Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Robić czy nie ma rynku na to ?

 

92812396_2571325179791292_20021314835730

 

Sugeruję pozostawić czarne subtarcze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klingert będzie czy nie będzie? Jak tak to kiedy? Sorry, że prosto z mostu, ale to moje marzenie od jakiegoś czasu, które jakoś się niebezbiecznie oddala. Będę wdzięczny za informacje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanuję szczerość i mam nadzieję że inni także.

W związku z powyższym moje zdanie na temat wyżej zamieszczonego projektu jest takie: strzał w kolano.

Życzę jak najlepiej tej marce z racji na wiele faktów, ale patrząc na decyzję i pomysły włodarza VC, zastanawiam się w jakim kierunku idzie to przedsięwzięcie.

Po wręcz doskonałych kilku modelach, przyszedł czas na tanie, kolorowe zegarki na słabych werkach.

To jest tylko moje subiektywne zdanie, które mogę wygłaszać na publicznym forum.

W dalszym ciągu życzę powodzenia i sukcesów.


Time matters

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klingert będzie czy nie będzie? Jak tak to kiedy? Sorry, że prosto z mostu, ale to moje marzenie od jakiegoś czasu, które jakoś się niebezbiecznie oddala. Będę wdzięczny za informacje

Najlepiej śledzić wątek Klingerta. W maju jest teraz przewidywany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W temacie pasków. Taki eksperyment:

msz trochę się gryzie. Może bardziej jakaś guma by pasowała...

 

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanuję szczerość i mam nadzieję że inni także.

W związku z powyższym moje zdanie na temat wyżej zamieszczonego projektu jest takie: strzał w kolano.

Życzę jak najlepiej tej marce z racji na wiele faktów, ale patrząc na decyzję i pomysły włodarza VC, zastanawiam się w jakim kierunku idzie to przedsięwzięcie.

Po wręcz doskonałych kilku modelach, przyszedł czas na tanie, kolorowe zegarki na słabych werkach.

To jest tylko moje subiektywne zdanie, które mogę wygłaszać na publicznym forum.

W dalszym ciągu życzę powodzenia i sukcesów.

 

Hmmm, werki się raczej nie pogorszyły a nawet nieco poprawiły bo zamiast NH35A w Vis-ach stosujemy obecnie Miyotę 9015 która jest znacznie lepsza. A kwarcowe chronografy od kilku lat lokujemy na tym samym werku 6s21.

Przepraszam, że uraziłem kolorami. Już wracam do szeregu...tylko Black&white ;-)

pandy.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te b&w są jakieś bez życia. Nie są to zegarki klasyczne dlatego aż proszą się o kolor. Tchnij w nie koloru ;)

 

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, werki się raczej nie pogorszyły a nawet nieco poprawiły bo zamiast NH35A w Vis-ach stosujemy obecnie Miyotę 9015 która jest znacznie lepsza. A kwarcowe chronografy od kilku lat lokujemy na tym samym werku 6s21.

Przepraszam, że uraziłem kolorami. Już wracam do szeregu...tylko Black&white ;-)

 

W pierwszej chwili pomyslalem, że matryca mi zgubiła kolory no, ale jest zolta koncowka sekundnika

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez ____ghost____

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, werki się raczej nie pogorszyły a nawet nieco poprawiły bo zamiast NH35A w Vis-ach stosujemy obecnie Miyotę 9015 która jest znacznie lepsza. A kwarcowe chronografy od kilku lat lokujemy na tym samym werku 6s21.

Przepraszam, że uraziłem kolorami. Już wracam do szeregu...tylko Black&white ;-)

 

O wiele lepiej.

Zatem czy model WZ bez chrono, że stalowym i czarnym bezelem, na 9015 nie byłby dobrym pomysłem?

Już się pojawiały takie sugestie wiele razy.

Edytowane przez Triptical

Time matters

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękne te pandy, klasyczna i evil. Gdyby się pojawiły kupię obie. Mogę 50% zaliczki dziś wysłać:). Nie ma piękniejszego chronografu niż klasyczna panda. Czerwona wskazówka sekundowa w białej dodała by jej życia, ale i bez niej jest pięknie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersja "A" świetna moim zdaniem.


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardziej mnie się rozchodziło o żółtą tarczę i czarne subtarcze

 

Dużo takich zegarków i ,średnio to wygląda moim zdaniem ale mogę Ci wizualizację zrobić na szybko.

 

zolte.jpg

Edytowane przez QuadrifoglioVerde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużo takich zegarków i ,średnio to wygląda moim zdaniem ale mogę Ci wizualizację zrobić na szybko.

Jeśli nie jest to jakiś duży kłopot to bym poprosił.  Jakoś mi się w tych microbrandowych firmach mocno nie rzucały w oczy takie projekty, ale nie szukałem w sumie jakoś intensywnie.

Teraz dopiero  pomyślałem że przydałby się na lato :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.