Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Nie to dresser co to dresser, tylko co kto do koszuli założy 

A to co innego, to przepraszam Hmm a arczitech Ci nie podpasował ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, Exuberant napisał:

Rozglądam się za dresserem z niebieskimi wskazówkami. Czyżby miało paść na nasze podwórko. Kiedy można spodziewać się zdjęć prototypów?

 ciezko powiedziec moze w Styczniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Znalezione https://allegrolokalnie.pl/oferta/vratislavia-conceptum-vis-1935-uprising-unikat podsyłam, może komuś się spodoba.
Kto się zainteresuje, niech weźmie po uwagę, że pasek nie nadaje sie do niczego, jest podarty i całkowicie odbarwiony. Koperta jak na zdjeciach, nie ma tragedii. No i brak pudła, papierów. Poprzednio był za 1599.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulowalem juz w watku JFS ale i tu pogratuluje bo wyszlo tak dobrze, ze zasluguje na to - swietnie to razem siadlo!

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przesunięte nieco logo. Więcej zmian nie będzie. Poszło do prototypowania. Może w Styczniu będą sample. Tak w ogóle to na 2021r planujemy ofensywę zegarków mechanicznych. Nie będzie kontynuacji serii kwarcowych opartych na kopercie Form&Function ani na kopercie WZ. Pod koniec stycznia zadebiutują Manometry, może w okolicach Marca/Kwietnia Formmeister z burgundową tarczą ( w niezmienione formie, na mechaniźmie 9130 z rezerwą ). Będzie tego 100-200szt. Dostawca znalazł 200 kopert na magazynie więc wykorzystamy 🙂 . Później będzie Architekt z czarną tarczą i postarzaną lumą ten z tematu o Architekcie II, ale z zupełnie nową kopertą oraz zaprojektowaną od nowa bransoletą do niej ( Tarcza i wskazówki są gotowe już, czekają na obudowę ). Następnie pod konic roku, jesli oczywiście sprzedaż będzie zadowalająca powstanie nowa Seria Formmeistera ( nie koniecznie taką będzie nosił nazwę )  w rozmiarze koperty pomniejszonym do 39mm, odchudzonym o 1mm i na paskach. Mechanizm będzie Miyota 9015 więc bez rezerwy chodu. To tyle na najbliższy czas....spacer.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetne informacje.
Formmeister wraca!
Koniec bateryjek - bomba. VC już zaczynało mocno schodzić na drogę brandu butikowego biorąc pod uwagę ilość wypuszczonych modeli na kwarcowych werkach.
Dobre decyzje Marcin.


Time matters

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rewelacyjne informacje - trzymam kciuki za bardzo ambitne plany!

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak koledzy - czekam na mechanika chrono :)

 

PS. A gdzie w tych planach miejsce na garniturowca i reedycję VIS'a? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No oczywiście, że nie w tej samej formie bo ma być mniejszy :D

 

Spoko, o mechaniku chrono też wielokrotnie pisałeś, że nie będzie... Cierpliwi jesteśmy ;)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że "zwykły" Formmester i Panorama nie wchodzą w podobnym czasie. Bo chyba na Panorame na wiosne to nie ma co sobie ostrzyć zębów.

Raczej dwa niemal identyczne zegarki (bo celuje w burgund) nie są mi potrzebne, ale z drugiej strony fajnie byłoby porównać smaczki i wybrać coś dla siebie.  W tego typu projektach to przynajmniej dla mnie właśnie te małe detale robią całą robotę. Ciężka rozkmina się szykuje.

Panorama zdaje się będzie minimalnie mniejsza. Dobrze pamiętam?

Edytowane przez 91maniek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naszła mnie ostatnio ochota na zakup jakiegoś fajnego fieldwatcha. Przeglądałem internety, czytałem recenzje, aż mi się przypomniało, że już takiego mam ;)

 

20201221_164052-800px.thumb.jpg.a7774000b1eced5f8223c6ba2d746346.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jakbyś miał pomysł, żeby kupić co innego to powiedz proszę. Ja chętnie zaopiekuję się tym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie niespecjalnie chcę się pozbyć Pro Militari. Wręcz odwrotnie. Doszedłem do wniosku, że mam już to, czego szukałem i co spełnia prawie wszystkie moje potrzeby, oprócz bransolety niestety. Dlatego przebieram nogami w oczekiwaniu na Architekta III.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby co - pamiętaj o mnie. A może ktoś inny stwierdził że Pro-Militari mu już do kolekcji nie pasuje to bardzo proszę o wiadomość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 16.12.2020 o 10:54, QuadrifoglioVerde napisał:

Przesunięte nieco logo. Więcej zmian nie będzie. Poszło do prototypowania. Może w Styczniu będą sample. Tak w ogóle to na 2021r planujemy ofensywę zegarków mechanicznych. Nie będzie kontynuacji serii kwarcowych opartych na kopercie Form&Function ani na kopercie WZ. Pod koniec stycznia zadebiutują Manometry, może w okolicach Marca/Kwietnia Formmeister z burgundową tarczą ( w niezmienione formie, na mechaniźmie 9130 z rezerwą ). Będzie tego 100-200szt. Dostawca znalazł 200 kopert na magazynie więc wykorzystamy 🙂 . Później będzie Architekt z czarną tarczą i postarzaną lumą ten z tematu o Architekcie II, ale z zupełnie nową kopertą oraz zaprojektowaną od nowa bransoletą do niej ( Tarcza i wskazówki są gotowe już, czekają na obudowę ). Następnie pod konic roku, jesli oczywiście sprzedaż będzie zadowalająca powstanie nowa Seria Formmeistera ( nie koniecznie taką będzie nosił nazwę )  w rozmiarze koperty pomniejszonym do 39mm, odchudzonym o 1mm i na paskach. Mechanizm będzie Miyota 9015 więc bez rezerwy chodu. To tyle na najbliższy czas....spacer.png

Te na renderach będą w rozmiarze 39mm? Jezeli tak, to... nareszcie coś blisko mojego ideału tj. 38mm (przy nagarstku 18mm).

 

Oczywiście brałbym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.