Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Odchudzony Formmeister brzmi ciekawie i czekam niecierpliwie na więcej wieści.

Za to "rokokoko" 😉 to chyba raczej nie moje klimaty, ale kto wie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odchudzony Formmeister brzmi ciekawie, bardzo ciekawie zabrzmi jak napiszesz, że będzie miał bez koronki 38mm i l2l 47mm :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, QuadrifoglioVerde napisał:

Obiecywałem odchudzonego Formmeistera bez rezerwy chodu ( upierdliwej serwisowo ) i słowa dotrzymam.

Jest na deskach też elegant w klimatach barokowych ale stonowanych...Temat przewodni jakim miało być Opactwo w Lubiążu nie został porzucony ale z kostki przekształci się w zegarek okrągły.

 

Jakis orientacyjny termin chociaz? 2021?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Obiecywałem odchudzonego Formmeistera bez rezerwy chodu ( upierdliwej serwisowo ) i słowa dotrzymam.
Jest na deskach też elegant w klimatach barokowych ale stonowanych...Temat przewodni jakim miało być Opactwo w Lubiążu nie został porzucony ale z kostki przekształci się w zegarek okrągły.
To jest doskonała wiadomość.
Zawsze w Ciebie wierzyłem Marcin.
Oryginalny MiszczFormy miał 40mm zdaje się.
Jeżeli ten odchudzony będzie miał tyle samo i do tego będzie cieńszy to to będzie strzał w 100.

Time matters

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To w nawiązaniu do aktualnej dyskusji ponowię pytanie sprzed kilkunastu postów - Marcin czy planujesz typowego garniturowca? Czy to raczej nie jest w sferze Twoich zainteresowań? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałem, co planuje. Nic 36mm ani tym bardziej 34mm nie powstanie za mojego życia. Powiem jak Łukaszenka : będziecie musieli mnie zabić! Nie ustąpię żyw! :D

Edytowane przez QuadrifoglioVerde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 11.09.2020 o 00:08, QuadrifoglioVerde napisał:

Obiecywałem odchudzonego Formmeistera bez rezerwy chodu ( upierdliwej serwisowo ) i słowa dotrzymam.

Jest na deskach też elegant w klimatach barokowych ale stonowanych...Temat przewodni jakim miało być Opactwo w Lubiążu nie został porzucony ale z kostki przekształci się w zegarek okrągły.

 

Kurde, jak mnie kręcą takie historie..... Tematy przewodnie, zwłaszcza związane z jakimś historycznym miejscem i FAKTYCZNIE do niego nawiązujące formą - tak "się zrobił" Le locle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek którego nie założysz najlepiej wchodzi pod mankiet i jest najwygodniejszy. fc11267c3b14ee3cf7c4406575379f69.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to prawda że takie coś się szykuje czy jakiś fake news? - bo na forum nie znalazłem informacji żadnej, no chyba że źle szukałem... hmmm ;)

 

Brak dostępnego opisu zdjęcia.

Edytowane przez Daito

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak. Będzie reedycja.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Dorian06 napisał:

Tak. Będzie reedycja.

 

Kiedy? gdzie? i za ile? :)

Na stronie VC i timeandpassion  też cisza, taka jakby... konspiracyjna robota :) :) :)

 

Edytowane przez Daito

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie dziwnie utajniona informacja. A będzie coś poprawione, ulepszone, czy bez zmian? 


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

QV pisał, że wszystko co było "skopane" w pierwszej wersji teraz będzie naprawione.

 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Daito napisał:

A to prawda że takie coś się szykuje czy jakiś fake news? - bo na forum nie znalazłem informacji żadnej, no chyba że źle szukałem... hmmm ;)

 

Brak dostępnego opisu zdjęcia.

Taki "negatyw" mojej S.3 😉 10.thumb.jpg.c4bf89670aa9b1e6a8cbd5c8cb27748f.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Daito napisał:

A to prawda że takie coś się szykuje czy jakiś fake news? - bo na forum nie znalazłem informacji żadnej, no chyba że źle szukałem... hmmm ;)

 

W dniu 20.08.2020 o 21:59, Krygo napisał:

 

Nie rozumiem czemu nie ma ramki daty jak mogły się zmienić (na plus) indeksy, ale i tak fajny ;)

 

W dniu 21.08.2020 o 00:25, QuadrifoglioVerde napisał:

Ramka miala byc ale prototyp wyszedl kiepsko. Dolna krawedz ramki wchodzilaby na niebieskie pole ze szlifem sloneczkowym i wygladalo to slabo 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, BartasW napisał:

Taki "negatyw" mojej S.3 😉

 

:) Ja to bym chętnie ocenił progres VC przez porównanie,:  bo moim skromnym zdaniem od czasu wypustu poniższego zegarka Marcin dokonał zdecydowanego i ogromnego postępu w jakości swoich zegarków - dlatego chętnie przygarnąłbym S.15

1a.jpg

 

I tak nieśmiało pragnę zaznaczyć że nie każdy ma konto na FB - ja np nie mam...

Edytowane przez Daito

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Progres jest ogromny. Pomiędzy pierwszym wypustem a nawet modelem S.12 czy S.13 jest ogromny przeskok jakościowy. To cieszy, nawet bardzo i pozwala oczekiwać że ta reedycja również będzie udana. 

Natomiast szkoda, że to bardziej negatyw S.3 aniżeli reedycja pierwszego modelu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Marcin Pawlak napisał:

...

Natomiast szkoda, że to bardziej negatyw S.3 aniżeli reedycja pierwszego modelu. 

Wg mnie lepiej. 

Pierwsza powinna zostać jedyną zresztą jak każde pozostałe. 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.