Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
MichałZet

Vratislavia

Recommended Posts

Godzinę temu, Sierżant Julian napisał(-a):

Oczywiście, ale ja bym chętnie nabył polski zegarek, a tu przeważnie jednak kolubryny.

Najnowszy Awiator ma mieć 40mm. Ale niektórzy piszą że za mały i 42 byłoby ok.

Posted (edited)
9 godzin temu, unadarek napisał(-a):

nie wiem czy zużyłeś ale od wody zegarek Ci  się powykrzywiał - na kowadło, młotek i podprostuj, będzie spoko - tylko z wyczuciem bo możesz zniszczyć !!! 👍😁

Nigdy więcej Cię nie posłucham... kowadło qrna ... :D

DSC00218.jpg

Edited by Daito

:)

1 minutę temu, Daito napisał(-a):

Jest nawet gorzej... :D

DSC00218.jpg

hehheheheheh 👍😁

Dla mnie S.12 to najciekawsze chrono od Vratki. Miałem, sprzedałem, bo nosiło znaczne, jak dla mnie ślady używania i żałowałem, kupiłem po raz kolejny w stanie idealnym i się nie zamierzam rozstawać :)

Mam takie kontrowersyjne pytanko :D. Może jest ktoś, kto miałby ochoty pozbyć się swojego VIS-a?

47 minut temu, Callahan napisał(-a):

Mam takie kontrowersyjne pytanko :D. Może jest ktoś, kto miałby ochoty pozbyć się swojego VIS-a?

Na grupie na FB był jakiś czas temu wystawiony. Ale nie wiem czy poszedł, bo nie ma żadnego info. 

4 minuty temu, zGredz_i_NY napisał(-a):

Na grupie na FB był jakiś czas temu wystawiony. Ale nie wiem czy poszedł, bo nie ma żadnego info. 

Potwierdzam też widziałem, nawet w rozsądnych pieniądzach, ale to było ze dwa tygodnie temu, więc możliwe, że już nieaktualne....

34 minuty temu, zGredz_i_NY napisał(-a):

Z przyczyn obiektywnych nie mam FB :(.

6 minut temu, Callahan napisał(-a):

Z przyczyn obiektywnych nie mam FB :(.

To z przyczyn subiektywnych eliminujesz wiele ogłoszeń sprzedaży 😜

3 minuty temu, sanik napisał(-a):

To z przyczyn subiektywnych eliminujesz wiele ogłoszeń sprzedaży 😜

Zdaję sobie z tego sprawę :(, ale cóż taka robota. Tym bardziej się uśmiecham... gdyby ktoś coś widział lub słyszał to proszę o info :D.

Takie paski na Architekta przyszły wczoraj. Będzie przebieranko.

b97093a3c5d73e861196e3de91f4e511.jpg

A ten miał być błękitny. I na zdjęciu nawet tak wygląda. W rzeczywistości szary jak cholera. Kameleon.

2461c0d8409f47d7b6c06bb9d399e0ba.jpg

46 minut temu, Callahan napisał(-a):

Zdaję sobie z tego sprawę :(, ale cóż taka robota. Tym bardziej się uśmiecham... gdyby ktoś coś widział lub słyszał to proszę o info :D.

Ogłoszenie na FB aktualne. 

Wracam co jakiś czas do oryginalnego paska F&F, ale ciągle "brudzi" skórę, macie jakiś patent na to ?32d4fdac86af84ceb17014921ca0eea2.jpg

15 godzin temu, mmaniek napisał(-a):

Wracam co jakiś czas do oryginalnego paska F&F, ale ciągle "brudzi" skórę, macie jakiś patent na to ?

U mnie przygoda z oryginalnym paskiem skończyła się po zafarbowaniu dwóch mankietów białych koszul. Nie pomogło zmycie środkiem do pielęgnacji skór i natłuszczenie paska. Pasek poszedł do wymiany.

Mam kilka Vratislavii - żadnej nie noszę na oryginalnym pasku. Paski to niestety najsłabszy punkt tych zegarków.

Ja u siebie w Avantgarde i S.14 nie zauważyłem tego. Paski oryginały. Nawet zdarzyło się zapomnieć ściągnąć do snu .

20210902_121849.jpg

Godzinę temu, zGredz_i_NY napisał(-a):

Ja u siebie w Avantgarde i S.14 nie zauważyłem tego. Paski oryginały. Nawet zdarzyło się zapomnieć ściągnąć do snu .

Problem farbowania dotyczył F&F. Avangarde było takie trochę - jakby to ująć - błyszcząco/plastikowe.

moj takze nie farbuje. to kwestia potliwosci nadgarstka. Agresywniejszy pot moze rozpuszczac barwnik. Tak czy inaczej nowe paski sa juz robione inaczej

Czyli ferelny użytkownik, cóż trzeba będzie z tym żyć, bo poza tym pasek nosi się świetnie i polubiłem go.

Mam kilka Vratislavii - żadnej nie noszę na oryginalnym pasku. Paski to niestety najsłabszy punkt tych zegarków.

Potraktujmy to jako zaletę. Ja w tym tygodniu założyłem już trzeci pasek do Architekta.

e26be014f27cc5b4f23797ce174b6698.jpg

0b8fb239e17e8a9d2b693899397446f4.jpg

Ja natomiast nie powiem złego słowa na pasek Visa. Sprawdza się znakomicie. Mam nawet drugi, zapasowy, jeszcze w foliach😊.

2 minuty temu, paul221 napisał(-a):

Ja natomiast nie powiem złego słowa na pasek Visa. Sprawdza się znakomicie. Mam nawet drugi, zapasowy, jeszcze w foliach😊.

Paweł, podpisuję się pod tym, jak na tak duży i dość ciężki zegarek, pasek ma super, mega wygodny. 

Wygrzebałem zdjęcia z archiwum galerii w telefonie.Noszone było tak jak na zdjęciu poniżej. To było już po pierwszym czyszczeniu paska. Jak widać dalej barwił (choć mniej niż wcześniej), ale chyba odbarwienie pochodziło od wierzchniej warstwy skóry. Teraz bez znaczenia. Ważne, że zmieniono dostawcę pasków.

1.jpg

2.jpg

A tak po zmianie paska. Pięć dych i problem z głowy.

Przy okazji zdjęcie z małym żarcikiem sytuacyjnym 😉

3.jpg

13 godzin temu, SLAWEK 01 napisał(-a):

Paweł, podpisuję się pod tym, jak na tak duży i dość ciężki zegarek, pasek ma super, mega wygodny. 

Wygodny i bardzo dobrze dobrany. Tylko niestety troszkę za krótki .😔