Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

RE czarny bardziej elegancki, ogólnie wg mnie czarne tarcze są eleganckie, nie rzucające się w oczy jak inne kolory, bardziej jakby spójne z ręką, ale może się mylę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
RE czarny bardziej elegancki, ogólnie wg mnie czarne tarcze są eleganckie, nie rzucające się w oczy jak inne kolory, bardziej jakby spójne z ręką, ale może się mylę
Chyba jednak się mylisz.
To wszystko nie jest takie oczywiste i tak łatwe do sklasyfikowania.

Time matters

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie myślałem zbyt ogólnie, spostrzeżenie oparłem na moich kilku zegarkach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie obraź się, ale swierzbi mnie "język" :D No okropna jest ta bransoleta. Szpeci zegarek. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie obraź się, ale swierzbi mnie "język" :D No okropna jest ta bransoleta. Szpeci zegarek. 

Rozumiem , że nie kupisz takiej i dalej będę tylko ja miał taką na forum
Ja wiem jak to wyglada ale dzięki niej chce mi się nosić ten zegarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, chyba nie , ale dobrze, że tak odbierasz moje wynurzenie. Cofnąłem się kilka stron wstecz, żeby coś znaleźć i widzę, że już było to poruszone, więc w sumie mogłem sobie dać siana ;) I właśnie, przy okazji muszę oddać koledze  @Balansujący Na Osi co jego odnośnie mesha przy moim RE. Założyłem ostatnio ten drugi, konkretniejszy i muszę przyznać, że wygląda lepiej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja widze, ze generalnie wiele pasków czy kajdanów na zdjeciach wygląda okropnie. Ale na zywo tobi naprawde dobre wrażenie. Kiedyw widzialem visa na okropnej branie. Na zdjeciu to wyglądało jak kupa gnoju. Ale o dziwo. Po pol roku spotkałem się z właścicielem zegarka i odszczekałem wszystkie inwektywy. To trochę jak z tym moim baklazanowym ff na nato. Na zywo wszystkim mega sie podoba. Na zdjeciu bee. Dlatego ja osobiście bede naprawde ważyć słowa pisane.
 

Edytowane przez opolczyk

 

Wrote @ ZX Spectrum. 16kb RAM, Z80A 3,54 MHzm, res. 256 × 192 - 15 colours. Powered by Sinclair BASIC.  

 

Stored @ geniue MK232P KASPRZAK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do punktów gdzie będzie można obejrzeć i kupić nasze zegarki po Wrocku i Zielonej Górze niedługo dołączy Warszawa i Łódź.

Szukamy także partnera w Krakowie, trójmieście, Białymstoku, Katowicach i Lublinie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, QuadrifoglioVerde napisał:

 

Na 90% Blue City

Rozumiem że chodzi o Time& More w Blue City. To wcześniej nie mieli na stanie w salonie? Bo na stronie internetowej już jakiś czas Vratki były. Ok doczytałem na stronie. Nie mają.

 

Edytowane przez robson83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, QuadrifoglioVerde napisał:

Do punktów gdzie będzie można obejrzeć i kupić nasze zegarki po Wrocku i Zielonej Górze niedługo dołączy Warszawa i Łódź.

Szukamy także partnera w Krakowie, trójmieście, Białymstoku, Katowicach i Lublinie

 

Szkoda, że podkarpackiego miasta nie ma na liście. 😔


Żyć to znaczy ryzykować. W przeciwnym razie, jesteś wyłącznie bierną bryłą przypadkowo zebranych molekuł, niesioną prądem Wszechświata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, Szyszkops napisał:

To macie tam miasta emoji57.png?

Oczywiście, że mają - Jarosław 😜

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę za późno bo już wybrałem, ale dobrze obstawiasz default_smile.png

 

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba zawsze patrzeć na pozytywy. Będzie Ci o wiele łatwiej dorzucić do budżetu kasę na trzeci, niż komuś, kto planował kupić tylko jeden ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.