Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Sierżant Julian napisał(-a):

Oczywiście, ale ja bym chętnie nabył polski zegarek, a tu przeważnie jednak kolubryny.

Najnowszy Awiator ma mieć 40mm. Ale niektórzy piszą że za mały i 42 byłoby ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, unadarek napisał(-a):

nie wiem czy zużyłeś ale od wody zegarek Ci  się powykrzywiał - na kowadło, młotek i podprostuj, będzie spoko - tylko z wyczuciem bo możesz zniszczyć !!! 👍😁

 

Nigdy więcej Cię nie posłucham... kowadło qrna ... :D

 

DSC00218.jpg

Edytowane przez Daito

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Daito napisał(-a):

 

Jest nawet gorzej... :D

 

DSC00218.jpg

hehheheheheh 👍😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie S.12 to najciekawsze chrono od Vratki. Miałem, sprzedałem, bo nosiło znaczne, jak dla mnie ślady używania i żałowałem, kupiłem po raz kolejny w stanie idealnym i się nie zamierzam rozstawać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie kontrowersyjne pytanko :D. Może jest ktoś, kto miałby ochoty pozbyć się swojego VIS-a?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, Callahan napisał(-a):

Mam takie kontrowersyjne pytanko :D. Może jest ktoś, kto miałby ochoty pozbyć się swojego VIS-a?

Na grupie na FB był jakiś czas temu wystawiony. Ale nie wiem czy poszedł, bo nie ma żadnego info. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, zGredz_i_NY napisał(-a):

Na grupie na FB był jakiś czas temu wystawiony. Ale nie wiem czy poszedł, bo nie ma żadnego info. 

Potwierdzam też widziałem, nawet w rozsądnych pieniądzach, ale to było ze dwa tygodnie temu, więc możliwe, że już nieaktualne....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, zGredz_i_NY napisał(-a):

Na grupie na FB był jakiś czas temu wystawiony. Ale nie wiem czy poszedł, bo nie ma żadnego info. 

Z przyczyn obiektywnych nie mam FB :(.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Callahan napisał(-a):

Z przyczyn obiektywnych nie mam FB :(.

To z przyczyn subiektywnych eliminujesz wiele ogłoszeń sprzedaży 😜

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, sanik napisał(-a):

To z przyczyn subiektywnych eliminujesz wiele ogłoszeń sprzedaży 😜

Zdaję sobie z tego sprawę :(, ale cóż taka robota. Tym bardziej się uśmiecham... gdyby ktoś coś widział lub słyszał to proszę o info :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie paski na Architekta przyszły wczoraj. Będzie przebieranko.

b97093a3c5d73e861196e3de91f4e511.jpg

A ten miał być błękitny. I na zdjęciu nawet tak wygląda. W rzeczywistości szary jak cholera. Kameleon.

2461c0d8409f47d7b6c06bb9d399e0ba.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, Callahan napisał(-a):

Zdaję sobie z tego sprawę :(, ale cóż taka robota. Tym bardziej się uśmiecham... gdyby ktoś coś widział lub słyszał to proszę o info :D.

Ogłoszenie na FB aktualne. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracam co jakiś czas do oryginalnego paska F&F, ale ciągle "brudzi" skórę, macie jakiś patent na to ?32d4fdac86af84ceb17014921ca0eea2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, mmaniek napisał(-a):

Wracam co jakiś czas do oryginalnego paska F&F, ale ciągle "brudzi" skórę, macie jakiś patent na to ?

 

U mnie przygoda z oryginalnym paskiem skończyła się po zafarbowaniu dwóch mankietów białych koszul. Nie pomogło zmycie środkiem do pielęgnacji skór i natłuszczenie paska. Pasek poszedł do wymiany.

 

Mam kilka Vratislavii - żadnej nie noszę na oryginalnym pasku. Paski to niestety najsłabszy punkt tych zegarków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie w Avantgarde i S.14 nie zauważyłem tego. Paski oryginały. Nawet zdarzyło się zapomnieć ściągnąć do snu .

20210902_121849.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, zGredz_i_NY napisał(-a):

Ja u siebie w Avantgarde i S.14 nie zauważyłem tego. Paski oryginały. Nawet zdarzyło się zapomnieć ściągnąć do snu .

 

 

Problem farbowania dotyczył F&F. Avangarde było takie trochę - jakby to ująć - błyszcząco/plastikowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam F&F, oryginalny pasek używałem z pół roku i nie miałem z nim żadnych złych doświadczeń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moj takze nie farbuje. to kwestia potliwosci nadgarstka. Agresywniejszy pot moze rozpuszczac barwnik. Tak czy inaczej nowe paski sa juz robione inaczej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli ferelny użytkownik, cóż trzeba będzie z tym żyć, bo poza tym pasek nosi się świetnie i polubiłem go.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam kilka Vratislavii - żadnej nie noszę na oryginalnym pasku. Paski to niestety najsłabszy punkt tych zegarków.
 
Potraktujmy to jako zaletę. Ja w tym tygodniu założyłem już trzeci pasek do Architekta.

e26be014f27cc5b4f23797ce174b6698.jpg

0b8fb239e17e8a9d2b693899397446f4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast nie powiem złego słowa na pasek Visa. Sprawdza się znakomicie. Mam nawet drugi, zapasowy, jeszcze w foliach😊.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, paul221 napisał(-a):

Ja natomiast nie powiem złego słowa na pasek Visa. Sprawdza się znakomicie. Mam nawet drugi, zapasowy, jeszcze w foliach😊.

Paweł, podpisuję się pod tym, jak na tak duży i dość ciężki zegarek, pasek ma super, mega wygodny. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygrzebałem zdjęcia z archiwum galerii w telefonie.Noszone było tak jak na zdjęciu poniżej. To było już po pierwszym czyszczeniu paska. Jak widać dalej barwił (choć mniej niż wcześniej), ale chyba odbarwienie pochodziło od wierzchniej warstwy skóry. Teraz bez znaczenia. Ważne, że zmieniono dostawcę pasków.

1.jpg

2.jpg

A tak po zmianie paska. Pięć dych i problem z głowy.

Przy okazji zdjęcie z małym żarcikiem sytuacyjnym 😉

3.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ZlyNY
13 godzin temu, SLAWEK 01 napisał(-a):

Paweł, podpisuję się pod tym, jak na tak duży i dość ciężki zegarek, pasek ma super, mega wygodny. 

Wygodny i bardzo dobrze dobrany. Tylko niestety troszkę za krótki .😔

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.