Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Mówcie co chcecie ale jak dla mnie z datą lepiej, okno daty równoważy logo.

 

Edytowane przez cordi7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy prezes VC myślał może o wprowadzeniu swojego rodzaju abonamentu na swoje zegarki, takiego "season pass"? Wykupujesz prawo do zakupu (jeszcze przed ich premierą) 10 zegarków i 1 dostajesz gratis, przy wpłacie za 15 gratis są 2... Inaczej z torbami pójdziemy, jak takich premier będzie więcej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie wyglądają świetnie. WZ.4 najbardziej rzuca się w oczy i w mojej ocenie jest najładniejszy. Heritage Chrono to już klasyka, a red grape warto mieć dla tarczy, bo rzadko się takie spotyka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ZlyNY

Ale jak prezes wprowadzi takie "season pass" to On pojdzie z torbami. I skoncza sie zegarki Vratislavia. A te z drugiej reki osiagna na aukcjach bajonskie ceny. 

Juz lepiej niech zostanie jak jest.🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, clusca napisał:

Czy prezes VC myślał może o wprowadzeniu swojego rodzaju abonamentu na swoje zegarki, takiego "season pass"? Wykupujesz prawo do zakupu (jeszcze przed ich premierą) 10 zegarków i 1 dostajesz gratis, przy wpłacie za 15 gratis są 2... Inaczej z torbami pójdziemy, jak takich premier będzie więcej ;)

Ktoś już proponował nawet wprowadzenie oferty watch sharing 😆

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś wiadomo o cenach nowych produktów? Były podawane? Czy przegapiłem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, sanik napisał:

Ktoś już proponował nawet wprowadzenie oferty watch sharing 😆

 

połączonej z wife sharing ? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, QuadrifoglioVerde napisał:

 

połączonej z wife sharing ? :P

 

Juz widze nowy projekt, Vratislavia Swingert :P

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś się rzucił jak Reksio na szynkę.

Edytowane przez SebaZ74

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brać, bo taniej już było:)

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na forum ktoś oferował 4k za PA. Ten VIS się prędzej, czy później sprzeda za tyle, jeżeli komuś akurat tego do kolekcji brakuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest kilkuset właścicieli Visa, prawdopodobieństwo, że każdy da im dożywocie, według mnie nie jest za duże, dlatego czekam na "lepsze" czasy ☺️ ... i ceny 😊

Edytowane przez SebaZ74

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale prawdopodobieństwo , że ceny będą lepsze - raczej niewielkie. Chyba, że będzie kolejna edycja VISa. MZ najlepiej polować na zagranicznych forach - tam nie mają tak silnie patriotycznego podejścia do marki - traktują Vratislavię tak jak Dan Henrego, czy każdą inną manufakturę. U nas jednak pierwiastek polskości odgrywa sporą rolę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Niemczech się zdarzają, ceny są niższe niż u nas, np. przeszedł mi koło nosa Formmeister za 350€. Warto zerkać na www.uhrforum.de :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeglądałem ponad 2 miesiące zagraniczne fora, ciężko było coś znaleźć, kwarcowe tylko, patrząc na historię do końca 2018r było ok, później coraz gorzej. 

Edytowane przez SebaZ74

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wszystko rozumiem i ten pierwiastek patriotyczny i tak dalej ale 3000 zł za ten zegarek to jest lekkie przegięcie. Widać, że ktoś poobserwował to forum zrozumiał, że model jest silnie poszukiwany i próbuje trafić na desperata. Sam poszukuję tego Visa ale bez przesady. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy sprzedaje i kupuje za ile chce. Nie rozumiem problemu i niezadowolenia :) Też długo szukałem, ale ile dałem tyle dałem. ;)

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy się odważył z taką ceną - trzeba przyjąć założenie, że podobnych ofert będzie więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.