Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Dobrze że kupiłeś...
Na Alle... już oferta za prawie 1,6k jest. Żadna lokata tak nie płaci ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dobrze że kupiłeś...
Na Alle... już oferta za prawie 1,6k jest. Żadna lokata tak nie płaci default_wink.png
Lokata zapłaci jesli ktoś kupi, a on wisi i na Olx za te pieniądze, chyba ktoś przesadził lub próbuje sztucznie podbić wartość produktu, to jednak nie jest takie proste

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Nocny duch napisał:

Dobrze że kupiłeś...

Kupiłem już dawno, wczoraj zmieniłem pasek na brązowego strusia, ale chyba docelowo zegarek wyląduje na rally z dużymi dziurami.

 

13 godzin temu, mmaniek napisał:

Lokata zapłaci jesli ktoś kupi, a on wisi i na Olx za te pieniądze, chyba ktoś przesadził lub próbuje sztucznie podbić wartość produktu, to jednak nie jest takie proste emoji6.png

Takie posunięcia mogą mieć różnorakie podłoże. Mogą na przykład przekonać wahających się potencjalnych klientów do zakupu niewielu już na naszym rynku egzemplarzy w standardowej cenie ;) Oczywiście nie podejrzewam tutaj Marcina (QV), ale zegarek jest jednak do kupienia w kilku niezależnych sklepach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym jej ten kajdan zdjął jednak 😆

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pasek, mesh, NATO dla mnie byłyby ok, ta bransa już nie bardzo.

Ale najważniejsze, że właściciel zadowolony - i tak trzymać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z paskami jest czasami tak, ze na zdjęciu wygląda okropnie, a w realu jest całkiem ok.

Wysłane z mojego SM-G985F przy użyciu Tapatalka


 

Wrote @ ZX Spectrum. 16kb RAM, Z80A 3,54 MHzm, res. 256 × 192 - 15 colours. Powered by Sinclair BASIC.  

 

Stored @ geniue MK232P KASPRZAK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie , ja już wcześniej pisałem ,że ten zegarek mi się bardzo podoba ale nie mam przyjemności go noszenia ze względu na małą wielkość i brak czucia jego obecności na ręku. Musiałem kupić do niego bransoletę. Niestety nie jest idealnie spasowana ale całkiem przyzwoicie wygląda na żywo i super się nosi . Nigdy tak długo nie był ten zegarek na moim ręku jak teraz.
6905c3f54dc0e103ab45cd1a991f013e.jpg

Edytowane przez Brzoza2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie wręcz przeciwnie. Cała przyjemność noszenia zegarków typu PA, RE, czy PM, to właśnie fakt, że ich nie czuć na nadgarstku i nie muszę się martwić, że gdzieś nim przyłożę, tak jak z innymi "kartoflami" na ręku ;)

 

20200624_153958-800px.thumb.jpg.ee48e9435e48968eccc60dad5b5ad080.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Triptical napisał:

Nie jest źle. Kajdan ciekawy. Nosiłbym

Może ciekawa, ale wygląd przy uszach, aż boli ☹️

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie się też nie podoba. Ale głównie to, że QV ciągle nie chce dać się namówić na kajdan do tej koperty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mnie się też nie podoba. Ale głównie to, że QV ciągle nie chce dać się namówić na kajdan do tej koperty

A podobno ma jeszcze wagon tych kopert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.