Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem, trochę te kolory + czerwone indeksy przeczą mi idei F&F... Fajnie wyglądają ale jak patrzę na te rendery to pasują mi one od ostatnich WZ 2 i 3. Można by pójść w tą kolorystykę ale w ramach jakiegoś nowego projektu, bardziej sportowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ZlyNY

Najladniejsze A i B.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rolex, którym się inspirujemy, ma lumę na wskazówkach i jest zdecydowanie bardziej w klimatach EDC - F&F to elegant i jakoś mi nie grają te kropki, robi się tego trochę za dużo. W red grape te kropki jeszcze przejdą bo są w tej samej tonacji kolorystycznej ale w zieleni dla mnie gryzie się to strasznie, jeśli muszą być kropki to coś w tonacji ciemnej zieleni / oliwki.

 

Może to tylko moje zdanie ale tego typu zabawy pasowałyby mi bardziej z koperta Pan Africa / Royal Europe, ze wskazówkami z lumą, idąc w stronę zegarka uniwersalnego. Tu miało być minimalistycznie i elegancko, koperta piękna i nagle to... dla mnie nie gra.

 

Tym niemniej super, ze eksperymentujemy i nie boimy się odważnych pomysłów.

 

Suma summarum: C i D, B jeszcze ok, A za pstrokato.

Edytowane przez cordi7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rolex, którym się inspirujemy, ma lumę na wskazówkach i jest zdecydowanie bardziej w klimatach EDC - F&F to elegant i jakoś mi nie grają te kropki, robi się tego trochę za dużo. W red grape te kropki jeszcze przejdą bo są w tej samej tonacji kolorystycznej ale w zieleni dla mnie gryzie się to strasznie, jeśli muszą być kropki to coś w tonacji ciemnej zieleni / oliwki.

 

Może to tylko moje zdanie ale tego typu zabawy pasowałyby mi bardziej z koperta Pan Africa / Royal Europe, ze wskazówkami z lumą, idąc w stronę zegarka uniwersalnego. Tu miało być minimalistycznie i elegancko, koperta piękna i nagle to... dla mnie nie gra.

 

Tym niemniej super, ze eksperymentujemy i nie boimy się odważnych pomysłów.

 

Suma summarum: C i D, B jeszcze ok, A za pstrokato.

+1, ale ja się nie chce mieszać w projekt, który jest nie dla mnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

B i c

 

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka


 

Wrote @ ZX Spectrum. 16kb RAM, Z80A 3,54 MHzm, res. 256 × 192 - 15 colours. Powered by Sinclair BASIC.  

 

Stored @ geniue MK232P KASPRZAK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno w pierwszej kolejnosci C. Podejrzewan że, D na żywo jak tarcza będzie że szlifem też będzie fajny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kanapka

post-33375-0-14301800-1582492284_thumb.jpeg


"....uczymy sie cale zycie , a i tak umieramy jako glupcy ..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name="Slaw" post="2717231"

 

Trzy w jednym :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name="Slaw" post="2717231"

 

Trzy w jednym :-)

 

Si senior ;)


"....uczymy sie cale zycie , a i tak umieramy jako glupcy ..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle masz, sprzedaj mi jednego :)

Nie jesteś pierwszym który mnie namawiał :). Chyba jednak się nie zdecyduję, jak to powiadają : od przybytku głowa nie boli ;)


"....uczymy sie cale zycie , a i tak umieramy jako glupcy ..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To który dziś na łapkę. Mam 10 minut na wybór. 36a6b2d47b40c14ae1fe1db137d25516.jpg

 

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka

 

 

Oczywiście

 

 

Czarnego lubię najbardziej. Sport jest rzeczywiście fajny, sportowy.

 

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka


 

Wrote @ ZX Spectrum. 16kb RAM, Z80A 3,54 MHzm, res. 256 × 192 - 15 colours. Powered by Sinclair BASIC.  

 

Stored @ geniue MK232P KASPRZAK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak patrze i mysle, ze z moja postepujaca choroba zegarkowa nie jest jeszcze najgorzej :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To który dziś

Czy wrzucałeś może kiedyś fotę (czy też raczej foty) swojej Vratkowej kolekcji? Patrząc na Twoje wpisy w tym wątku mam wrażenie że masz ich całą masę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To który dziś na łapkę. Mam 10 minut na wybór.

 

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka

Weź dwa :) Masakra.

 

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Lupus_01

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lubię zdjęcia kol. Opolczyk. Czuję wtedy, że z moją chorobą nie jest źle i usprawiedliwiam ewentualny kolejny zakup ;-)

A na poważnie, Twoja kolekcja to z pewnością jedna z największych kolekcji VC - ja bym negocjował rabat na dalsze zakupy ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak Artur to nasz fan ale nie jest jedynym. Mamy przynajmniej kilkadziesiąt osób które mają więcej niż 10 naszych projektów. Są też takie które kupowały wszystko ale przestały na ich miejsce pojawili sie nowi fani którzy teraz kupują wszystko. Jest mi niezmiernie miło, że przynajmniej do części gustów udaje mi się trafiać.

Edytowane przez QuadrifoglioVerde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem równie wielki kolekcje vratek jak moja.

Wczoraj właśnie z jednym kolega rozmawiałem.

Fajnie, bo jesteśmy akurat w stanie sobie pomóc w wyszukiwaniu vratkowych białych kruków.

Nie ma współzawodnictwa, jest wzajemna pomoc.

Ogólnie, poza vratkami raczej nie zbieram innych serii namiętnie. Mam jeszcze coś z xicorra i z trzy inne zegarki.

Są różne filozofie. Można kupić jednego rolexa średniej klasy lub bawić się w gonienie króliczka z vratką. Zdobycie niektórych modeli powoli robi się mega trudne. I to jest fajna zabawa. Tak to traktuję. A, że przy okazji mam każdego rana wybór, plus dla mnie.

 

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka


 

Wrote @ ZX Spectrum. 16kb RAM, Z80A 3,54 MHzm, res. 256 × 192 - 15 colours. Powered by Sinclair BASIC.  

 

Stored @ geniue MK232P KASPRZAK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.