Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Akurat jeśli chodzi o przeszklone dekle to chyba jest kwestia zobaczcie jak ładnie nasz mechanizm jest ozdobiony. I rzeczywiście nieraz jest na co popatrzeć ale w większości to tylko pasy genewskie albo i nawet tego nie ma. Oris chyba tylko czerwony wachnik i tyle. Ale i tak przeszklony dekiel jest lepszy niż na siłę wciśnięty datownik. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mam oglądać standard grade ETA czy coś w tym guście wolę pełny dekiel.

Zreszta szczerze mówiąc wole aby pieniądze poszły na lepszy mechanizm niż ozdabianie go.

Tym niemniej rozumiem, że ludzie lubią popatrzeć jak mechanizm pracuje - stad te dekle.

Inaczej jak się pochwalić zegarkiem mechanicznym skoro z tylu pełny dekiel a czas i kwarc odmierza?

 

:)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to i lepiej, bo ileż można mieć zegarków? ;)


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ZlyNY
4 godziny temu, Sol napisał:

Może to i lepiej, bo ileż można mieć zegarków? ;)

Jakbym  slyszal  moja zone. 

Nie dociera ze zegarków ile by nie było to zawsze mało.😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja próbowałem tego z biżuterią, cytuję: "to zupełnie co innego"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Panowie  chciałbym da Visy.Jeden czarny a drugi Uprising ten z szarą tarczą.Jakby komuś się znudziły to na zamianę zaoferuję jeden porządny zegare.(Szwajcar).Oczywiście stan idealny tych Vis. Jakby co to na PV.Pozdr.Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taaa... a Visy, to niby porządne nie są? :angry:

 

PS. Jak biegasz, to nie pisz. Ciężko zrozumieć ;)

 

Edytowane przez Sol

Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, mirek 1969 napisał:

Witam.Panowie  chciałbym da Visy.Jeden czarny a drugi Uprising ten z szarą tarczą.Jakby komuś się znudziły to na zamianę zaoferuję jeden porządny zegare.(Szwajcar).Oczywiście stan idealny tych Vis. Jakby co to na PV.Pozdr.Mirek

Optymista... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mirek, jak ten porządny Śwajcar na wymianę to Rolex Daytona (biały lub czarny, bez znaczenia), to wal śmiało na priva, jakoś się dogadamy... Różnicę w cenie oczywiście dopłacę😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ZlyNY
2 godziny temu, mirek 1969 napisał:

Witam.Panowie  chciałbym da Visy.Jeden czarny a drugi Uprising ten z szarą tarczą.Jakby komuś się znudziły to na zamianę zaoferuję jeden porządny zegare.(Szwajcar).Oczywiście stan idealny tych Vis. Jakby co to na PV.Pozdr.Mirek

Optymista .🙃

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze? Jedyny zegarek nad którym zastanowiłbym się do wymiany na VIS-a to https://www.andersmann.com/collections/bronze/products/bronze-ann0931#Image14085787222097 i to też musiałbym chwilę pomyśleć. Szukałem VIS-a ponad rok, trafiłem psim swędem i uważam się za szczęściarza. Andersmanna może kupić każdy, kto ma kasę. VIS-a już nie. Jedynie ten brąz... no ciągnie mnie coś do zegarka z brązu, widzę stylistykę VIS-a w brąziaku. 

 

220683805_Zrzutekranu2020-08-23o15_27_23.png.08f69a6fa1426a8e75e7df63a9d3e40b.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ZlyNY

Sorry Ralf58.

Najpierw napisałem to co Ty  . A za chwile przeczytałem Twój komentarz.

Zgadza sie Renqien , ja tez trafiłem visa w ostatniej chwili. 

Juz nawet nie wybrzydzałem ze wole bez daty.  Jestem szesliwy ze mam. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem Visa i poszedł do ludzi.Teraz żałuję.No ale żył sobie nie będę ciął.Natrafi sie okazja to wymienię albo odkupię.Oczywiście za rozsądną cenę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam.Panowie  chciałbym da Visy.Jeden czarny a drugi Uprising ten z szarą tarczą.Jakby komuś się znudziły to na zamianę zaoferuję jeden porządny zegare.(Szwajcar).Oczywiście stan idealny tych Vis. Jakby co to na PV.Pozdr.Mirek
Mam oba podwójnie :) Ale trzymam na naprawde dobrą okazję. Najlepiej to bym się zamienił na szarego albo bialego formmeistra.

Wysłane z mojego SM-G985F przy użyciu Tapatalka


 

Wrote @ ZX Spectrum. 16kb RAM, Z80A 3,54 MHzm, res. 256 × 192 - 15 colours. Powered by Sinclair BASIC.  

 

Stored @ geniue MK232P KASPRZAK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja z uporem maniaka czekam na kolejne edycje VISa (nie mylić z reedycją). Wystarczy, żeby był ciut mniejszy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja z uporem maniaka czekam na kolejne edycje VISa (nie mylić z reedycją). Wystarczy, żeby był ciut mniejszy

To jest super myśl!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Ralf58 napisał:

A ja z uporem maniaka czekam na kolejne edycje VISa (nie mylić z reedycją). Wystarczy, żeby był ciut mniejszy :)

Może nie mniejszy tylko deko cieńszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy koperty od jednowskazówkowca nie dałoby rady zaadaptować na potrzeby takiego VISa. Oczywiście z koronką-pociskiem, w czarnym kolorze z pierwszych edycji VIS z nacięciami na lunecie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Ralf58 napisał:

Ciekawe czy koperty od jednowskazówkowca nie dałoby rady zaadaptować na potrzeby takiego VISa. Oczywiście z koronką-pociskiem, w czarnym kolorze z pierwszych edycji VIS z nacięciami na lunecie. 

 

Zobaczymy jak te koperty na żywo będą się prezentować ale jako baza pod coś militarnego myślę, że podejdą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 22.08.2020 o 11:55, Nocny Jastrząb napisał:

Już gdzieś to wcześniej napisałem ale się powtórzę. Datownik jest wciskany przez wszystkich i wszędzie czy pasuje do tarczy czy też nie. Nie wiem skąd się ten trend wziął ale datownik musi być za wszelką cenę. Tutaj przynajmniej jest na czarnym tle ale w 99 na 100 przypadkach jest to kolor biały. 


Ja generalnie jestem przeciwnikiem datowników w mechanicznych zegarkach. Mało kiedy wpływa jakoś mega pozytywnie na odbiór zegarka, a jak się ma kilka to zawsze trzeba tą datę ustawiać. Dłużej też schodzi ustawianie godziny, bo zegarek może być ustawiony źle o 12 godzin. Bez daty są to sekundy.

Kwarce to inna bajka. Choć uważam to bardziej za bajer. Ale jeśli pasuje do zegarka - czemu nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.