Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dla mnie w pierwszej kolejności "B" później "C".

"D" też ok ale nie dla mnie taka kolorystyka. 

Wersja "Patriotyczna" jakoś do mnie nie gada. 

 

Co do żółtych wersji kolorystycznych - nie wiem czemu ale trochę mi to zajeżdża Vostok Europe. Zwłaszcza, że koperta w tych modelach mała nie jest. 

 

Rozumiem, że czasy ciężkie i oszczędzać trzeba wiec paski będą takie jakie zostały z niesprzedanych Wz.2 i 3 ale może warto by było coś pomyśleć nad jakimś fajnym, nieoczywistym paskiem. Nato? Może jako dodatek? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to w takiej kolejności B (petarda),C, D. Odpada A nie mój gust.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i jeszcze patryiotyczna:

 

 

Quo vadis, VC? :unsure:

 

Macie kilka rewelacyjnych realizacji (Formmeister, VIS 1, Avangarde Moderne, PA). Tych ostatnich nie rozumiem.

Proszę, nie idzcie tą drogą...

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie QV szuka tego, co się sprzeda zeby moc robić to, co lubi - proste.

 

Co z tego, ze Avantgarde Moderne miał świetne recenzje skoro sukcesem finansowym z tego co było opisywane na forum nie był?

 

Nie ma co za szybko spisywać VC na straty :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza tym to tylko wizualizacje. Niektórzy nas krytykują za same wizualizacje :D . To nie wiem już....może faktycznie lepiej nic nie robić ?

Wyborami wersji ożywiam funpage na fb. To naprawdę działa. Chodź często zdarza się, że żadna z wersji tam prezentowanych nie trafia do produkcji. Zbieram opinie i tyle...Nie wszystko co mi się podoba się sprzedaje. Czasem jestem w potrzasku między tym co mi serce podpowiada a brutalnym prawem rynku i gustami z którymi nie zawsze się zgadzam. Ale aby tworzyć nowe projekty nie moga mi zalegać w zbyt dużym wymiarze stare. Moje kieszenie mają dno. Jednocześnie muszę powiedzieć, że Kwieceń jest dla VC bardzo dobry jesli chodzi o sprzedaż. Zaskakująco dobry :-) . Marzec był tragiczny, luty też bardzo słaby. Ale odbicie jest bardzo wyraźne.

 

PS. Nie ujmując nic Polporze to nadal sprzedają swój model rocznicowy z okazji 100 lecia Niepodległości który wyszedł w 2018r i był limitowany chyba do 100szt ? Nie chcę aby moje limitowane projekty tyle zalegały dlatego aktywnie temu przeciwdziałam :-)

Edytowane przez QuadrifoglioVerde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co za szybko spisywać VC na straty :)

Spisywać na straty? Zdecydowanie NIE!

Firma ma potencjał twórczy i robi piękne zegarki. Niestety ostatnie pomysły zdecydowanie oszczędzają mój portfel.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... a legendarny już projekt Jednowskazówkowca czeka...

 

Przeprojektowuje się koperta. Poza tym nie ruszył dotychczas z powodów finansowych.

Już dostałem informacje od chińczyków, że stracili dwie przesyłki z częściami przez tego wiruska. Jest ponoć mega bałagan i chaos na lotniskach. Firmy jak DHL/Fedex które mają swoje samoloty muszą w tej chwili przejąć także przesyłki które leciały dotychczas normalną pocztą ponieważ operatorzy pocztowi pracują w bardzo ograniczonym zakresie. Ja mam 4 niewysłane zegarki za granicę w tym dwa z nich zawrócono z granicy ze względu na wiruska.

Cena za przesyłki z chin także skoczyła o prawie 100% . To wszystko na moment przed wysłanie do mnie czesci Klingerta 1797. Ma obawy nie tyle, że muszę dużo więcej zapłacić co o to aby paczka nie wsiąkła.

Edytowane przez QuadrifoglioVerde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Legendarny to on dopiero może być. O ile przypadnie szanownej gawiedzi do gustu i będą nim wszędzie w sieci spamować tak, by kolejne edycje pojawiały się do pół roku  ;)

Jednowskazówkowiec to nie jest materiał na legendę. Ale można coś z tego wyciągnąć, to na pewno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dla mnie jest legendarny i to z kilku powodów :)

 

Czy o którykolwiek poprzedni projekt toczyła się taka walka?

 

Sam w sobie jest ekstrawagancki i ma charakter - wg mnie oczywiście.

 

 

Co do sytuacji ekonomiczno-transferowej to niestety fakt niepodważalny - będzie drożej.

 

Swoją drogą ciekawe czy przełoży się to na vintage, a może nawet kieszonkowe (tutaj za stosunkowo niewielkie pieniądze można zdobyć zegarek wysokiej klasy)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie to sobie po prostu lubią pokrytykować. Trzeba to ignorować i tyle.

Kilka dni temu na angielskim forum ktoś pytał gdzie można zamówić custom zegarki dla pracowników jakiejś firmy Od razu dałem link do twojej strony i napisałem co robisz. Mam nadzieję, że coś z tego wyniknie:)

Jak będzie panda lub evil panda to na 100% zamówię. Fajnie, że są tacy pasjonaci ja Ty i trzeba ich wspierać, a nie krytykować i zniechęcać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem ze mną jest taki, że z jednej strony sam się zniechęcam a z drugiej jestem po prostu chory na punkcie produkcji tych zegarków, to jest jak narkotyk. Syndrom żony alkoholika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spisywać na straty? Zdecydowanie NIE!

Firma ma potencjał twórczy i robi piękne zegarki. Niestety ostatnie pomysły zdecydowanie oszczędzają mój portfel.

 

 

Co tez ma swoje plusy  :D

Problem ze mną jest taki, że z jednej strony sam się zniechęcam a z drugiej jestem po prostu chory na punkcie produkcji tych zegarków, to jest jak narkotyk. Syndrom żony alkoholika.

 

 

Ja przynajmniej raz dziennie zaglądam do wątków VC, ten uzależnienie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spytałem żony i powiedziała że bezdyskusyjnie B i C. A , też fajny, ale musi być na żółtej gumie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tej 4 jak ma być jeden to tylko B. Jeżeli więcej to jeszcze C.

Rozumiem, że tarcza w B a w C subtarcze są białe a nie srebrne.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jednej kombinacjiz żółtą tarczą brakuje. Dla porównania obok z czarnymi subtarczami. Chociaż prawdę mówiąc mnie się najbardziej podoba wersja B (biała z czarnymi subtarczami).

Jeżeli naruszam jakieś prawa autorskie, wstawiając zmodyfikowane grafiki, to proszę o info.

 

49760495657_386d1f7325_o.jpg49760176156_c22121af68_o.jpg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name="clusca" post="2749982"

 

Ciekawe kombinacje, obie zasługują na uwagę :-)

Edytowane przez paul221

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plebiscyt na fb tak naprawdę wyłonił zdecydowanie wersję B jako zwycięską. Pozostałe 3 wersje uzyskały niemal identyczną ilosc głosów.

W związku z tym do produkcji trafi wersja.......C. Ponieważ klasyczna panda jaką jest wersja B jest już w produkcji i będzie bazować na kopercie serii Heritage Chrono. A myślę, że większość chętnych na wersję B zaakceptuje także wersję C

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Evil pandy jeszcze nie mam więc pewnie zamówię.

A możemy zobaczyć projekt tej klasycznej pandy, która już jest w produkcji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.