Skocz do zawartości

MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ

Najnowsze tematy

Zdjęcie

Vratislavia

Designed in Poland

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2855 odpowiedzi w tym temacie

#41 rysqut

rysqut
  • Użytkownik
  • 2147 postów

Napisano 23 grudzień 2014 - 10:53

No i są Vratislavie :D moja wygląda super
pTAikXc.jpg

• 0

#42 Daito

Daito

Piotr

• Użytkownik
  • 6168 postów

Napisano 23 grudzień 2014 - 14:30

To ja dorzucę dwa zdjęcia "Limitki" - już na mesh'u...

da933e94c203f97amed.jpg

91916b13c6e53b98med.jpg

Zegarek naprawdę przyzwoicie wykonany, w zasadzie nie bardzo jest się do czego przyczepić, moim zdaniem.

Trochę nie wyszedł pomysł z tym parcianym paskiem do tego zegarka, ale jest to jedyny element do którego można się przyczepić i na dodatek najłatwiejszy do zmiany. Nawet wskazówka od chrono trafia w indeksy dużo dokładniej niż sekundnik w testowanym przeze mnie, jakiś czas temu Victorinoxie...

Ogólnie moim zdaniem, zegarek robi bardzo dobre wrażenie, i biorąc pod uwagę koszt jego zakupu uważam że to bardzo dobry nabytek i to 20mm w uszach też nie przeszkadza - pod warunkiem że jest na mesh'u :)

Użytkownik Daito edytował ten post 23 grudzień 2014 - 14:31

• 0

#43 zasadas

zasadas
  • Stowarzyszenie
  • 16062 postów

Napisano 23 grudzień 2014 - 23:32

Cieszy od południa. 

Załączone miniatury

• vratysl.jpg

• 0

#44 Antiquarius

Antiquarius
  • Użytkownik
  • 3208 postów

Napisano 23 grudzień 2014 - 23:53

A co tam macie na deklach?
  • 0

#45 rysqut

rysqut
  • Użytkownik
  • 2147 postów

Napisano 24 grudzień 2014 - 00:31

designed in Poland, Japan movement, sapphire crystal, wr 100m... nie ma światła dziennego więc szkoda robić zdjęcie ;) :P

• 0

#46 maze123

maze123
  • Użytkownik
  • 1136 postów

Napisano 24 grudzień 2014 - 09:22

Jakbym mial wskazac jakies ewentualne kwestie do poprawy na przyszlosc to:

1) napisy na deklu moglyby byc troche bardziej widoczne - moze wieksze albo glebszy grawer bo teraz to chyba jest jakis rodzaj nadruku,

2) moglby byc napis na tarczy - designed in Poland albo cos podobnego,

3) wspomniany parciak - fajnie byloby zorgaizowac pasujacy pasek tak jak w nielimitce,

4) koronka moglaby byc znakowana,

5) luma na wskazowkach moglaby byc mocniejsza,

6) szczotkowanie koperty na krawedziach

Generalnie jednak swietny projekt i w tym budzecie trudno go pobic. Zegrek na zywo wyglada swietnie i robi fajne wrazenie. 

Kibicuje nastepnym projektom i z checia widzialbym teraz jakiegos pilota. Tylko prosze nie przesadzajmy z wielkoscia koperty. Moim zdaniem wlasnie pilotom najbardziej szkodza patelniowate koperty - najlepszy rozmiar to 40 - 41 mm

• 0

#47 jojoro

jojoro
  • Użytkownik
  • 266 postów

Napisano 24 grudzień 2014 - 09:56

Pisałem już w innym wątku, ale mój wpis przepadł chyba w gąszczu innych bo QV się nie ustosunkował.

Mam nadzieję, ze powstaną inne projekty. Marzy mi się aby przynajmniej raz w roku móc zakupić kolejny zegarek z logiem Vratislavia w przystępnej cenie ;p

Tak jak maze123 wspomniał następny może być pilot, potem widziałbym jeszcze divera. Ciekaw jestem czy udałoby się w rozsądnej cenie (do 1000zł) zrobić jakiś kwarcyk z radioconrol.

• 0

#48 dtox

dtox
  • Użytkownik
  • 542 postów

Napisano 24 grudzień 2014 - 10:06

Jesli w przyszlym roku oprocz Foremki i VISa QV zrobi jeszcze jakis zegar to bedzie niezly wyczyn... Pilota tez bym nabyl. Duzego, klasycznego, manuala.
  • 0

#49 Lawnowerman

Lawnowerman

członek Rady Klubu

• Moderator
  • 5511 postów

Napisano 24 grudzień 2014 - 10:29

Pisałem już w innym wątku, ale mój wpis przepadł chyba w gąszczu innych bo QV się nie ustosunkował.

Mam nadzieję, ze powstaną inne projekty. Marzy mi się aby przynajmniej raz w roku móc zakupić kolejny zegarek z logiem Vratislavia w przystępnej cenie ;p

Tak jak maze123 wspomniał następny może być pilot, potem widziałbym jeszcze divera. Ciekaw jestem czy udałoby się w rozsądnej cenie (do 1000zł) zrobić jakiś kwarcyk z radioconrol.

Popieram pomysł pilota

• 0

#50 Buczo

Buczo
  • Użytkownik
  • 2243 postów

Napisano 24 grudzień 2014 - 10:56

Tak wygląda na czarnym rally. Docelowo chyba tylko i wyłącznie brąz.

DSCF2309_zps8c46ba3a.jpg

• 0

#51 Daito

Daito

Piotr

• Użytkownik
  • 6168 postów

Napisano 24 grudzień 2014 - 12:04

Pilota tez bym nabyl. Duzego, klasycznego, manuala.

Tutaj też jestem jak najbardziej za - pod warunkiem że zegarek będzie miał minimum 44mm  będzie więcej niż 20mm w uszach :D

• 0

#52 Lawnowerman

Lawnowerman

członek Rady Klubu

• Moderator
  • 5511 postów

Napisano 24 grudzień 2014 - 12:05

Tutaj też jestem jak najbardziej za - pod warunkiem że zegarek będzie miał minimum 44mm  będzie więcej niż 20mm w uszach :D

20mm przy kopercie 44 to bezsens.

22 musi być

• 0

#53 Daito

Daito

Piotr

• Użytkownik
  • 6168 postów

Napisano 24 grudzień 2014 - 12:13

20mm przy kopercie 44 to bezsens.

22 musi być

Wiem że bezsens - ale... sam wiesz jak jest "lobby cienkich pasków" czuwa  :D  - w sumie najlepiej by wyglądało 24mm w uszach przy 44mm - Mam pilota stenka on ma 22mm w uszach i jest średnio... :)

• 0

#54 Lawnowerman

Lawnowerman

członek Rady Klubu

• Moderator
  • 5511 postów

Napisano 24 grudzień 2014 - 12:17

24 to za dużo.

chyba, żeby się od razu zwężał

• 0

#55 QuadrifoglioVerde

QuadrifoglioVerde

Weteran

• Użytkownik
  • 13189 postów

Napisano 24 grudzień 2014 - 12:20

Od dawna jest pomysł na pilota, a w zasadzie jego design tarczy ( nie typowo pilotowaty - żadne A i B-uhry jakich jest po prostu cała masa ). Pytanie czy idziemy w taniego kwarca do 480zl czy mechanika 900-1000zl.

Wolałbym kwarca bo na mechanika cięzko będzie uzbierać odpowiednią ilość chętnych. A i portfele mogą nie wytrzymać bo VIS i Formmeister musza powstac. Coś by pewnie odbyło się kosztem czegoś.

• 0

#56 pirx65

pirx65
  • Użytkownik
  • 1119 postów

Napisano 24 grudzień 2014 - 12:28

To widac,że trzeba będzie ostro pracowac w nowym roku, żeby zarobic na wszystkie pomysły Marcina :)

• 0

#57 rav_c

rav_c
  • Użytkownik
  • 664 postów

Napisano 24 grudzień 2014 - 12:36

W zalewie pozytywów na temat zegarka mało kto zauważa równie fajne stylistycznie pudełko! Brawo, jako varsawianista szczerze zazdroszczę takiego pomysłu, świetnie wyszło!
  • 0

#58 QuadrifoglioVerde

QuadrifoglioVerde

Weteran

• Użytkownik
  • 13189 postów

Napisano 24 grudzień 2014 - 12:43

W zalewie pozytywów na temat zegarka mało kto zauważa równie fajne stylistycznie pudełko! Brawo, jako varsawianista szczerze zazdroszczę takiego pomysłu, świetnie wyszło!

Bo warszawiacy mają podobną "sentymentię" do historii :-) co świadomi wrocławianie To samo zdjęcie z pudełka jest wrzucone na facebook, robiłem sam :D, zostało tylko wysaturowane.

Cała strona www, będzie utrzymana w takiej konwencji, layout jest gotowy ale nie mam czasu zapełnić danymi :-(

Przydałby mi się od tego człowiek :D

Użytkownik QuadrifoglioVerde edytował ten post 24 grudzień 2014 - 12:44

• 0

#59 kaktus22

kaktus22
  • Użytkownik
  • 967 postów

Napisano 24 grudzień 2014 - 13:23

Ja osobiście lubię trzymać zegarek w oryginalnym pudełku, już kiedyś niektórzy  koledzy pisali, że jest to mało znaczący dodatek, który ląduje w kącie.

W moim przypadku tak nie jest, jeśli oczywiście budżet by na to pozwolił odszedł bym od tego typu opakowania i nie chodzi tu o żaden przerost formy nad treścią jak na przykład w TX ale o coś ciekawszego niż karton

• 0

#60 Lawnowerman

Lawnowerman

członek Rady Klubu

• Moderator
  • 5511 postów

Napisano 24 grudzień 2014 - 13:25

Od dawna jest pomysł na pilota, a w zasadzie jego design tarczy ( nie typowo pilotowaty - żadne A i B-uhry jakich jest po prostu cała masa ). Pytanie czy idziemy w taniego kwarca do 480zl czy mechanika 900-1000zl.

Wolałbym kwarca bo na mechanika cięzko będzie uzbierać odpowiednią ilość chętnych. A i portfele mogą nie wytrzymać bo VIS i Formmeister musza powstac. Coś by pewnie odbyło się kosztem czegoś.

Kwarc

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych