Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki @Subarist za rendery.

 

Wersja z napisem na dole tarczy lepiej dla mnie wygląda, wypełnia pustkę i równoważy górę, z datą może nawet jeszcze lepiej by było.

Kolor środkowy ciut za mocny, prawy może ciut zbyt wyprany? Choć może z metalicznym efektem od tarczy będzie super. Do red grape nakładane indeksy, te wskazówki trochę giną, nie pasują mi. Biały sztos.
Marcin już napomknął, ze jeśli wypali z koperta F&F to pomyśli o kopercie Pan Africa więc może lepiej przerzucić się z renderami na tą kopertę?

 

Pozdrawiam

Edytowane przez cordi7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Puszery do wywalenia

fakt, ups

56c2da6ed78e17a3.jpg

Edytowane przez subarist

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fakt, ups

 

Piękne Edytowane przez Szyszkops

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

fakt, ups

 

O tak projekt nic nie robiłem. Biały jest super. Ale jak dla mnie to bez napisu na dole. Narusza to ducha formmeistera.

 

 

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka


 

Wrote @ ZX Spectrum. 16kb RAM, Z80A 3,54 MHzm, res. 256 × 192 - 15 colours. Powered by Sinclair BASIC.  

 

Stored @ geniue MK232P KASPRZAK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w tych burgundowych to znaczniki raczej białe lub złote bo czarne są nieczytelne. Ale takie coś nie powstanie bo i tak koperte bym opracował od podstaw wiec pewnie bym wiecej rzeczy zmienił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co jak co ale biały bym brał. Podoba mi się pomysł włożenia mechanizmu o naciągu automatycznym do zmodyfikowanej koperty F&F. Ja bym nawet poszedł krok dalej i dał tam mechanizm z małą sekundą. Mogłoby to ciekawie wyglądać. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w tych burgundowych to znaczniki raczej białe lub złote bo czarne są nieczytelne. Ale takie coś nie powstanie bo i tak koperte bym opracował od podstaw wiec pewnie bym wiecej rzeczy zmienił.

 

 

Srebrne, nakładane i szczotkowane? Na Grand Seiko, które wrzucałem takie właśnie są. Wprowadzanie kolejnego koloru (złoty) mi jakoś nie gra, białe z kolei mogą wyjść ciekawie.

Koperta Pan Africa i biorę, koperta 38 mm i biorę dwa bo żona tez będzie chciała :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vratka na wlocie do Wro.

92875950c843b28293f8a4221cdf4b79.jpg

Edytowane przez opolczyk

 

Wrote @ ZX Spectrum. 16kb RAM, Z80A 3,54 MHzm, res. 256 × 192 - 15 colours. Powered by Sinclair BASIC.  

 

Stored @ geniue MK232P KASPRZAK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biały 3 wskazowkowiec killer!!! Brak od razu i właśnie w rozmiarze 41 nie mniejszym ani większym. Piękny jest.


Time matters

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest szansa na Klingerta w marcu, tak jak było przewidywane na początku, czy raczej nastawić się, że po Wielkanocy?


Żyć to znaczy ryzykować. W przeciwnym razie, jesteś wyłącznie bierną bryłą przypadkowo zebranych molekuł, niesioną prądem Wszechświata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako wywołana do tablicy wypowiem się z chęcią - TAK, TAK, TAK, chcę zegarek w takiej kolorystyce!!! Lubię wszelkie odcienie fioletu. Na ten moment mam tylko kwarca (modowego) w tej tonacji - zdjęcie w załączniku. Co do konkretnego nr z próbnika - wybierać można tylko na żywo. Na zdjęciu moja Jowissa też ma inny odcień niż na żywo...

 

 

Próbka na F&F może być, ale dla mnie wersja w kopercie Panów Afrykanów i Europejczyków, lub inna - nie większa.

 

 

No na mnie i męża liczyć nie możesz (i na kilku kolegów też nie), gdyż koperta na większy nadgarstek jest. A do tego nie lubimy chrono ;-)

 

 

QV w wątku Montblanc i Minerwy napisałeś, że chcesz robić zegarki w innych kolorach jak np. łososiowy. I to jest bardzo dobra droga... ale tarcza to nie tylko kolor. Mężowi Architekt 2 się podoba, a Architekt 1 nie (i inspiracja dla niego też nie) niezależnie od kolorystyki (czyli problemem nie jest łososiowy kolor lecz projekt tarczy). Jak zrobisz coś łososiowego inspirowanego np. zegarkiem Montblanc, który Ci się podoba (najlepiej z centralną sekundą) i w rozsądnym (nie przerośniętym rozmiarze) to mąż będzie zachwycony. I zapewne nie tylko on.

 

I nie spiesz się z realizacją tych pomysłów. Na najbliższe miesiące mamy sporo kosztotwórczych nie zegarkowych pomysłów do zrealizowania... Chętnie poczekamy.

 

Poproszę łososiowy, z tarcza nie większą niż 40mm (bo inaczej kupię drugiego MB). To mógłby byc hit.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej tak. Zrobisz takie i chyba mimo rozmiaru będę musiał chociaż spróbować... 

Edytowane przez Krygo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne Pomysł z czerwonymi dodatkami

Teraz biały 3-wskazówki z takimi samymi indeksami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze trochę i to będzie chyba mój ulubiony wątek na forum. Zaglądam z ciekawości co wymyślicie i jak czytam o kolorowych tarczach - jak nie zielona to red grape to łososiowa to nie mogę przestać się dziwić. Dla mnie granatowa/niebieska tarcza to już szczyt szaleństwa

 

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Obie wersje bardzo mi się podobają, obie tak samo ciekawe wg mnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może Rolex też nie był ,

tylko ich produkt jest najbardziej znany.

A i D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

C i D, dodatkowy kolor w wersji C kieruje go w stronę zielonego Klingerta.

 

Wysłane z mojego LDN-L21 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez mmaniek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A i B.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie A i B.


Żyć to znaczy ryzykować. W przeciwnym razie, jesteś wyłącznie bierną bryłą przypadkowo zebranych molekuł, niesioną prądem Wszechświata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.