Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

czarek105

Który zegarek ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Kupuję pierwszego g-shock'a i nie wiem który wybrać, zależy mi na tym aby zegarek był odść duży. Zastanawiam się nad tymi:

 

http://allegro.pl/meski-zegarek-casio-gd-100ms-1-g-shock-200m-sklep-i4343255862.html

 

http://allegro.pl/zegarek-casio-gd-110-1er-g-shock-nowosc-i4342763923.html

 

Mam jeszcze pytanie czy one są oryginalne, proszę o radę ponieważ niewiele wiem o tej serii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

daj jeszcze znać jaki masz limit budżetowy bo 100-200 pln więcej niż pokazane przez Ciebie i wybór robi się coraz większy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten drugi jest od sprawdzonego sprzedawcy.

Jedyna jego "wada" to to,iż nie jest partnerem ZIBI

 

@czarek105 piszesz,że zależy Ci aby zegarek był duży ale w przypadku Casio G to pojęcie względne.

   Wyjaśnię na swoim przykładzie,obwód nadgarstka ok.18cm. Diver stalowy w rozm. 44-45mm to kawał kloca na moim ręku a np. Casio Gw 9200 w rozm. 50mm już nie robi wrażenia wielkiego. W moim przepadku G w rozmiarze ok 55 mm jest już optycznie fajnym dużym zegarem. Koniecznie przymierz interesujący Ciebie model.


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Twój ma 48mm więc abyś różnicę odczuł to imo 55mm lub więcej


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez Siewca
      Szukam kompletu wskazówek pasujących do Miyota 2115 (Hand size 70/120/17) może ma ktoś na zbyciu lub wie gdzie takie dostać (bez zakupów hurtowych).
      Potrzebuje je do zegarka Casio.
      Pozdrawiam
       
    • Przez Kacperer0
      Witam,
      Wie ktoś może co to za model?
      Jakiś czas temu znalazłem zegarek w szafce. Leżał tam kilka (jak nie kilkanaście) lat, dostałem go od taty na któreś urodziny. Pamiętam że był orginalny bo sam go w sklepie wybierałem.


    • Przez tromans
      Casio jeszcze z przed epoki g- shocka ( przynajmniej niektore) co funkcjonalnością wyprzedziły swoje czasy. Zegarki mierzące puls czy ciśnienie krwi. A może pilot do tv. Proszę bardzo. A aparat fotograficzny? Też jest. Odtwarzacz mp3 czy GPS.  Dyktafon czy notes elektroniczny. Jak najbardziej.  I to wszystko w latach 80 czy 90, kiedy komórek jeszcze nie było lub były  ale tylko do dzwonienia czy SMS. 















    • Przez swierszczu
      Jak w tytule. Poszukuje Risemana w dobrym stanie. Najchetniej z polskiej dystrybucji i dowodem zakupu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.