Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

KamilZlg

Rangeman (GW 9400) vs Riseman (GW 9200)

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy,

od jakiegoś czas chodzi mi głowie przemeblowanie stanu posiadania. Celem jest nabycie nowego G-Shocka (aktualnie mam GW 7900RD), przy czym tym razem ma to być kwintesencja G-Shocków (surowy i wszystkomający). Pierwotnie myślałem nad Risemanem, ale za każdym razem, gdy wracam do tematu, coraz bardziej podoba mi się Rangeman. Wspomóżcie forumowicza i napiszcie, proszę, którego Wy byście wybrali i dlaczego?

Pozdrawiam,

Kamil

 

edycja: z całą pewnością na korzyść Rangemana przemawia, jak mówi w swojej recenzji na YT fwupow, że to "the most macho manly G-shock ever made" :D 


Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Ryśka i uważam,że to bardzo fajny zegarek ale dość mały i grzeczny jak na G ale za to wygodny.

W tej chwili rozważam wymianę Riesmana na Rangemana właśnie ze względu na bardziej muskularny i rasowy wygląd tyle,że G zakładam dość rzadko i nie wiem czy ta zamiana ma sens tym bardziej,że 9400 do tanich nie należy.

Mimo wszystko mój głoś wędruje na Rangemana.


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Ryśka i uważam,że to bardzo fajny zegarek ale dość mały i grzeczny jak na G ale za to wygodny.

W tej chwili rozważam wymianę Riesmana na Rangemana właśnie ze względu na bardziej muskularny i rasowy wygląd tyle,że G zakładam dość rzadko i nie wiem czy ta zamiana ma sens tym bardziej,że 9400 do tanich nie należy.

Mimo wszystko mój głoś wędruje na Rangemana.

A widziałeś recenzje na YouTube, która wyżej powołuje? Świetny wygląd (design, ale i lepsze materiały) to jedno, ale rewelacyjna funkcjonalność (np. szybkość przeliczania, stoper uruchamiamy jednym kliknięciem), to drugie. Właściwie jedynym argumentem za Risemanem, ktory teraz widzę, to znacznie niższa cena.

 

 

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk


Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie ale z pewnością obejrzę :)


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematu, przymierzalem dziś Risemana. Byłem niemile zaskoczony, jak mały jest to (optycznie) zegarek. Kolejny argument za Rangemanem.


Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się,pierwsze wrażenie to :jaki on mały. Jednak kupiłem oswoilem się i jestem zadowolony co nie znaczy, że Rangemana nie kupię.


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.