Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Jakże różne są gusta - mnie strasznie przypadł do gustu. Odkąd przyjechał, nie schodzi z ręki. Nawet na trening ostatnio poszedł ze mną pod rękawem bluzy dresowej. Oczywiście czekał w szatni, ale pierwszy mezalians "fashionowy" ma już za sobą ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, Krygo napisał(-a):

Odstawię troszkę prywaty, mam nadzieję, że QV się nie obrazi: jak ktoś ma ochotę na białego Formmeistera, a spóźnił się na zapisy czy Black Friday to odstąpię go po kosztach za 1750 pln. Nawet pasek nie mierzony, ale zdjęta folia z koperty, na deklu jest. Nr limitacji 002. Nie moja bajka jednak i na mojej ręce troszkę duży. 

Pw jestem zaitereswany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zanim wpadł tu miejscowy dobroczyńca rozdający darmowe i wieczne punkty karne :D i usunął wpisy ktoś prosił mnie o zdjęcia jak zegarek wygląda na mojej witce 16 cm, żeby mieć wyobrażenie. Jest tak:

 

 

IMG_20211201_195555.jpg

IMG_20211201_195733.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Krygo napisał(-a):

Zanim wpadł tu miejscowy dobroczyńca rozdający darmowe i wieczne punkty karne :D i usunął wpisy ktoś prosił mnie o zdjęcia jak zegarek wygląda na mojej witce 16 cm, żeby mieć wyobrażenie. Jest tak:

 

Wygląda na spory, a miałem nadzieję że będzie mniejszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ludzie jedzcie coś.... jakies chipsy wieczorem, golonke z piwem na sniadanie. Przeciez kazdy meski zegarek doprowadzi Was do zwyrodnienia nadgarstka 🙂 . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, QuadrifoglioVerde napisał(-a):

ludzie jedzcie coś.... jakies chipsy wieczorem, golonke z piwem na sniadanie. Przeciez kazdy meski zegarek doprowadzi Was do zwyrodnienia nadgarstka 🙂 . 

 

Ja ogólnie tak się właśnie odżywiam 😛 i raczej nie nazwałbym się chudzielcem, ale nadgarstek u mnie jakoś nie idzie w parze z resztą ciała hehe. Noszę duże zegarki (obecnie poza staruszkiem Casio wszystkie mam 40-42) i tego nie skreślam póki sam nie przymierzę, co nie zmienia faktu że wolałbym trochę mniejszy 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, QuadrifoglioVerde napisał(-a):

ludzie jedzcie coś.... jakies chipsy wieczorem, golonke z piwem na sniadanie. Przeciez kazdy meski zegarek doprowadzi Was do zwyrodnienia nadgarstka 🙂 . 

 

Wiem, że to żartobliwie, ale odpiszę ;) Ważę 81 kg przy 183 cm wzrostu, więc ani niedożywiony nie jestem, ani gruby. Jak miałem wagę w okolicach 90 kg to było z 0,5 cm więcej. Musiałbym się nieźle spaść, żeby te "męskie" mi w 100%  pasowały :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze zakladac podkladke pod zegarek ? :P  PS. Wyglada ze masz prawidlowa wage do wzrostu. Ja mam 186cm i 101kg... kalkulator pokazuje ze to juz otylosc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo to nie od tuszy zależy, tylko od kości. Ja mam drobną kość i przy słusznej wadze 17cm w nadgarstku. Po prostu mam drobne kości i jedynie jak mi już reumatyzm i zmiany zwyrodnieniowe rozwalą stawy, to większe zegarki będą miały sens.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, QuadrifoglioVerde napisał(-a):

moze zakladac podkladke pod zegarek ? :P  PS. Wyglada ze masz prawidlowa wage do wzrostu. Ja mam 186cm i 101kg... kalkulator pokazuje ze to juz otylosc

Że jesteś za niski... 

 

Natomiast sam obwód nadgarstka to jedno a jego kształt to drugie.  Nawet przy nadgarstkach o tym samym obwodzie zegarek może leżeć inaczej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Marcin Pawlak napisał(-a):

Że jesteś za niski... 

 

Natomiast sam obwód nadgarstka to jedno a jego kształt to drugie.  Nawet przy nadgarstkach o tym samym obwodzie zegarek może leżeć inaczej. 

To prawda. Kolega Krygo ma kwadratowy co faktycznie będzie rodziło problemy z wieloma zegarkami ( trzeba zapinać je luźniej ) ale i tak uważam, że jak na swój L2L Formmeister leży wybitnie dobrze. Najlepsze są owalne nadgarstki bez mocno zaznaczonej kości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, renqien napisał(-a):

Bo to nie od tuszy zależy, tylko od kości. Ja mam drobną kość i przy słusznej wadze 17cm w nadgarstku. Po prostu mam drobne kości i jedynie jak mi już reumatyzm i zmiany zwyrodnieniowe rozwalą stawy, to większe zegarki będą miały sens.

 

A ja uważam, że zalezy od mięśni i ścięgien.

Od kiedy wyleczyłem kontuzję i trenuję regularnie, obwód nadgarstka zwiększył się u mnie z 17 do 18,5 cm

Kości mi raczej nie zgrubły ;)


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Sol napisał(-a):

A ja uważam, że zalezy od mięśni i ścięgien.

A jakie to mięśnie masz na nadgarstku? Tam nawet nie ma tkanki tłuszczowej, żeby zwiększyć jej ilość. Skóra i kości :D Pogadaj z kimś zajmującym się kulturystyką, ćwiczeniami, trenującym sportowców, że budowa nadgarstka określa budowę kostną. Wąski nadgarstek to odwieczny problem wielu kulturystów i jednym z częstszych pytań na siłowni czy na forach SFD czy KFD jest właśnie pytanie o powiększenie obwodu nadgarstka. Odpowiedź brzmi zawsze - nie da się. 

 

https://www.sfd.pl/Mały_obwód_nadgarstka-t359162.html

https://www.kfd.pl/jak-powiekszyc-sobie-nadgarstek-96830.html/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierdu, pierdu.

Mięsnie przedramion trenuje się tak samo jak inne.

Proste uginanie nadgarstka ze sztangielką w dłoni i poczujesz, że coś się dzieje.

Jak wytłumaczysz mój "dziwny rozrost" Spuchłem?

Od razu zaznaczę, że poziom tkanki tłuszczowej praktycznie nie uległ zmianie.

 

Dodam także, że nie noszę zegarka nisko, bezpośrednio na dłoni, bo tam pewnie obwód się niewiele zmienił, ale powyżej zdarzył się cud!

 

 


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakieś tam mięśnie przechodzą, skoro mozliwy jest ruch dłoni, choć ścięgien jest więcej.

 

2 godziny temu, QuadrifoglioVerde napisał(-a):

Ja mam 186cm i 101kg... kalkulator pokazuje ze to juz otylosc

 

Kalkulator kłamie :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Sol napisał(-a):

Pierdu, pierdu.

Jasne... wszyscy się mylą, sportowcy i trenerzy nie potrafią ćwiczyć i nie mają podstawowej wiedzy, a Ty opanowałeś to w mig. Tylko tak zapytam naiwnie, gdzie mięśnie przedramion, a gdzie nadgarstek? 

 

Tak dla jasności, które to niby mięśnie tak rozbudowałeś?

5c1cb6bf8ae32071803296.thumb.jpg.3590f988aa3c3fdff36a6c4a1dd60e5d.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odwodziciel, prostowniki i nawrotny zapewne. Poza tym wiadomo wszem i wobec, że od pisania postów na KMZiZ wyrabia się mięsień "zegarkowy", zwany inaczej "horologicznym", a to on ma największy wpływ na zwiększenie obwodu nadgarstka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, clusca napisał(-a):

Odwodziciel, prostowniki i nawrotny zapewne. Poza tym wiadomo wszem i wobec, że od pisania postów na KMZiZ wyrabia się mięsień "zegarkowy", zwany inaczej "horologicznym", a to on ma największy wpływ na zwiększenie obwodu nadgarstka ;)

Ale to prawa ręka, a większość nosi zegarek na lewej :D Tylko taki poryp jak ja na prawej, pomimo że jestem praworęczny ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, renqien napisał(-a):

Jasne... wszyscy się mylą, sportowcy i trenerzy nie potrafią ćwiczyć i nie mają podstawowej wiedzy, a Ty opanowałeś to w mig. Tylko tak zapytam naiwnie, gdzie mięśnie przedramion, a gdzie nadgarstek? 

 

Tak dla jasności, które to niby mięśnie tak rozbudowałeś?

 

Serio nie widzisz tam poszczególnych partii, drobnych bo drobnych, ale jednak mięśni, czy tylko udajesz?

Nie chce mi się ciągnąć tego wątku.

Rozumiem, że wiesz lepiej ode mnie co robiłem i co się z moim ciałem stało :)

Jak chcesz to wpadnij na piwo, to Ci wyjaśnię :)


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Sol napisał(-a):

Nie chce mi się ciągnąć tego wątku.

Przecież to Ty podważyłeś moje stwierdzenie:

 

5 godzin temu, Sol napisał(-a):

A ja uważam, że zalezy od mięśni i ścięgien.

Od kiedy wyleczyłem kontuzję i trenuję regularnie, obwód nadgarstka zwiększył się u mnie z 17 do 18,5 cm

Kości mi raczej nie zgrubły ;)

a jak staram Ci się pokazać, że nie masz racji, to "pierdu pierdu" :D Przyznaj się, że mierzysz jak baba biodra, w udach gdzie wynik korzystniejszy :P 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby rzeczywiście tak było to miałbym pewnie z 21-22 w obwodzie nadgarstka. Niestety tak nie jest i tylko uwarunkowania genetyczne (przeważnie) sprawiają, że niektórzy mają duży obwód w nadgarstku. Pozostałe mięśnie są do wytrenowania ale nie tam zakładasz zegarka.

 

Edytowane przez kubol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kubol ale to nie działa tak, że im więcej ćwiczysz tym większy będziesz miał przyrost. Bo to są bardzo małe partie mięśniowe i cudów z nich nie zrobisz. Faktycznie uwarunkowania genetyczne będą także miały znaczenie.

Stwierdziłem jedynie, że od stanu 0% treningu, do 100% jest przyrost i jest on jak najbardziej naturalny.

Naturalny chociażby po to byś mógł utrzymać drążek, na którym się podciągasz - najpierw kilka razy a po kilku miesiącach 10 i więcej.

Ale jeżeli ktoś liczy na to, że zrobi w ten sposób + 3 cm to raczej mu się nie uda.

Amen ;)

 

 

 


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.