Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Eeeee, nie... Jak zaczniesz szukać VIS-a, poświęcisz rok lub dwa, dwie dioptrie w okularach i osiągniesz stan depresji wpadający w katatonię, przestaną Cię cieszyć gołe baby bez VIS-a na ręku, a dla samozadowolenia będziesz przeglądać wyblakłe ze starości zdjęcia VIS-ów na stronie Vratislavii, wtedy będziesz mógł powiedzieć, że żałujesz. Teraz to jedynie bezobjawowy stan zarażenia chorobą współistniejącą, dostępną od ręki na ich stronie.

 

Najbardziej mnie wk**wiało, jak ktoś złośliwy tak niby od niechcenia wrzucał na forum zdjęcie swojego VIS-a...

 

IMG_3658.thumb.jpeg.d85971363e42ab6da272be743006354f.jpeg

 

Edytowane przez renqien

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak:) Lepiej na niego nie patrzyć. Piękny skurczybyk.

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, renqien napisał:

Eeeee, nie... Jak zaczniesz szukać VIS-a, poświęcisz rok lub dwa, dwie dioptrie w okularach i osiągniesz stan depresji wpadający w katatonię, przestaną Cię cieszyć gołe baby bez VIS-a na ręku, a dla samozadowolenia będziesz przeglądać wyblakłe ze starości zdjęcia VIS-ów na stronie Vratislavii, wtedy będziesz mógł powiedzieć, że żałujesz. Teraz to jedynie bezobjawowy stan zarażenia chorobą współistniejącą, dostępną od ręki na ich stronie.

 

Najbardziej mnie wk**wiało, jak ktoś złośliwy tak niby od niechcenia wrzucał na forum zdjęcie swojego VIS-a...

 

 

 

Fajny pasek. Gdzie taki można zakupić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie nie "ori" tylko zamówiony i zrobiony przez @gripen

 

IMG_3835.thumb.jpeg.797f670aa1ffbb9eedc65897b176f074.jpeg 

 

Kalmerka zwykła czarna szczotkowana, kupiona u @Z_bych i przetarta na rogach zwykłym papierem ściernym. 

 

IMG_3837.thumb.jpeg.d0b32febcc16bf42123499e5a09b77fa.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak go wszyscy kochamy, że założyłem mu własny wątek:

 

Ciekawe ile ich jeszcze jest na forum?

 

spacer.png


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, renqien napisał:

U mnie nie "ori" tylko zamówiony i zrobiony przez @gripen

Kalmerka zwykła czarna szczotkowana, kupiona u @Z_bych i przetarta na rogach zwykłym papierem ściernym.

 

Świetny pasek. Pasuje do tego zegarka jak ulał. 👍

Poza tym drugi plan na zdjęciach też interesujący. 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czarny architekt tarcze sa zrobione trwa kontrola jakosci. ale projekt zmieni koperty ktorych nawet projektu jeszcze nie ma wiec to dalsza perspektywa. Formmeister jeszcze dalsza. Na pewno przyszly rok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 lata nieprzespanych nocy, koszmarow, okazji ktore przeszly kolo nosa i wreszcie sie udalo :)

 

IMG_0825.thumb.jpg.30bd192015033db9623b582ce706bf70.jpg

 

IMG_2750.thumb.JPG.91cb312e524492b254ec311f2e3d5d95.JPG

 

Zdjecia fatalne robione na szybko ale po prostu nie moge przestac sie cieszyc jak dziecko.

 

Mam automat i kwarc od VC, moj quest dobiegl konca - czas gonic kolejnego kroliczka :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje :) Odeśpij porządnie  i szykuj się na kolejne zakupy. Vratislavia niebawem wypuści nowe ciekawe zegarki: jednowskazówkowiec, Architekt III... będzie się działo. Na szczęście nie trzeba będzie tak polować, jak na PA ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozyjemy - zobaczymy, na razie musialem na wniosek zony zapisac sie do WPAC (Watch Purchase Abstinence Club) i mam bana na zegarki na jakis czas ale niech mnie, warto bylo :D

Byl jeszcze jeden model, przez ktory spac nie moglem (Formmeister) ale odkad mam CW C5 Malverna 595 troche mi przeszlo, poki co niebieski F&F w kwarcu i zielony PA w auto wystarczaja.

 

:)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam się czaiłem na C5 i trochę żałuję, że nie kupiłem w ostatniej promocji :( Ja nie mogę się doczekać czarnego Architekta III w nowej kopercie. Coś czuję, że to będzie rynkowy sukces :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.