Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Noszę 2 godziny - na razie bardzo dobrze, Dzięki regulacji można sobie ładnie dopasować

Edytowane przez subarist

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[mention=77598]Brzoza2[/mention] i [mention=107333]cezary1976[/mention] macie niedokręcone koronki czy one tak odstaja normalnie?
 

Tak odstają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Szyszkops napisał:


Tak odstają.

 

Co ułatwia ich odkręcanie i zakręcanie. Specjalnie zrobiłem je na dłuższym kołnierzu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
Co ułatwia ich odkręcanie i zakręcanie. Specjalnie zrobiłem je na dłuższym kołnierzu.

Dla mnie spoko, ja tylko odpowiadałem Koledze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, QuadrifoglioVerde napisał:

 

Co ułatwia ich odkręcanie i zakręcanie. Specjalnie zrobiłem je na dłuższym kołnierzu.

 

W następnej wersji planowane są niedomykające się zapięcia co umożliwi ich łatwiejsze odpinanie... ;)


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
W następnej wersji planowane są niedomykające się zapięcia co umożliwi ich łatwiejsze odpinanie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
W następnej wersji planowane są niedomykające się zapięcia co umożliwi ich łatwiejsze odpinanie...

Dokładnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żartownisie na kazdej wizualizacji nawet tych sprzed roku koronka wyraznie jest odsunięta. Miala kształtem przypominać zawór butli i mysle ze to sie udalo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luma świeci, ciepełko jest, zdjęcie podwórkowe 😉 kto zgadnie kolor tarczy?😁

IMG_20200924_190139.jpg

Edytowane przez krislet74

Jeżeli czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Luma świeci, ciepełko jest, zdjęcie podwórkowe  kto zgadnie kolor tarczy?


Zielony przecież

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Szyszkops napisał:


Zielony przecież emoji846.png

Brawo 👏 nagrodą jest uścisk dłoni prezesa 😂


Jeżeli czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Drogie vratkowce, jak już tu wcześniej pisałem, w sobotę na aukcji ląduje VIS. #nasobola. Maciuś z Rysiem bardzo potrzebują naszych pieniędzy. Pomóżmy.
Wymyśliłem nowy sposób na obskubanie was z pieniędzy. Chciałbym się zapytać czy będzie to co wymyśliłem, będzie w miarę zrozumiale.

Chciałbym zacząć licytację od kwoty 2000 zl. Myślę, że za ten model i w takim celu kwota jak najbardziej do przelkniecia. W tym progu cenowym zwyciezca będzie mógł wybrać jeden z dwóch modeli. Uprising szary lub wydany w 20 sztukach niebieski. Jeżeli kwota przekroczy wartość 2500zl. do puli dojdzie wydany tylko w 5ciu sztukach oliwkowy uprising. Po przekroczeniu 3000 zl. do wyboru będzie już 5 modeli. Dojdą dwa modele pierwszej edycji. Ostatni próg. 3500. Wtedy można będzie wybierać spośród wszystkich moich visów. W tym jeden jedyny wydany w jednej sztuce prototyp brązowy uprisinga. Nikt nie ma takiego drugiego. Nawet Marcin.
Co sądzicie o takiej formie aukcji? Startujemy w sobotę wieczorem. Myślę,że 48 godzin aukcji wystarczy. Cala kasa pójdzie na leczenie chłopaków.c604d9aa3c04d06bab355e05c9dd94f2.jpg&key=4cae815597d12d75c7d078e0b5f7171918342883cc09e8d5dee8506453a6be39

Wysłane z mojego SM-G985F przy użyciu Tapatalka


Super pomysł!!! Można próg podnieść ;)

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Super pomysł!!! Można próg podnieść default_wink.png

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka

To już niech licytujqcy podnoszą. Ile się wylicytuje, tyle pójdzie w zbożnym celu

Wysłane z mojego SM-G985F przy użyciu Tapatalka


 

Wrote @ ZX Spectrum. 16kb RAM, Z80A 3,54 MHzm, res. 256 × 192 - 15 colours. Powered by Sinclair BASIC.  

 

Stored @ geniue MK232P KASPRZAK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomysł super. Formuła licytacji również świetna :)

Dla kogoś, kto jest fanem marki i samego VISa próg 3,5k za jedyny na świecie egzemplarz zegarka nie jest raczej wygórowany. Pytanie na ile Tobie na nim zależy. Jeśli bardzo, to można go spokojnie podnieść. Chyba, że sam planujesz wziąć udział w licytacji :)

Jedyną zmianę, jaką bym zaproponował, to żeby finał aukcji przypadał na sobotni wieczór/noc. Weekend i mocniejsze trunki mogą sprawić, że licytujący będą bardziej szczodrzy ;)

Edytowane przez clusca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, QuadrifoglioVerde napisał:

 

Co ułatwia ich odkręcanie i zakręcanie. Specjalnie zrobiłem je na dłuższym kołnierzu.

 

Nosisz zegarek na lewej czy prawej ręce?  A właściwie pytanie powinno brzmieć czy nosisz zegarek na tej ręce którą częściej sięgasz do kieszeni - np po kluczyki od samochodu?

Ja noszę na lewej i jestem leworęczny i nic mnie tak nie wqrwia jak odstająca, łatwo odkręcająca się, koronka - właściwie dla tego sprzedałem Steinharta O1 vintage, świetny zegarek, cholernie mi się podoba, ale kilka razy łapę w kieszeń włożyłem i WR psu w odbyt szedł bo koronka odkręcona - jak mniej szczęścia to i wyciągnięta i zegar "stoi"...

Od tej pory, poza garniturowym OS, mam zegarki z gardą czyli posiadające koronki które nie odstają ale też nie zauważyłem problemu z ich odkręceniem i zakręceniem - odkręcają się jednak tylko wtedy jak ja tego chcę... ;)

 

5 godzin temu, QuadrifoglioVerde napisał:

Żartownisie na kazdej wizualizacji nawet tych sprzed roku koronka wyraźnie jest odsunięta. Miala kształtem przypominać zawór butli i mysle ze to sie udalo.

 

Owszem jest i faktycznie się udało - tyle że zawór w butli z zasady powinien łatwo się odkręcać i umieszczony jest w miejscu w którym nie można go odkręcić przypadkiem, a koronka zegarka raczej nie bardzo.

 

Absolutnie nie krytykuję pomysłu, żeby nie było że to jakiś atak jest czy inne "ruganie" - zwróciłem na koronkę uwagę gdyż zawsze to robię, jeśli jestem zainteresowany zakupem zegarka,  teraz znam też ideologię stanu rzeczy i problem z głowy :)

Edytowane przez Daito

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.