Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, uminus napisał(-a):

Tydzień z Vratislavią ;) 

 

Najpierw tak ;)

 

20211011123854389.jpg

 

Teraz tak :)

 

20211015113602723.jpg

Te dwa to najlepsze wypusty VC.

Zazdroszczę bardzo. 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam głośno tylko😀

moze wrócilibyśmy to jakiejś dyskusji o jakimś visie 2.0😎

pojawia się sporo nowych projektów ale myśle ze wszyscy gdzieś z tylu głowy maja to życzenie. 
Marcin spróbujemy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko żałuję, że na razie upadł pomysł czegoś VIS-opodobnego w kopercie z brązu. Wiem, nie lubisz tego materiału ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
54 minuty temu, QuadrifoglioVerde napisał(-a):

nie bo re-edycje nigdy nie powtarzają sukcesu pierwowzoru. Poza tym nie ma na to srodkow.

Nie chodziło mi o reedycje w rozumieniu doprodukowania tego co już było a o to co robisz z architektami, chrono z kolejnym wariantami itd. 
coś nowego ale z tej samej linii. żeby było jasne. A cos czuje ze to byłby jeden z mniej ryzykownych projektów dla Ciebie. 
Ale oczywiście up to you.😀

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, TylerVega napisał(-a):

Nie chodziło mi o reedycje w rozumieniu doprodukowania tego co już było a o to co robisz z architektami, chrono z kolejnym wariantami itd. 
coś nowego ale z tej samej linii. żeby było jasne. A cos czuje ze to byłby jeden z mniej ryzykownych projektów dla Ciebie. 
Ale oczywiście up to you.😀

 

 

Najlepiej mniejszego :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Ralf58 napisał(-a):

 

Najlepiej mniejszego :D

To akurat dla mnie drugorzędna kwestia. Obecny rozmiar akurat w moim przekonaniu mu bardzo pasuje. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, TylerVega napisał(-a):

... Obecny rozmiar akurat w moim przekonaniu mu bardzo pasuje. 

Dokładnie. 

Mniejszy nie będzie miał charakteru. 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, QuadrifoglioVerde napisał(-a):

nie bo re-edycje nigdy nie powtarzają sukcesu pierwowzoru. Poza tym nie ma na to srodkow.

Akurat ja już się chyba wyleczyłem z VISa, z racji jego niedostępności albo zaporowej ceny, ale zastanowiło mnie to co piszesz. Dlaczego uważasz, że reedycja nie powtórzy sukcesu? Nowy Formmeister jest bardzo oczekiwany, chyba ładnie się rozejdzie. Każdy z serii S wydaje mi się (nie jestem pewien bo wcześniej nie znałem), schodził ładnie, na fb co jakiś czas ktoś kolejny wrzuca foto pełnej ich kolekcji. Także skoro VIS ma już swoją legendę to wydaje się być skazany na sukces na tyle, że jak żaden inny miałby nawet szansę sprzedawać się w przedsprzedaży (chyba Gerlach ostatnio tak sprzedawał te nowe piloty). Nie próbuje na siłę przekonać, po prostu się zastanawiam ...

Edytowane przez KinimodB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze VISy są nie do pobicia ale kto wie przy udanej v.2 mogłyby stracić nieco renomę.

 

Ale to tak tylko gadamy. VC ma tyle ciekawych projektów że mają co robić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już przy Uprisingu była awantura, że Vis jest wznawiany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja chętnie te wersje 2.0 widziałbym z takim efektem jak w laco erbstuck który wszyscy pewnie kojarzą albo nawet jak w takim budżetowym Avi8. Mocne nawiązanie do powycieranej pierwszej generacji jest ale to byłby zupełnie inny zegarek. Jakaś fajna tarcza np z piaskowa faktura jak w uprising i w brązowym/piaskowym kolorze i moim zdaniem mamy znowu coś bardzo interesującego. 
moze nie warto od razu zamykać ten dyskusji. Zobaczmy co się uda wspólnie wypracować😀 taka moja prośba

BFDFB968-10A0-4207-A1FD-D8B86A812548.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, było już o tym, nawet wrzucałem swoją wizję/wizualizację takiego zegarka:

 

Myślę, że na dzień dzisiejszy można uznać temat VIS-a za umarły. I ja to poniekąd rozumiem. Koszty zrobienia nowej koperty, powrót do NH-35 lub adaptacja całości do innego werku, i tak naprawdę cofanie się w rozwoju, zamiast "iście" do przodu. Sam bardzo chciałbym VIS-a w brązie, wiem że sporo osób z zagranicy, którzy nawet nie udzielają się na naszym forum, również, ale trzeba pogodzić się z tym, że na razie, na bardzo długie razie, nie będzie nic w tym temacie.

image.png.51313881f445cdaa70270878059a27f6.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Callahan napisał(-a):

Nie chcesz się pozbyć jednego??

Nie planuję niestety. 


"....uczymy sie cale zycie , a i tak umieramy jako glupcy ..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.