Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Zdecydowanie nie dla niebieskiej wskazówki. Skoro pasek musi zostać z innego projektu to trudno. Jak mus to mus. Ale może dodatkowy pasek za dopłatą? Brązowy najlepiej :) 

Ostateczna wersja bardzo mis się podoba. Prawdopodobnie kupię ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIe ma niebieskiej sekundy, to ja bym powiedział że bez niebieskich przeszyć również.

Ta ostatnia wersja spokojniejsza i tak wygląda lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pzostało 26 szt modelu Form&Function LE100. Wszystkie są już złożone więc dajemy możliwość wyboru numeru zegarka. Poniżej lista dostępnych numerów: 27,29,32,34,37,38,40,49,52,54,55,69,71,72,73,76,77,79,80,81,82,83,84,86,88,91

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20191201-125913.jpg


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zostało 24 szt modelu Form&Function LE100. Wszystkie są już złożone więc dajemy możliwość wyboru numeru zegarka. Poniżej lista dostępnych numerów: Aktualizacja 5.04.2020 godz 19:16 - 27,32,34,37,38,40,49,52,54,55,69,71,72,73,77,79,80,81,82,83,84,85,86,88,91

91913705_2568315606758916_89989295958602

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krótkie pytanko - czy Architekt II w kolorze czarnym został "odrzucony", czy jednak kiedyś tam się pojawi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem do końca tego co robisz Marcin.

Po co ta cała ankieta na fb skoro i tak wybrałeś po swojemu?

Dorabianie zegarka do pasków które masz do sprzedania też mało sensu przedstawia. Ktoś wyżej napisał dlaczego.

Szukasz oszczędności, a pakujesz się w droga lumę do zegarka który lumy może mieć minimalnie.


Time matters

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisałem ostatecznie stanie na wersji bez niebieskich akcentów. Zleciłem także produkcję sampla czarnej wersji - z tą samą strukturą tarczy ale bez krzyża.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Triptical , czasami za dużo i za szybko zmienia się w tym temacie. To samo było z tarcza łososiowa, zajawka, testowy wybór odcienia tarczy, a później tarcza biała i czarna do produkcji. Oczywiście kibicuje i czekam na nowe wypusty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisałem ostatecznie stanie na wersji bez niebieskich akcentów. Zleciłem także produkcję sampla czarnej wersji - z tą samą strukturą tarczy ale bez krzyża.

"z tą samą strukturą" - czyli taką, jak w PA i RE ? Chyba miała być gładka tarcza w czarnym ?! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do prototypowania zleciłem wersje jak poniżej. Efekt prac za 1 -1,5 mies. W między czasie powstaną rendery lepiej ukazujące detale wykończenia.

 

92595379_2569055323351611_79740897111467

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jednak tendencja do "strukturalnej" tarczy. Rozumiem, że zegarek (czarny) do kupienia będzie nie wcześniej jak koniec roku/początek nowego ?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tymczasem taki nabytek... :)

 

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka

Gdzie się udało dorwać? :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie się udało dorwać? :/

Brat w Niemczech ogarnął :) Jak nóweczka

 

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak stawiacie do ilu dojdzie?

Przekroczy 2k.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.