Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

A mówią, że na tym hobby się traci :)


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No kolega stracił bo sprzedał VISa :)

 

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że jak Ci nie zeszły wszystkie zielone i niebieskie, to chyba, przynajmniej jeszcze, nie ma sensu. To oczywiście MSZ :)

 

Za to bardzo chętnie bym zobaczył takiego Royal Europe w kolorze czarnym. Jak była mowa o czarnym Architekcie, to sobie zrobiłem małą symulację na jednym z Twoich zdjęć ze strony - odsaturowałem i lekko przyciemniłem - i jest petarda.

Edytowane przez clusca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

+1 do wypowiedzi kolegi Clusca.

 

Sproro ich chyba jeszcze zostalo wiec raczej nie mrozilbym kolejnych funduszy.

 

Koniec koncow jednak ty wiesz najlepiej co i jak :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dlatego, że zostały trzeba je reformułować. Szkoda bo to najlepiej wykonane nasze zegarki i w sumie nadal nie wiem czemu tak słabo się sprzedają. Dla mnie to jest zagadka. No i zupełnie nie mogę się zgodzić, że kolor nie pasuje. Według mnie pasuje świetnie. Jest to zupełnie męskie połączenie. Podobny lakier ma Alfa Giulia  nazywa się Monza Red i oddałbym za auto w takim kolorze nerkę.

 

e091f88e181996585d272f6fa751b2a6.jpg

Edytowane przez QuadrifoglioVerde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje finanse są na nie :)

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dlatego, że zostały trzeba je reformułować. Szkoda bo to najlepiej wykonane nasze zegarki i w sumie nadal nie wiem czemu tak słabo się sprzedają. Dla mnie to jest zagadka. No i zupełnie nie mogę się zgodzić, że kolor nie pasuje. Według mnie pasuje świetnie. Jest to zupełnie męskie połączenie. Podobny lakier ma Alfa Giulia nazywa się Monza Red i oddałbym za auto w takim kolorze nerkę.

 

[]

Jak pomacają to zmienią zdanie ;) Do bordowych spodni i czarnych butów będzie w sam raz. Tarcza chyba ładniejsza niż WZ2/3

 

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Lupus_01

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei bardzo poważnie zastanowiłbym się nad zakupem wersji z matową żółtą tarczą, gdyby taka miała powstać. Na wakacje w sam raz. Alfą w takim kolorze również bym nie pogardził ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ze swojego jestem bardzo zadowolony. W mojej kolekcji stawiam na różnorodność kolorów i kupiłem go dla zielonej tarczy. A żółty wyglądałby świetnie w tym zegarku, no ale teraz to już za późno bo jeden już mam d468ef3c0ad0dd5d0bfb84a300d18fd7.jpg

 

Wysłane z mojego SM-A202F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zostało 20 szt modelu Form&Function LE100. Wszystkie są już złożone więc dajemy możliwość wyboru numeru zegarka. Przypominamy, że cena 920zł obowiązuje tylko do jutra 10.04 ( od 10.04 modele F&F będą kosztować 980zł ). Dodatkowo można także do jutra skorzystać z kuponu rabatowego kanału Youtube Szafirowe Szkiełko. Poniżej lista dostępnych numerów: Aktualizacja 9.04.2020 godz 22:00

Dla LE100 ( jasny ): 32,34,37,40,49,52,54,55,68,71,73,77,79,80,81,83,84,85,86,91
Dla modelu LE200 ( niebieski ) mamy jeszcze kilka wyjątkowych numerów: 33,39,44,55,88,90,99,100,111,120,144

Edytowane przez QuadrifoglioVerde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężki temat z tą kolorystyką. Niby ciekawy i na pewno coś czego nie spotyka się na co dzień. 

Z drugiej strony do tej koperty nie pasują takie kolorki. Jak dla mnie, sens ma stylistyka taka jak była na Wz.1. Na pewno można by było ten model nieco podrasować nadać mu nieco więcej charakteru. 

post-104806-0-67115500-1586447143_thumb.jpg

Wz.2 i Wz.3 nie mają już takiego charakteru. Mają fajniejszy bezel ale w moim odczuciu tarcze już takie dopracowane nie są. 

post-104806-0-27340500-1586447189_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój WZ.2 dostał nowy pasek

0e2743505a1e051fdaf27a9f12d846ab.jpg

 

Kolor nie do końca pasuje ale i tak mi się podoba.

0285df2e524a7261254cd014da641570.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawaj przy świetle dziennym;) Wygląda spoczko.

 

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.