Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Weiss961

Vostok czy Tissot?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam


 


Mam zamiar kupić Vostoka mianowicie: Vostok Europe GAZ-14 Limousine Chrono 5611131 http://www.wsliwinski.pl/kategorie/zegarki/vostok-europe/zegarek-vostok-europe-gaz-14-limousine-chrono-5611131?option_id=4621 . Nie wiem czy jest on faktycznie wart swojej ceny. Myślę również o Tissotach, jednak nie udało mi się do tej pory znaleźć chociaż podobnego zegarka do tego Vostoka, a ten podoba mi się najbardziej.  Znacie może jakieś zegarki szwajcarskie, które są bardzo podobne do tych Vostoków i mieszczą się w granicach 1000 zł? Bardzo proszę o pomoc, gdyż nie jestem pewien czy warto kupować Rosyjski zegarek za 1000 zł, który nawet nie ma szkła szafirowego. Proszę również o wyrażenie opinii o wyglądzie tego zegarka i o jego werku.


 


Pozdrawiam


Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz Dąbrowski

Polecam użyć wyszukiwarkę forumową - pytanie o tego dokładnie Vostoka, wraz z linkiem w temacie do wątku o mechanizmie było wczoraj omawiane ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.