Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

20210314-102548.jpg 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 13.03.2021 o 10:33, alleck napisał(-a):

Nie wiem czym podyktowane było umiejscowienie daty w Patku, ale w Architekcie było wymuszone konstrukcją użytego mechanizmu.

Obawiam się że masz rację i przemyślenia konstrukcyjne o których wspomina @clusca są tutaj raczej drugorzędne ;) Czasem może warto zrezygnować z datownika... :)


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Daito napisał(-a):

Obawiam się że masz rację i przemyślenia konstrukcyjne o których wspomina @clusca są tutaj raczej drugorzędne ;) Czasem może warto zrezygnować z datownika... :)

 

W Architekcie II nie ma datownika :) Jak bylem na etapie poszukiwania garniturowca to chodził mi po głowie. Miałem nawet taki szalony plan, kupić go i zdjąć wskazówkę sekundnika :D Ale wszedłem na stronę, zobaczyłem przesunięcia farby na indeksach (praktycznie na każdym), pomyślałem sobie, że jak tak jest w egzemplarzu który ma być "reklamą" modelu, to mnie się nie chce próbować czy inny będzie lepszy.

 

Chodzi mi o to, ten na godzinie 3 chyba najbardziej, ale reszta też nie jest lepsza i na zdjęciach pod innym kątem wygląda podobnie, więc to raczej nie jest błąd perspektywy:
image.png.db5f2f714583be529a3143678abc3139.png

 

A szkoda, bo to bardzo fajny zegarek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiedzialem ze predzej czy pozniej ktos to wklei w duzym powiekszeniu :-). No niestety walczylem z dostawcami aby to bylo prosto ale NIEDASIE. Gdyby kropy byly bez zaglebienia to nikt by nie zauwazyl ale ze farba jest nakladana w zaglebienia i na tarczy sa 4 kolory kropek co rowna sie 4 razy przykladana matryca to ryzyko niewielkiego przesuniecia jest ogromne. Na zywo golym okiem tego nie widac ale powiekszenia nie wytrzyma. Cóż chcesz dobrze ale sa ograniczenia technologiczne. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, QuadrifoglioVerde napisał(-a):

wiedzialem ze predzej czy pozniej ktos to wklei w duzym powiekszeniu :-). No niestety walczylem z dostawcami aby to bylo prosto ale NIEDASIE. Gdyby kropy byly bez zaglebienia to nikt by nie zauwazyl ale ze farba jest nakladana w zaglebienia i na tarczy sa 4 kolory kropek co rowna sie 4 razy przykladana matryca to ryzyko niewielkiego przesuniecia jest ogromne. Na zywo golym okiem tego nie widac ale powiekszenia nie wytrzyma. Cóż chcesz dobrze ale sa ograniczenia technologiczne. 

Zdjęcie pochodzi ze strony https://timeandpassion.pl/produkt/zegarek-vratislavia-conceptum-architekt-ii-automatic/ ;) Jest tam taka fajna lupka która powiększa każde ze zdjęć :D Sam sobie ten bacik ukręciłeś :P 

Ja oczywiście rozumiem ograniczenia budżetowe i technologiczne, ale kupuję jednak głównie oczami. I tak jak w Architekcie nie pasowało mi przesunięte okno daty, o czym pisałem wyżej, tak w Architekcie II jak zobaczyłem te niewycentrowane markery godzinowe to już później nie mogłem tego odzobaczyć :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że chyba każdy, oglądając Architekta II w necie przed zakupem, zauważy ww. przypadłość. Dla mnie jednak nie jest to absolutnie "dealbreaker", a wręcz postrzegam to jako swojego rodzaju cechę dodającą temu zegarowi nieco więcej charakteru - jakby QV powiedział, że tak miało być, to bym nawet nie dyskutował ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tego serio na zywo nie widac te kropcie sa milipucie 🙂 powiem wiecej to przesuniecie powoduje ze przynajmniej widac delikatny efekt 3d bo gdyby farba siadla idealnie to nikt by nie zwrocil uwagi ze jest w zaglebieniu

Edytowane przez QuadrifoglioVerde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trojaczki 😜

Od jutra klubowa sprzedaż Manometrów.

IMG_20210317_164138.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, sanik napisał(-a):

Trojaczki 😜

Od jutra klubowa sprzedaż Manometrów.

IMG_20210317_164138.jpg

 

18.03 a zegarków jeszcze nie ma :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, kamill napisał(-a):

 

18.03 a zegarków jeszcze nie ma :(

Mają dziś być w sprzedaży, cierpliwości 😜

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie tytuł byłby taki:

"Szukając bezowocnie takiego Visa, jak Twój" 😃

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze inna wersja:
Czekając na Manometr, rozglądając się za VISem ale już logo na tarczy mając
eb65920bd23bdd49f8f5b5a54577cac0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W oczekiwaniu na retrosporta 😀

IMG_20210319_151050.jpg


Jeżeli czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, paul221 napisał(-a):

U mnie tytuł byłby taki:

"Szukając bezowocnie takiego Visa, jak Twój" 😃

W końcu trafisz Paweł. Tego Ci szczerze życzę. Mi się przyfarciło, więc czemu Tobie by nie miało?😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Balansujący Na Osi napisał(-a):

Dobrze wyglada.

Przydalby sie czarny do porównania.

Proszę 😜

FB_IMG_1616259792613.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje. Obydwa ladnie wyszły, zresztą już dlugo sie im wszyscy przyglądają ale napisze tak: jasny bardziej manometr, czarny bardziej uniwersalny. Obydwa fajne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

VIS UPRISING leży na OLX jakby ktoś chciał. 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem ale cena  przesadzona.Myślałem sobie kiedyś odkupić Visa i chciałem zaproponować dobrą cenę.Ale tyle bym nie dał.

Edytowane przez mirek 1969

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pan Africa startował też od 4k. Jest teraz 3,5k. Wciąż abstrakcyjnie dużo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.