Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

MateoSC

Seiko - gdzie kupić a nie przepłacić.

Recommended Posts

Jak najbardziej sprawdzony sklep. Polecam!

Dzięki, poszło zamówienie. 

Ticking away the moments that make up a dull day.

To już ostatni zegarek, więcej nie kupuję. O! Zegarek!

Długo się tam czeka na potwierdzenie zamówienia? Póki co cisza ze strony sprzedawcy. Opłatę puściłem z PayPal. 

"Thank you for your purchase!

Your order # is: xxxxxxxx..

You will receive an order confirmation email with details of your order and a link to track its progress."

mam dokładnie taki tylko kupiony w amazonie, bardzo sympatyczny zegareczek i ta kolorystyka jest świetna

Można spróbować przepuścić stronę przez 

http://itools.com/tool/google-translate-web-page-translator

a jeśli chodzi o skywatches.com.sg to potwierdzenie zamówienia dostałem, ale się w spamie schowało. Napisałem do sklepu w międzyczasie to natychmiast odpisali z danymi. Paczka w drodze. 

Panowie, zamawiam SEIKO na creationwatches i jeśli dobrze rozumiem, to żeby mieć oryginalne pudełko, muszę dopłacić 5$?

pudelko zwieksza szanse na dodatkowe koszty

Pudelko idzie w paczce, a sam zegarek w kopercie. Stad roznica w cenie wysylki.

Raczej wszystko idzie w jednej paczce

Pudelko idzie w paczce, a sam zegarek w kopercie. Stad roznica w cenie wysylki.

Jak zamówisz z pudełkiem wszystko idzie w jednej paczce ( zegarek w pudle )

Deus Dona Me Vi

Żeby uciąć wszelkie spekulacje, cytuję odpowiedź sklepu:

"For Seiko watches only for the expensive watches (i.e. more than 300
dollars) we send in original Seiko box.

Yes you have to buy Seiko box separately with watch.

Best regards,
Vanya"

wg mnie zegarki w creationwatches są za drogie, lepszy wybor to click-a-watch, seiko ktory planuje kupic tj snzh55k1 na creat... jest za 91 funtow a na click-a... za 66F. Róznica duża. Dla porownania cena w PL to 880 zl (w wiekszosci sklepow). Zamawialem juz z CAW i przesylka szła okolo 10 dni, wiec dla mnie rewelka. Jesli juz zamawiac ten zegarek z creationwatches za ekwiwalent okolo 460 zl, to chyba lepiej rozwazyc opcje kupna w PL ze sklepu internetowego -najtanszego moim zdaniem- timetrend bo cena tam to okolo 580zl co daje juz sotsunkowo niewielka roznice. Ogolnie porownujac ceny uwazam ze creationwatches jest drogie, 

Bo to zależy od konkretnego zegarka, raz będzie taniej na creationwatches, raz na click-a- watch, innym razem jeszcze gdzie indziej. Ja zamówiłem orienta za $200 na creation gdzie ten sam model w innych miejscach nie schodził poniżej $300 (o ile w ogóle był na stanie). Więc za każdym razem trzeba szukać okazji gdzie indziej.

Wypalcowane na ekranie telefonu

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By kruka
      Poszukuję sprawadzonego serwisu - perypetie z trudno się nakręcającym SARBEM opisałem jakiś czas temu w wątku:
      Problem (w przeciwieństwie do wcześniejszego "zacieku") nie ustąpił - nawet po całodniowym intensywnym użyciu (cały dzień na nogach, w ruchu) zegarek osiąga maks. 30 h rezerwy. Podejrzewam, że może mieć za sucho. Kupowałem na na ebay: https://www.ebay.pl/itm/253552207028, nieby jest jeszcze na gwarancji, ale nie chcę odsyłać, a serwisu Zibi się obawiam (bazując na doświadczeniach sznownych kolegów).
      Może mógłby ktoś polecić jakiś zacny serwis / zegarmistrza, najchętniej z opcją korespondencyjnego dostarczenia zegarka (jeśli tylko stacjonarnie, to optymalnie byłoby z Lubelskiego lub Mazowieckiego)?
      Dzięki i pozdrawiam
    • By beriam
      Od jakiegoś choruje na ten zegar, dodam, ze to nie jest choroba przewlekła, idzie się jak sadze wyleczyć 😉 Ogólnie chciałem go nabyć jako opcja wakacyjna, w sumie w pracy tez by dał rade, po wymianie paska na jakaś gumę, alby można było się spokojnie w nim wykapać i deszcz tez mu był nie straszny. Rozmiar tez jest dla mnie poprawny, mam Hama 39 i jest idealnie 👌 Alternatywą jest Alba APBT 209, ale koszt zdecydowanie większy. Koszt to +- 260 pln (ebay) Co sadzicie, moze ktoś miał. Opinie wszelakie mile widziane.   Tak po cichu tez zastanawiam się od jakiegoś czasu na Citizenem BN ...🤐   ps. Foto poglądowe.  

• By MISTYK
      tarcza 38,9  Templariusz 

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.