Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi




Tak kupiłem nowego, ale gdyby nie był nowy, a byłby w takim stanie w jakim jest opisywany niebieski to też dałbym tyle.

Ale to z kolei moje klimaty i jestem zboczony na punkcie formmeistera.

Za nowego sięgnąłbym głębiej do kieszeni


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, clusca napisał:

Wystawiłem czas jakiś temu dwa zegarki na OLX, oba w podobnej cenie. Napisał do mnie koleś, który zadeklarował, że może zapłacić kwotę niewiele wyższą od ceny  jednego zegarka, ale za oba. W swojej szczodrej ofercie napisał otwarcie i szczerze do bólu, że żeby kupić, musi mu się to naprawdę opłacać. Poczułem się jakbym był z jakiegoś stowarzyszenia charytatywnego, którego celem jest zakup zegarków i ich sprzedaż ze stratą, żeby "janusze" mogli kilka złotych do pensji dorobić ;)

 

Oj przy sprzedaży samochodu miałem pełno telefonów od "handlarzy" którzy już negocjowali przez telefon nie widząc nawet auta. I standardowym tekstem było, "Opuść Pan XXXX, ja też muszę coś na tym zarobić". Także takich "biznesmenów" jest pełno :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, alleck napisał:

 

Oj przy sprzedaży samochodu miałem pełno telefonów od "handlarzy" którzy już negocjowali przez telefon nie widząc nawet auta. I standardowym tekstem było, "Opuść Pan XXXX, ja też muszę coś na tym zarobić". Także takich "biznesmenów" jest pełno :) 

Idziemy OT ale co tam, sprzedawałem auto serwisowane, II wł. pełna historia itd, za 9,9 tyś, zadzwonił "nie handlarz", co kupuje "dla siebie", "nie na handel" i dawał przez telefon 7,8 tyś, zgodziłem się na 8 tyś pod warunkiem, że płaci z góry przelewem, podpisuje umowę przed bramą a ja mu dopiero wtedy wystawiam auto z garażu ,"za płot" z kluczykami w stacyjce - nie przyjechał :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przepraszam za OT. Ale regularnie w tym wątku komentujecie ceny za jakie ludzie wystawiają zegarki. Przy okazji VISa z olx miałem okazję napisać co o tym myślę, polecając kolegom maść na bolącą część ciała :) tym razem się powstrzymuję ;)
A wracając do meritum tego wątku. Wiadomo już które modele Vratislavii w tym roku trafią do sprzedaży?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może się zdarzyć, że żaden, bo "jednoręki" czeka na paski i wykonawcę DLC, a Architekt III na nową kopertę. To tak w wielkim skrócie :)

BTW, z Formmeisterem już raczej pozamiatane, więc maść niepotrzebna ;)

Edytowane przez clusca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś widziałem info o jednowskazówkowcu, że styczeń/luty jest realny.

Architekt to "daleka" perspektywa, Fommeister jeszcze dalsza.

Edytowane przez 91maniek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

brązowa wkładka bezela czy to światło?

 

Edytowane przez subarist

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@wsebus u mnie to nie nowość, bo kupiłem pierwszego dnia jak był dostępny i jestem zadowolony z tego zegarka

@farmerPS czy coś bym zmienił? Na pewno, bo ile osób tyle gustów. Ty zmieniłeś czy to takie światło?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, rafalmosty napisał:

Przygodę z Vratką zaczynam tak😉💪

 

 

Wejście smoka że tak powiem 👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3A7426C5-1E1A-46DB-80FC-B4EF934AB688.thumb.jpeg.d752cf5ccd2444f478179813b97c4a3d.jpeg
To jest dopiero wejście smoka, na wszystko???
Dobra, "do" wyjaśnia sprawę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, subarist napisał:

brązowa wkładka bezela czy to światło?

 

brązowa, a jak ma być?

Godzinę temu, TRobert napisał:

@wsebus u mnie to nie nowość, bo kupiłem pierwszego dnia jak był dostępny i jestem zadowolony z tego zegarka

@farmerPS czy coś bym zmienił? Na pewno, bo ile osób tyle gustów. Ty zmieniłeś czy to takie światło?

zmieniłem oczywiście; lubię brązy i zielenie

Godzinę temu, mmaniek napisał:

To jest dopiero wejście smoka, na wszystko???
Dobra, "do" wyjaśnia sprawęemoji16.png

tylko, że jak rabat (czyli obniżka) do "-30%" to trzeba będzie nieźle dopłacić...

dobrze, że to tylko jeden dzień w roku 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
brązowa wkładka bezela czy to światło?
 
To chyba jeden jedyny taki na całym Wielkim Świecie, skoro nawet współautor projektu nie poznaje... zielony z brązowy bezelem ???
[mention=106790]farmerPS[/mention]: czarna a jaka ma być, zamówiłeś speszjal kastom edyszyn?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, mmaniek napisał:

zamówiłeś speszjal kastom edyszyn?

- to nie takie proste; Marcin się opiera... 😟

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najnowszy projekt naszej pracowni nazwaliśmy CHRONOHISTORIA , ponieważ klasyczny wzór tarczy jaki zastosowaliśmy pochodzi z początków XX wieku. Zegarki zostaną oparte o dotychczasowe koperty modelu Form&Function więc parametry fizyczne i techniczne będą podobne. Zegarki powinny zadebiutować na rynku w okolicach Lutego 2021r. Obie wersje limitowane do 100 i 70 sztukspacer.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozglądam się za dresserem z niebieskimi wskazówkami. Czyżby miało paść na nasze podwórko. Kiedy można spodziewać się zdjęć prototypów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.