Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

36 minut temu, zGredz_i_NY napisał(-a):

Cena 1850 z tego co widzę.

Tak. Nie wiem, czy nadal dostępny, bo cena IMO bardzo rozsądna. Odbiór osobisty możliwy być uciążliwy, ale pewnie warunek do dogadania. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, szuwi napisał(-a):

Tak. Nie wiem, czy nadal dostępny, bo cena IMO bardzo rozsądna. Odbiór osobisty możliwy być uciążliwy, ale pewnie warunek do dogadania. 

Dokładnie. Na OLX widziałem wyższą cenę, ale to była pierwsza wersja wariant  czarny albo brązowy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, szuwi napisał(-a):

Tak. Nie wiem, czy nadal dostępny, bo cena IMO bardzo rozsądna. Odbiór osobisty możliwy być uciążliwy, ale pewnie warunek do dogadania. 

Dasz linka , bo nie mogę znaleźć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, gruby2000 napisał(-a):

Dzięki. Dopiero się zapisałem i dlatego wcześniej nie mogłem znaleźć.

Nie ma za co - jeżeli polujesz, to powodzenia 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 15.05.2021 o 01:25, farmerPS napisał(-a):

 

Wracam podziękować, bo pudełko już od jakiegoś czasu jest u mnie, skromne na 8 zegarków. I muszę przyznać, że nie dość, że jest dobrze zaprojektowane to jeszcze starannie wykonane. Zegarki nie obijają się o siebie, a zawiasy są "schowane". Nawet poduszki zostały starannie wykonane. Tak że bardzo polecam tego Pana, który widać, że tworzy pudełka z pasją. Dębowe, z poduszkami z super materiału i szybą to za te pieniądze, które dałem, to jak za darmo. 10-/10, minus za brak zamka, na upartego, jeśli komuś by bardzo zależało. Dzięki :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Balansujący Na Osi napisał(-a):

Nieźle odleciał

Raczej się zanurzył... bo to pod wodą fotka była robiona ;) 

Edytowane przez Daito

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zepsuty ...tarcza się odkleiła 🤣

 

Świetna fotka, gratuluję pomysłu.

Edytowane przez sviety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 27.08.2021 o 19:49, Daito napisał(-a):

DSC00214.jpg

nie wiem czy zużyłeś ale od wody zegarek Ci  się powykrzywiał - na kowadło, młotek i podprostuj, będzie spoko - tylko z wyczuciem bo możesz zniszczyć !!! 👍😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylu naukowców sobie łby łamało, a kolega Vratką przy użyciu tachymetra zmierzył zagięcie czasoprzestrzeni.

Wg mnie wskazówka ewidentnie pokazuje 66 🧐

Edytowane przez zGredz_i_NY
p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 18.08.2021 o 12:37, TRobert napisał(-a):

IMG20210818123313 (2).jpg

 

Ładny, chociaż jak na współczesne już za wielki. Co do mnie, to podziałka "drobnosekundowa" poważnie psuje efekt. Czy ona ma jakieś zastosowanie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Sierżant Julian napisał(-a):

 

 Czy ona ma jakieś zastosowanie?

Jak dla mnie równie przydatna jak chrono dla większości użytkowników 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Sierżant Julian napisał(-a):

 

Ładny, chociaż jak na współczesne już za wielki. Co do mnie, to podziałka "drobnosekundowa" poważnie psuje efekt. Czy ona ma jakieś zastosowanie?

 

Gdyby miał te 2mm mniej było by super, przynajmniej dla osób z mniejszym nadgarstkiem takich jak ja (zawsze sobie obiecuje, że kupię coś poniżej 40mm, a wychodzi na to że mam same 41-42mm). Ale naprawdę nie jest źle, nawet na niewielkich nadgarstkach. Jeśli chodzi o podziałkę to mi ona zupełnie nie przeszkadza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o mnie, to: podziałka na bezelu to jakiś ornament, a nie podziałka. Jest za gęsto. Osobiście wybrałbym jakąś w miarę normalną, kwadrans w minutowej, reszta co pięć minut. Z tarczy usunąć te ćwierćsekundy (również jest za gęsto), a podziałkę minutową, owszem, chętnie na jasnym pierścieniu, dlaczego nie. Może być krem, może być inny kolor. I na koniec albo koperta o 2-3 mm mniej, albo koperta ta sama, ale średnica bezela (i tarczy) zmniejszona o 2-3 mm. Wizualnie wyjdzie niemal na to samo, bo zegarek optycznie się zmniejszy. I taki model kupuję od ręki. Obecny mnie nie przekonuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma zegarka idealnego, każdy ma inne wymagania i oczekiwania, póki sami nie zaprojektujemy naszego ideału, to zostało nam wybierać wśród dostępnych, szukać takich co najbardziej nam odpowiadają 😉

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.