Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Weiss961

Tissot PRC 200. Oryginał?

Rekomendowane odpowiedzi

Jeden z najbardziej podrabianych modeli Tissota Pewnie jest tu około miliona postów na temat tego zegarka :)

Zdjęcia zbyt słabe aby rozpoznać czy to oryginał ale ja bym nie ryzykował. Może sprzedawca ma paragon i gwarancję z wiarygodnego sklepu  (Swiss, zibi itp) ale nie chce mi się wierzyć. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zażądaj pokazania Ci zdjęcia nie tylko dokumentu potwierdzającego zakup, ale też mechanizmu. Widziałem na youtubie filmik, gościu pokazuje fake'a PRC 200 - wygląd 100% jak oryginał, dołączone to charakterystyczne czerwone pudełko, w nim wszystkie te książeczki, poduszeczki i inne pierdoły.. a pod deklem... ogromna bateria wypełniająca 90% koperty i maleńki chiński mechanizm..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coś czuję, że gość kupił go od sławnego już nekoninja :)

 

ten tissot jest do kupienia za 100$ [jak ktoś lubi podróby] :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem tego zdania, że kupując zegarek za kilka stów czy tysiaka warto po prostu iść do sklepu i mieć pewność że będzie to oryginał. Z Allegro wg mnie można bezpiecznie kupić najwyżej starego "ruska" za kilka dyszek ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem tego zdania, że kupując zegarek za kilka stów czy tysiaka warto po prostu iść do sklepu i mieć pewność że będzie to oryginał. Z Allegro wg mnie można bezpiecznie kupić najwyżej starego "ruska" za kilka dyszek ;)

Mam zgoła odmienne doświadczenia. Wiele zegarków na allegro jest sprzedawanych przez dystrybutora z pełną gwarancją. Są podróby i wiele oryginałów w lepszej cenie niż w sklepie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że tak.

Mamy wielu zaufanych sprzedawców u których można kupić dobre zegarki w cenach czasem o wiele niższych niż w salonach. Dlaczego z tego nie korzystać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.