Skocz do zawartości

MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ

Najnowsze tematy

Zdjęcie

Vratislavia

Designed in Poland

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2855 odpowiedzi w tym temacie

#21 rk7000

rk7000
  • Moderator
  • 10212 postów

Napisano 24 lipiec 2014 - 18:29

Przy okazji warto dodać że trzecie "dziecko" VC, które pewnie okaże sie drugim "dzieckiem" prawdopodobnie będzie MADE IN POLAND :)
Zainteresowani wiedzą o co chodzi :)
  • 0

#22 Reich

Reich
  • Użytkownik
  • 237 postów

Napisano 08 wrzesień 2014 - 19:04

Niebieski przekozacki, w stylu heuera skipper, gdzie mozna ta zabawke nabyc, widzialem na watchyouseek ze ceny za nowelasy to 175$

• 0

#23 pirx65

pirx65
  • Użytkownik
  • 1119 postów

Napisano 08 wrzesień 2014 - 19:12

Niby co i gdzie widziałeś .Vratislawie za 175$ ?

Tak tanio ?

• 0

#24 sanik

sanik
  • Użytkownik
  • 10661 postów

Napisano 08 wrzesień 2014 - 19:26

podłączam się do pytania

• 0

#25 QuadrifoglioVerde

QuadrifoglioVerde

Weteran

• Użytkownik
  • 13189 postów

Napisano 08 wrzesień 2014 - 19:57

Niom taka cena obowiązywała na dosłownie parę sztuk w pre-order. Ze 4 osoby z watchuseek się zapisały i opłaciły zaliczki. Kilka innych niestety musiałem odprawić z kwitkiem bo jak wiadomo zegarków już nie ma. Acha. Były to tylko nielimitki. Ktoś z WUS wyszperał cenę w PLN z naszego forum i przeliczył na USD więc ja nie mogłem im policzyć 2x takiej ceny bo sami wiecie....poczuliby się nieciekawie. Sojusznik w końcu :lol:

Obecnie staram się aby dział inicjatyw naszych nie był widoczny dla niezalogowanych użytkowników i nie było podglądania z zewnątrz.

Edit: Właśnie sprawdziłem. Dział inicjatyw i projektów forumowych nie jest już widoczny dla niezalogowanych. Sami też na watchuseek nie piszcie cen jakie obowiązują u nas.

Użytkownik QuadrifoglioVerde edytował ten post 08 wrzesień 2014 - 20:05

• 0

#26 Gość_breslauer_*

Gość_breslauer_*
  • Gość

Napisano 08 wrzesień 2014 - 20:59

ja nie mogłem im policzyć 2x takiej ceny bo sami wiecie....[/quote]
hmm,dlaczego?skoro mają pieniądze...
czy biednemu tylko wiatr w oczy?
  • 0

#27 QuadrifoglioVerde

QuadrifoglioVerde

Weteran

• Użytkownik
  • 13189 postów

Napisano 08 wrzesień 2014 - 21:47

ja nie mogłem im policzyć 2x takiej ceny bo sami wiecie....[/quote]
hmm,dlaczego?skoro mają pieniądze...
czy biednemu tylko wiatr w oczy?

A Ty byś był zadowolony gdyby Amerykanin arabowi sprzedawał coś za powiedzmy 100USD a dla Polaków cena 200USD ?

Nie można segregować ludzi według nacji. Albo przynajmniej nie można robić tego tak permanentnie. Jak nie będą wiedzieć ile kosztuje nas to zaakceptują inną wyższą cenę, ale jeśli wiedzą ile tutaj kosztuje to dużo wyższa cena dla nich będzie budziła niesmak. My Polacy długo walczyliśmy i walczymy nadal z dyskryminacją przez inne nacje..więc nie powinniśmy dawać złych przykładów.

No dobra...może to tylko ja mam skrupuły...

Użytkownik QuadrifoglioVerde edytował ten post 08 wrzesień 2014 - 21:51

• 0

#28 MichałZet

MichałZet
  • Użytkownik
  • 346 postów

Napisano 08 wrzesień 2014 - 22:12

"Greed is good" mawiał Gordon Gekko, ale nie tak się buduje markę i prestiż jeśli o tym się myśli...
  • 0

#29 Gość_breslauer_*

Gość_breslauer_*
  • Gość

Napisano 08 wrzesień 2014 - 22:19

z rusami byś musiał pogadać, o cenach ropy np.
wiele jest do zrobienia

Użytkownik breslauer edytował ten post 08 wrzesień 2014 - 22:20

• 0

#30 Reich

Reich
  • Użytkownik
  • 237 postów

Napisano 09 wrzesień 2014 - 07:36

Niom taka cena obowiązywała na dosłownie parę sztuk w pre-order. Ze 4 osoby z watchuseek się zapisały i opłaciły zaliczki. Kilka innych niestety musiałem odprawić z kwitkiem bo jak wiadomo zegarków już nie ma. Acha. Były to tylko nielimitki. Ktoś z WUS wyszperał cenę w PLN z naszego forum i przeliczył na USD więc ja nie mogłem im policzyć 2x takiej ceny bo sami wiecie....poczuliby się nieciekawie. Sojusznik w końcu :lol:

Obecnie staram się aby dział inicjatyw naszych nie był widoczny dla niezalogowanych użytkowników i nie było podglądania z zewnątrz.

Edit: Właśnie sprawdziłem. Dział inicjatyw i projektów forumowych nie jest już widoczny dla niezalogowanych. Sami też na watchuseek nie piszcie cen jakie obowiązują u nas.

Ja bym ich kroil x10, kupuja te royal oaki itd za dziesiatki tysiecy $ wiec taka vratislavia bylaby zalozona raz czy dwa i do szuflady. Natomiast tutaj sa osoby ktore bardziej na taki zegreczek zasluguja  :rolleyes:

• 0

#31 Daito

Daito

Piotr

• Użytkownik
  • 6168 postów

Napisano 09 wrzesień 2014 - 12:36

Ja bym ich kroil x10, kupuja te royal oaki itd za dziesiatki tysiecy $ wiec taka vratislavia bylaby zalozona raz czy dwa i do szuflady. Natomiast tutaj sa osoby ktore bardziej na taki zegreczek zasluguja  :rolleyes:

No i proszę... się nam ideologia powoli klarować zaczyna... zegar za zasługi się robi :D Tak że żarty się skończył :mellow:

• 0

#32 Reich

Reich
  • Użytkownik
  • 237 postów

Napisano 09 wrzesień 2014 - 21:36

Nie inaczej

• 0

#33 rysqut

rysqut
  • Użytkownik
  • 2147 postów

Napisano 21 grudzień 2014 - 17:28

Wkrótce VC chrono będzie u klientów :D niektórzy już mają, może jakieś pierwsze recenzje ?

• 0

#34 tarant

tarant

Młodszy kustosz od zegarów nr [LX]CDII

• Moderator
  • 16025 postów

Napisano 21 grudzień 2014 - 17:44

Miałem kilka razy w ręce i na. I widziałem wszystkie chyba wersje kolorystyczne. W tej cenie nie może być lepiej. Gdyby był droższy też by się bronił :)

• 0

#35 matb

matb
  • Użytkownik
  • 259 postów

Napisano 21 grudzień 2014 - 23:45

Mnie się podoba. Funkcja chrono bardzo użyteczna przy parzeniu kawy. Dużo wygodniejsza niż zwykły sekundnik.  Za ciemno teraz, żeby zdjęcie poglądowe zrobić :-/

Większe testy zrobię podczas Świąt, póki co jeszcze automaty "na chodzie" utrzymuję.

• 0

#36 Reich

Reich
  • Użytkownik
  • 237 postów

Napisano 22 grudzień 2014 - 00:08

Jaram się, chociaz nie posiadam :D

Jaka cena tu dla forumowiczow?

• 0

#37 Master Yoda

Master Yoda
  • Zbanowany
  • 22469 postów

Napisano 22 grudzień 2014 - 00:13

Mnie się podoba. Funkcja chrono bardzo użyteczna przy parzeniu kawy. 

To sobie czy żonie kupiłeś? :P

• 0

#38 matb

matb
  • Użytkownik
  • 259 postów

Napisano 22 grudzień 2014 - 13:01

To sobie czy żonie kupiłeś? :P

Wolałbym nie pić kawy parzonej przez moją małżonkę. Ona parzy tylko w ekspresie (co najwyżej średniej klasy) i używając zdecydowanie za grubo i bardzo nierówno zmielonych ziaren. Nie, nie.. parzenie kawy to zdecydowanie męska rzecz :P

• 0

#39 Daito

Daito

Piotr

• Użytkownik
  • 6168 postów

Napisano 22 grudzień 2014 - 14:22

Wolałbym nie pić kawy parzonej przez moją małżonkę. Ona parzy tylko w ekspresie (co najwyżej średniej klasy) i używając zdecydowanie za grubo i bardzo nierówno zmielonych ziaren. Nie, nie.. parzenie kawy to zdecydowanie męska rzecz :P

To jej lepszy ekspres kup i ewentualnie młynek do kawy - oczywiście ręczny, bo taki najlepszy... tylko po co Ci wtedy zegarek z chrono??? :huh: :lol:

• 0

#40 matb

matb
  • Użytkownik
  • 259 postów

Napisano 22 grudzień 2014 - 15:31

Młynek ręczny oczywiście mam. Znakomicie sprawdza się przy nakręcaniu zegarków automatycznych. Lepszy ekspres mi niepotrzebny. Ciekawsze kawy otrzymuje się parząc tak zwanymi "metodami alternatywnymi". I przyjemności z parzenia kawy na koleżankę małżonkę nie sceduję :-P Swoich zegarków też jej nie będę dawał do ponoszenia B)

Dobra, tu o VC miało być a nie o kawie ;-) Jest w ogóle na forum temat o parzeniu kawy?

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych