Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Weiss961

Pomocy przy Vostoku

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mam zamiar kupić Vostoka mianowicie: Vostok Europe GAZ-14 Limousine Chrono 5611131 http://www.wsliwinski.pl/kategorie/zegarki/vostok-europe/zegarek-vostok-europe-gaz-14-limousine-chrono-5611131?option_id=4621 . Nie wiem czy jest on faktycznie wart swojej ceny. Myślę również o Tissotach, jednak nie udało mi się do tej pory znaleźć chociaż podobnego zegarka do tego Vostoka, a ten podoba mi się najbardziej.  Znacie może jakieś zegarki szwajcarskie, które są bardzo podobne do tych Vostoków i mieszczą się w granicach 1000 zł? Bardzo proszę o pomoc, gdyż nie jestem pewien czy warto kupować Rosyjski zegarek za 1000 zł, który nawet nie ma szkła szafirowego.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie, 

 

Myślę, że jedyną rozsądną szwajcarską propozycją będzie Tissot PRC 200. Vostoka raczej nie warto kupować. Ja bym proponował wymienionego przeze mnie Tissota, lub coś bardziej klasycznego i kolekcjonerskiego, czyli Poljota Chrono 3133 :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początku też chciałem Tissota http://www.swiss.com.pl/pl/produkt/8662/zegarek_meski_tissot_t0494171605700.html , jednak te tarcze w Vostoku są dużo ładniejsze. Czyli Vostok jest aż tak źle wykonany? Myślałem że jest to firma porównywalna z Tissotem lub Ceritną, ale może się mylę. Czy w takim razie są firmy lepsze jakościowo o podobnych kopertach i tarczach nie przekraczające 1000 zł? Najlepiej ze szkłem szafirowym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapytaj na dziale Szwajcarskim tutaj nikt ci nie powie że ruskie jest złe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.