Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, Balansujący Na Osi napisał(-a):

Piotoman, Triptical ładne te wasze paski mi pasują temu zegarkowi 

W moim przypadku to zasługa @Re.Al.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj miałem okazję przymierzyć Awiatora i muszę przyznać, że mnie oczarował... Na zdjęciach wydawał mi się niezbyt atrakcyjny, a na pewno nie na tyle, żeby się nim zachwycić, ale na żywo - świetny. Myślałem, że koperta będzie zbyt "ordynarna", a ta prezentuje się bardzo schludnie, to chyba zasługa świetnego wyprofilowania i dopasowania do nadgarstka. Nie miałem ochoty go ściągać. Kawał dobrej roboty, jak ktoś się zastanawia nad zakupem, to nie ma co dużej myśleć ;) Zdecydowanie kiedyś go nabędę i zrobię na forum obszerny test podczas wyjazdu w jakieś ciekawe miejsce! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, jezyk10 napisał(-a):

Dzisiaj miałem okazję przymierzyć Awiatora i muszę przyznać, że mnie oczarował... Na zdjęciach wydawał mi się niezbyt atrakcyjny, a na pewno nie na tyle, żeby się nim zachwycić, ale na żywo - świetny. Myślałem, że koperta będzie zbyt "ordynarna", a ta prezentuje się bardzo schludnie, to chyba zasługa świetnego wyprofilowania i dopasowania do nadgarstka. Nie miałem ochoty go ściągać. Kawał dobrej roboty, jak ktoś się zastanawia nad zakupem, to nie ma co dużej myśleć ;) Zdecydowanie kiedyś go nabędę i zrobię na forum obszerny test podczas wyjazdu w jakieś ciekawe miejsce! 

 

Z tymi zdjęciami jest chyba problem w Vratce. Bo zegarki cudne, a zdjęcia na stronie i na Facebooku Vratki delikatnie mówiąc średnie - myślę, że sprzedaż byłaby dużo większa, gdyby nad tym aspektem popracować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



Zmiana

Wg mnie o wiele lepiej wygląda mistrz formy na tym dwuczęściowym perlonie niż wersja Sport którą miałeś na jednoczęściowym czerwonym. Tamten bardzo lewitował na Twoim nadgarstku. Wydaje mi się, że on ma za długie ucha na taki typ paska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
54 minuty temu, alleck napisał(-a):


 


Wg mnie o wiele lepiej wygląda mistrz formy na tym dwuczęściowym perlonie niż wersja Sport którą miałeś na jednoczęściowym czerwonym. Tamten bardzo lewitował na Twoim nadgarstku. Wydaje mi się, że on ma za długie ucha na taki typ paska.

Bartek, może i masz racje😉 ale mi opcja z jednoczęściowy też się podoba, chociaż rzeczywiście zegar tak nie dolega, jak przy dwu. U mnie jest jeszcze jeden problem. Ja paski i kajdany noszę bardzo luźno. Nie lubię jakiegokolwiek ucisku na nadgarstku, nawet minimalnego, no i przez to, ten jednoczęściowy jeszcze bardziej odstaje od łapy🤷🏻‍♂️

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Strzala napisał(-a):

W końcu udało się zdobyć 😁

 

52835469034_a9ca902ff7_h.jpg

Gratulacje - b.fajny i wygodny zegarek. Gdzie upolowałeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Ralf58 napisał(-a):

Royal Europe na olx się pojawił.

 

Nawet się zainteresowałem, bo kiedyś wybierałem między Royal Europe a Architektem i kupiłem ostatecznie Architekta, ale do Royal Europe wciąż mnie ciągnie. Tylko nie za taką cenę.

Ciągle dostępny i myślę, że jeszcze poleży. Może się mylę, ale cena z metki prawie x2 może być zaporowa. Pewnie coś tam jest jeszcze do stargowania, ale pułap startowy za wysoki.

Może za rok, po kolejnej rundce 20% inflacji 😉

RE to jednak nie Vis.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że RE poleży i to sporo. W tych zegarkach kolor tarczy nie grał tak jak w Pan Africa. 

Zresztą niebieski kolor lepiej Vratislavii wyszedł w modelu Formmaister 39. 

1895527564_F392.thumb.jpg.48b5b03e46eb2de0484f8ce314844d1e.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.