Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, cordi7 napisał:

2 lata nieprzespanych nocy, koszmarow, okazji ktore przeszly kolo nosa i wreszcie sie udalo :)

 

Zdjecia fatalne robione na szybko ale po prostu nie moge przestac sie cieszyc jak dziecko.

 

Mam automat i kwarc od VC, moj quest dobiegl konca - czas gonic kolejnego kroliczka :)

 

 

Gratuluję - jak wiesz, też byłem zafiksowany na punkcie tego modelu 🙂

Ale teraz, jak go już mam, to jakoś mało czasu dostaje na nadgarstku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, clusca napisał:

Sam się czaiłem na C5 i trochę żałuję, że nie kupiłem w ostatniej promocji :( Ja nie mogę się doczekać czarnego Architekta III w nowej kopercie. Coś czuję, że to będzie rynkowy sukces :)

 

Na Architekta teraz juz V3 sam sie czailem i to mocno, mysle ze ten design z nowa koperta musi wyjsc fajnie - trzymam kciuki za projekt :)

 

 

3 minuty temu, szuwi napisał:

Gratuluję - jak wiesz, też byłem zafiksowany na punkcie tego modelu 🙂

Ale teraz, jak go już mam, to jakoś mało czasu dostaje na nadgarstku.

 

Ja od jakiegos czasu chorowalem ciezko na zielona tarcze, na PA nawet nie mialem nadziei bo rzadko sie pojawiaja i szybko znikaja.

Dzis wyladowal na nadgarstku i chyba raczej caly tydzien go nie opusci - co dalej? Zobaczymy. Ja raczej po rowno rotuje wszystkimi.

 

Zona stwierdzila, ze bardzo ladny i wyglada lepiej niz na zdjeciach w necie wiec chyba nawet nie bede spal na kanapie :D

 

Edytowane przez cordi7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, cordi7 napisał:

 

wiec chyba nawet nie bede spal na kanapie :D

 

 

I zasadniczo to jest równie ważne, jak zakup zegarka... 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pan z Afryki to zegarek, który się podoba i to jak widać nie tylko na forum. Najważniejsze, że cieszy nowego właściciela i jednocześnie nie rujnuje życia rodzinnego :) TakTak trzymać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nawiązując do PA - eksperyment z FF w tonacji zielonej - średnio udany, więc jako ostrzeżenie....

Nato kupione do czarnego Klingerta, ale jeszcze bransy nie ściągałem

DSC_9224asm.thumb.jpg.a9161f372b223fac95d53797c722f45b.jpg

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby zielen byla ciut ciemniejsza a pasek pomaranczowy pod kolor indeksow to kto wie, w zasadzie mysle, ze pomarancz zamiast zoltego by wystarczyl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz rację, tylko gdzie taki pasek znaleźć...(?) 

Coś w końcu znajdę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy na VC będą jakieś obniżki na black friday? 🤪 czaję się na Architekta v2, żona mnie męczy, żebym poczekał do końca miesiąca, a ja chcę już... no i jak żyć? :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na zegarki Vratki chyba nie widziałem jeszcze promocji. Z jednej strony szkoda, ale z drugiej troche kijowo kupić zegarek za kwotę X i widzieć, że za miesiąc można go kupić o 30% taniej. Szanuję Vratislavię za twarde stanowisko dotyczące swojej polityki sprzedaży ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyne bonusy były przy okazji recenzji na kanale Pereza kojarzę. Na F&F było bodajże 5%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, clusca napisał:

Na zegarki Vratki chyba nie widziałem jeszcze promocji. Z jednej strony szkoda, ale z drugiej troche kijowo kupić zegarek za kwotę X i widzieć, że za miesiąc można go kupić o 30% taniej. Szanuję Vratislavię za twarde stanowisko dotyczące swojej polityki sprzedaży ;)

 

W tym roku, trochę z przymusu wywołanego spadkami sprzedaży Black Friday zawita do Vratislavii, ale nie będą nim objęte modele o których pewnie myślicie 😉

Będzie to jeden dzień. Nie Black week ani Black weeks , tak jak to proponują inne sklepy naciągając marketing wyprzedażowy do granic absurdu.

Nie liczcie oczywiście, że komuś z wyprzedzeniem napiszę co i o ile będzie taniej. Cała zabawa w Black Friday na tym polega, że trzyma się w niepewnosci.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam mam Green Tuesday z PA na reku :D Ale pogoda taka, ze nawet zdjecia sensownego nei da sie zrobic zeby pospamowac ... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 16.11.2020 o 00:00, clusca napisał:

Achtung, achtung, wnimanie, wnimanie, red alert: na OLX niebieski Miszcz Formy! ;)

https://www.olx.pl/oferta/vratislavia-conceptum-formmeister-CID87-IDHn9S3.html#645180d250

Warto zaglądać, pojawiają się nowe wpisy w treści ogłoszenia. :)

Kto wie, może z czasem i cena się urealni :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
może z czasem i cena się urealni


Nie nazwalbym tej ceny jakoś szczególnie oderwanej od rzeczywistości :-)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, ____ghost____ napisał:

 


Nie nazwalbym tej ceny jakoś szczególnie oderwanej od rzeczywistości 🙂


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

 Celowo użyłem słowa urealni, nic nie pisałem o abstrakcji czy oderwaniu od rzeczywistości :) a tak naprawdę realność ceny wyznaczy Klient.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zegarek rzeczywiście jest w super stanie, to ja szczerze mówiąc dziwię się, że jeszcze wisi. Formmeister to akurat nie moja bajka, ale są tacy, co polują od dawna na te zegarki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeśli zegarek rzeczywiście jest w super stanie, to ja szczerze mówiąc dziwię się, że jeszcze wisi. Formmeister to akurat nie moja bajka, ale są tacy, co polują od dawna na te zegarki.

Tez sie dziwie:-) za białego tyle dałem bez mrugniecia okiem:)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja swojego Formmeistera sprzedałem jakieś 4 miesiące temu, za cenę bardzo zbliżoną do tej z olx. Więc cena jest jak najbardziej realna. A co do komentarzy... Rok temu sprzedawałem samochód, na szczęście tylko tydzień to trwało, bo więcej bym psychicznie nie wyrobił. Tego co ludzie potrafią wymyślić, to się nie da opisać. Więc akurat ja się komentarzom dodatkowym nie dziwię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, ____ghost____ napisał:


Tez sie dziwie:-) za białego tyle dałem bez mrugniecia okiem:)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ale czy nie kupiłeś czasem nowego, na forum, ogłoszonego grzecznościowo przez VC ?

 

14 minut temu, clusca napisał:

Jeśli zegarek rzeczywiście jest w super stanie, to ja szczerze mówiąc dziwię się, że jeszcze wisi. Formmeister to akurat nie moja bajka, ale są tacy, co polują od dawna na te zegarki.

Dlatego urealnienie, widać obecnie nie jest realna.

 

A tak swoją drogą to gdyby był biały, pewnie bym się pokusił  o rozpoczęcie negocjacji.

Edytowane przez mmaniek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, ____ghost____ napisał:

Tez sie dziwie:-) za białego tyle dałem bez mrugniecia okiem:)

 

Białego albo czarnego sam bym kupił, chociaż to nie do końca moje klimaty ;)

 

 

7 minut temu, alleck napisał:

Ja swojego Formmeistera sprzedałem jakieś 4 miesiące temu, za cenę bardzo zbliżoną do tej z olx. Więc cena jest jak najbardziej realna. A co do komentarzy... Rok temu sprzedawałem samochód, na szczęście tylko tydzień to trwało, bo więcej bym psychicznie nie wyrobił. Tego co ludzie potrafią wymyślić, to się nie da opisać. Więc akurat ja się komentarzom dodatkowym nie dziwię.

 

Wystawiłem czas jakiś temu dwa zegarki na OLX, oba w podobnej cenie. Napisał do mnie koleś, który zadeklarował, że może zapłacić kwotę niewiele wyższą od ceny  jednego zegarka, ale za oba. W swojej szczodrej ofercie napisał otwarcie i szczerze do bólu, że żeby kupić, musi mu się to naprawdę opłacać. Poczułem się jakbym był z jakiegoś stowarzyszenia charytatywnego, którego celem jest zakup zegarków i ich sprzedaż ze stratą, żeby "janusze" mogli kilka złotych do pensji dorobić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.