Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

ptaku2

ładny smartwach - można :)

Rekomendowane odpowiedzi

Smartwach to dla mnie zbędny gadget raz że porządny kwarc ma baterię na 10 lat a nie że trzeba go ładować codziennie, a dwa że i tak wolę mechaniki, ale... ale tarcze mi się podobają :)

 

http://www.frazpc.pl/aktualnosci/926466,motorola-ujawnia-10-finalowych-projektow-na-tarcze-moto-360.html


Zim, Poljot Signal, Tissot Seastar, Stowa Flieger, G-Shock, Seiko Orange Monster. Budziki Slava, zegary Majak i Mołnia, Poljot De Luxe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie tylko nr 3


życie zaczyna się po 200...km/h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo interesujące. Zobaczymy jak będą wyglądać w bezpośrednim odbiorze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja podejrzewam że renderery to jedno a produkt rzeczywisty to co innego - będzie to wyglądało co najwyżej znośnie. Zwykle białe na czarnym tle jest gorzej czytelne na słońcu. Tu jednak normalne zegarki są zdecydowanie górą. 


Zim, Poljot Signal, Tissot Seastar, Stowa Flieger, G-Shock, Seiko Orange Monster. Budziki Slava, zegary Majak i Mołnia, Poljot De Luxe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.