Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość

Ludzie, co się z Wami dzieje ?????

Rekomendowane odpowiedzi

Gość
Może jakaś podpowiedź- choć malutka :?: :wink:

 

To będzie duża podpowiedź. Tak jak wcześniej napisałem jest to temat około-zegarkowy więc to miasto ma związek z zegarkami .... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ech, to jest Wietnam :?:

No to Holendrom ładnie pojechałem. :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahahahaha :):):)


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To spróbuje- Schaffhausen :roll: :?:


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
To spróbuje- Schaffhausen :roll: :?:

 

:) Brawo, prawidłowa odpowiedź.

Czytałeś już historię IWC :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że czytałem- bardzo ciekawa lektura :)

Co do zdjęcia- chyba jednak znamy się jak łyse konie :wink:

 

Pozdrawiam

Marcin


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Nie da się ukryć. Wracając do historii IWC, to zastanawiałem się czy nie za bardzo skoncentrowałem się na wydarzeniach, które nie dotyczyły samych zegarków. Mam tutaj na myśli zagadnienia związane z rynkiem, sytuacją ekonomiczną. Może powinienem więcej napisać o mechanizmach, technologii :?:. Sam już nie wiem. Co o tym myślisz :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Informacja o mechanizmach przydałaby się.

Może jakieś zdjęcia najczęściej wykorzystywanych oraz własnych mechanizmów z krótkim opisem, albo top modele- najlepiej sprzedające się zegarki :?:

Ale to Twoja praca także nie chcę nic mieszać :)

 

Pozdrawiam

Marcin


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Może jakieś zdjęcia najczęściej wykorzystywanych oraz własnych mechanizmów z krótkim opisem, albo top modele- najlepiej sprzedające się zegarki :?:

Ale to Twoja praca także nie chcę nic mieszać :)

 

Marcin, nie odbieram tego w takich kategoriach tym bardziej, że później te opisy mają się znaleźć na stronie głównej naszego klubu. Zdjęcia oczywiście będą, ale nie chciałem już tego wszystkiego umieszczać na forum dlatego ograniczyłem się do tekstu. Przerobię ten dokument później na format html i zrobię do niego link, to będzie widać ostateczną wersję. Natomiast co do mechanizmów, to jestem za cienki żeby na ten temat pisać poruszając się jednocześnie bezbłędnie w szczegółach technicznych dlatego historię opisałem tak, a nie inaczej. Koncepcja jest jednak nadal otwarta. Jeżeli ktoś z Was ma jakieś ciekawe informacje na temat IWC, które warto byłoby umieścić w tym tekście, to oczywiście niech napisze. No i czekamy z niecierpliwością na historię GP. Może Misiek coś skrobnie na temat marki Breitling :?:

Pozdrawiam

Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.