kolorów. Nie wiem, czy fiolet tak dobrze się sprzeda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@winder: ladny jest, naprawde. Dobra baza pod nowy kolor tarczy :P


A Formmeister AD 2020? Z piękną porcelanową tarczą i barwionymi termicznie wskazówkami :rolleyes:

Grupa docelowa będzie większa niż w przypadku awangardowych kolorów. Nie wiem, czy fiolet tak dobrze się sprzeda...

 

Bardziej pachnie Formmeisterem 2021 ale co sie odwlecze... :)

Edytowane przez cordi7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FF+watchgeckobb78a11e515a99c7e95ad59bf4f03c95.jpg

 

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka


 

Wrote @ ZX Spectrum. 16kb RAM, Z80A 3,54 MHzm, res. 256 × 192 - 15 colours. Powered by Sinclair BASIC.  

 

Stored @ geniue MK232P KASPRZAK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obydwa bardzo fajne, na renderach zielen nawet lepiej wyglada niz red grape, ktory bardziej w sliwke idzie (ale to tylko ekran, wiem jak to wyglada jak sie czlowiek w dobieraniu koloru sugeruje ekranem).

Super, ze zostal datownik - moim zdaniem jak juz wspominalem wczesniej duzo bardziej zrownowazona cala tarcza sie robi plus dochodzi wygoda - coraz czesciej lapie sie na tym, ze fajnie moc sprawdzic date.

Wykonczenia kopery bez zmian wzgledem oryginalnych F&F - szczotkowana z luneta polerowana?

 

EDIT:

Sadzac po odzewie na FB jest szansa na realizacje :P

Edytowane przez cordi7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracając do bieżących tematów. 

Swojego F&F mam już od poniedziałku (to był jeden z najlepszych poniedziałków od dawien dawna). 

Zegarek na prawdę fajnie się nosi, dobrze wygląda, na droższy niż jest w rzeczywistości.  Pasek też miło zaskoczył  ;)

Nic tylko czekać na kontynuację bardziej Bauhausowego modelu F&F.

 post-104806-0-41601500-1582295875_thumb.jpg

Edytowane przez Marcin Pawlak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale mam nadzieję, że najpierw się doczekam inżyniera przed nowymi F&F :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Redgrejp z datą w kopercie Afrykańczyka - na to ja się piszę :) Mam jednak nadzieję, że nie będzie to szybko, bo Klingert jeszcze po drodze, a pinionszki tak szybko odchodzą :(

Edytowane przez Szyszkops

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolor tarczy to sprawa subiektywna. A mechanizm automatyczny to już obiektywna :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Redgrejp z datą w kopercie Afrykańczyka - na to ja się piszę :) Mam jednak nadzieję, że nie będzie to szybko, bo Klingert jeszcze po drodze, a pinionszki tak szybko odchodzą :(

Też mi się marzy taki zegarek.

 

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka


 

Wrote @ ZX Spectrum. 16kb RAM, Z80A 3,54 MHzm, res. 256 × 192 - 15 colours. Powered by Sinclair BASIC.  

 

Stored @ geniue MK232P KASPRZAK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy ten redgrejp w kopercie afrykańczyka, miałby też fakturę tarczy jak afrykańczyk tylko że redgrejp? Pytam z ciekawości, gdyż od razu mówię że chyba nie będę zainteresowany bo czekam jadnowskazówkowca i ciągle mam nadzieję na nową Formę na 9015.

Edytowane przez Triptical

Time matters

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzialbym dwojke w troszke innych barwach.

 

https://www.color-hex.com/palettes/12633.png

 

Cos jak 4. Moze nawet pomiedzy 4 a 5. :)

Jak znam życie to każdemu ten kolor inaczej się wyświetla. To jest niebezpieczny kolor dla monitorów. Bez dobrej kalibracji nie podchodź. NAJLEPIEJ na żywo zobaczyć.

 

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez opolczyk

 

Wrote @ ZX Spectrum. 16kb RAM, Z80A 3,54 MHzm, res. 256 × 192 - 15 colours. Powered by Sinclair BASIC.  

 

Stored @ geniue MK232P KASPRZAK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie. Ja tylko podrzucam co mam w glowie. QV zobaczy ten kolor inaczej. Chinczyk inaczej. Sampel bedzie inny. Sampel na metalu tez. Render inny. Zdjecia tarczy inne. Za szkielkiem bedzie inaczej. I finalnie wyciagne z pudelka jeszcze cos innego.

 

Ale skoro QV tu zaglada to nie zaszkodzi podrzucic.

Edytowane przez 91maniek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale musicie kupić parkę :P bo jak nie sprzedam F&F to nie będzie niczego nowego w tym roku poza diverami.

Yyyy, a monowskazówkowiec? Do maja już tak niedaleko a u mnie fundusze prawie nazbierane.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez Nocny duch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mi się marzy taki zegarek.

 

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka

Dobra, dobra i tak wiemy, że Kolega kupi każdego kolejnego VC

 

A czy ten redgrejp w kopercie afrykańczyka, miałby też fakturę tarczy jak afrykańczyk tylko że redgrejp? Pytam z ciekawości, gdyż od razu mówię że chyba nie będę zainteresowany bo czekam jadnowskazówkowca i ciągle mam nadzieję na nową Formę na 9015.

To ja bym był za tarczą bez faktury

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, dobra i tak wiemy, że Kolega kupi każdego kolejnego VC

 

 

Niestety, na szczęście są serie, których nie zbieram. Nie mam chrono. Poza jednym, który mi się nad wyraz podoba. To samo z Arctowskim. Nie zbieram jak popadnie.

 

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez opolczyk

 

Wrote @ ZX Spectrum. 16kb RAM, Z80A 3,54 MHzm, res. 256 × 192 - 15 colours. Powered by Sinclair BASIC.  

 

Stored @ geniue MK232P KASPRZAK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może zapytać jakieś Koleżanki ;)?

Jako wywołana do tablicy wypowiem się z chęcią - TAK, TAK, TAK, chcę zegarek w takiej kolorystyce!!! Lubię wszelkie odcienie fioletu. Na ten moment mam tylko kwarca (modowego) w tej tonacji - zdjęcie w załączniku. Co do konkretnego nr z próbnika - wybierać można tylko na żywo. Na zdjęciu moja Jowissa też ma inny odcień niż na żywo...

 

Na razie powstanie próbka dla Form&Function, jak kolor się przyjmie to pomyślimy nad wciśnięciem go do koperty Pan-Africa

Próbka na F&F może być, ale dla mnie wersja w kopercie Panów Afrykanów i Europejczyków, lub inna - nie większa.

 

(...) bo jak nie sprzedam F&F to nie będzie niczego nowego w tym roku poza diverami.

No na mnie i męża liczyć nie możesz (i na kilku kolegów też nie), gdyż koperta na większy nadgarstek jest. A do tego nie lubimy chrono ;-)

 

 

QV w wątku Montblanc i Minerwy napisałeś, że chcesz robić zegarki w innych kolorach jak np. łososiowy. I to jest bardzo dobra droga... ale tarcza to nie tylko kolor. Mężowi Architekt 2 się podoba, a Architekt 1 nie (i inspiracja dla niego też nie) niezależnie od kolorystyki (czyli problemem nie jest łososiowy kolor lecz projekt tarczy). Jak zrobisz coś łososiowego inspirowanego np. zegarkiem Montblanc, który Ci się podoba (najlepiej z centralną sekundą) i w rozsądnym (nie przerośniętym rozmiarze) to mąż będzie zachwycony. I zapewne nie tylko on.

 

I nie spiesz się z realizacją tych pomysłów. Na najbliższe miesiące mamy sporo kosztotwórczych nie zegarkowych pomysłów do zrealizowania... Chętnie poczekamy.

 

post-108708-0-97734800-1582309765_thumb.jpg


Małżeństwo i zegarki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To  dla red grapes jaka nazwa? Winogronka popularne w USA i Australii a te nazwy jeszcze wolne :D

Edytowane przez winder

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na moim komórkowym wyświetlaczu to strzelałabym w 5135, jest bardziej zgaszony i "grapowy" niz 5125, który u mnie jest dosyć nasyconym kolorem ale u mnie zegarek ak&ak to burgund a nie red grape więc nie wiem czy pomogłam.

 

 

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ramach podrzucania inspiracji :)

 

post-107466-0-34547800-1582362321_thumb.jpeg

 

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obiecałem jakiś czas temu CZYSTO TEORETYCZNE rysunki klasycznego 3-wskazówkowca na kopercie F&F - kolorem wpisuje się w dyskusję :)

Podkreślam że to tylko graficzna "zabawa" - z tego co słyszeliśmy od Marcina - nie ma planów na taki zegarek

8b1985484b671531.jpg

510c097b325d3ab1.jpg

 

btw zielonego F&F zamówiłbym już dzisiaj

Edytowane przez subarist

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.