Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

88y

Pytanie o wysyłke z dutyfreeislandshop...

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Zamierzam zakupić tam jeden z zegarków Citizen.

Interesuje mnie sposób darmowej wysyłki, a właściwie sposób zapakowania, ponieważ na stronie jest napisane, że w przypadku darmowej wysyłki nie jest dołączone oryginalne pudełko.

W takim razie jak zegarek jest zapakowany ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek jest owiniety w bąbelkowa folie i włożony w ten woreczek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki,

A ile średnio idzie taka przesyłka?3-4tygodnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AdamB

U mnie paczka szła 2 tyg. Rekord to 12 dni roboczych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój 10 - dwa razy zamawiałem i właściwie 2 razy zegarek doszedł 10 dnia, więc rekord powtarzalny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za informacje, teraz wiem czego i jak długo oczekiwać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak wygląda sprawa z cła i vatem? Trzeba doliczyć czy na ogół udaje się ich nie płacić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze zakładaj, że doliczą Ci opłaty. W razie czego rozczarowania nie będzie, a duże szanse masz na ich brak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie o wysyłkę.

którą lepiej wybrać na  www.dutyfreeislandshop.com ? 

 

 

METODA DOSTAWY

 

- Darmowa Wysyłka Lotnicza 0,00 zł  
- TAX FREE Shipping (6-10 Days) 86,05 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, same podróby. Dlatego wszyscy tak chętnie kupują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Smule

Bez ryzyka nie ma zabawy :) Zegarki na WERze puszczają jak leci, chyba, że coś zwróci ich uwagę. Bez pudełka podatków raczej nie będzie.

Większość zegarków idących do Polski to aliexpressy, a celnikom średnio się chce nimi interesować.

 

Zegarki są w 100% oryginalne, DFI zwraca 200% kwoty w przypadku podróby. Poza tym masz możliwość zwrotu w ciągu miesiąca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, same podróby. Dlatego wszyscy tak chętnie kupują.

Nie wiem, jaka gownoburze chciałeś wywołać tym postem, ale jedno jest pewne- jesteś dziwny,

 

Bardzo.

 

Top@

Śmiało bierz darmową przesyłkę, spora szansa, że obejdzie się bez opłat (choć oczywiście gwarancji nie ma).

 

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, jaka gownoburze chciałeś wywołać tym postem, ale jedno jest pewne- jesteś dziwny,

 

Bardzo.

 

 

Idź postawić kolejną dwójeczkę, a może w końcu uda Ci się o tym zapomnieć i wyśpisz się w nocy. Oczywiście bez foto się nie liczy :) A na głupie pytania są głupie odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarki są w 100% oryginalne, DFI zwraca 200% kwoty w przypadku podróby. Poza tym masz możliwość zwrotu w ciągu miesiąca.

zwraca 200%? czyli że jednak wysyła podróby, tylko nie każdy jest w stanie zauważyć?

albo są 100% oryginalne, albo zwracają za podróby. jedno z drugim się wyklucza ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idź postawić kolejną dwójeczkę, a może w końcu uda Ci się o tym zapomnieć i wyśpisz się w nocy. Oczywiście bez foto się nie liczy :) A na głupie pytania są głupie odpowiedzi.

Ciekawe, czy masz świadomość, że Twoje żenujące, bezwartościowe wypowiedzi nikogo nie obchodzą. Jeśli nie to trwaj w tej nieświadomości i nabijaj dalej nic niewnoszace do tematów posty.

 

A jak nie chcesz w żaden sposób pomóc ludziom szukającym informacji, to zamiast się wymadrzac, lepiej będzie jak spakujesz kredki i wrócisz do budowania zamku w piaskownicy. Jak skończysz budowę to będziesz miał się gdzie schować.

 

Jeśli rozdawanoby nagrody za działanie na szkodę forum i obniżanie jego poziomu, to wygrałbyś.

 

Be proud, guy.

 

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno oryginalne zegarki dostarczają?

Oryginały.

 

zwraca 200%? czyli że jednak wysyła podróby, tylko nie każdy jest w stanie zauważyć?

albo są 100% oryginalne, albo zwracają za podróby. jedno z drugim się wyklucza ;)

Chwyt marketingowy :) tacy są pewni.


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

Zamówiłem zegarek z tej strony 12.12.2016. Następnie dostałem potem wiadomość w dniu 21.12.2016, że moja paczka jest już w Polsce.

Od tego momentu cisza.

Niestety jak wpisuje numer przesyłki na stronie poczty polskiej to brak rezultatów. Jak wpisuje ten sam numer na stronie poczty Wielkiej Brytanii to pokazuje, że została dostarczona do Polski i koło się zamyka.

Jak do tej pory grzecznie czekam i liczę, że dojdzie w tym tygodniu (biorę pod uwagę okres świąteczny, sylwester, itd).

Miał ktoś podobną sytuację? Ile się około czeka na dostarczenie paczki od momentu jej przybycia do Polski? Wie ktoś może gdzie się kontaktować w sprawie paczek?

Z góry dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak Cię ciśnie to zadzwoń na infolinie poczty- tam mogą Ci po numerze nic mądrego nie powiedzieć, ale poproś o numer do WER-u do którego wędrują u Ciebie paczki i ich atakuj. Mi osobiście nigdy nie zdarzył się taki czas oczekiwania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

Zamówiłem zegarek z tej strony 12.12.2016. Następnie dostałem potem wiadomość w dniu 21.12.2016, że moja paczka jest już w Polsce.

Od tego momentu cisza.

Niestety jak wpisuje numer przesyłki na stronie poczty polskiej to brak rezultatów. Jak wpisuje ten sam numer na stronie poczty Wielkiej Brytanii to pokazuje, że została dostarczona do Polski i koło się zamyka.

Jak do tej pory grzecznie czekam i liczę, że dojdzie w tym tygodniu (biorę pod uwagę okres świąteczny, sylwester, itd).

Miał ktoś podobną sytuację? Ile się około czeka na dostarczenie paczki od momentu jej przybycia do Polski? Wie ktoś może gdzie się kontaktować w sprawie paczek?

Z góry dzięki za pomoc.

 Sprawdź na tej stronie http://www.trackitonline.ru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi sie zdarzyło tyle czekać, raz nawet express co w 2 dni z stanów do nas dotarł, a potem 2 tygodnie przerwy i paczka poszła bez cła, poprostu czekała na swoją kolejkę. Śmiałem się wtedy że cały wer sr.cz.i dostał i jeden celnik nie wyrabia na stęplu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie paczka krążyła od WERu do WERu ok. 2 tygodni zanim przyszla na moją poczte. Droga z HK do Warszawy to 3-4 dni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swojego citizena Nighthawka Havana zamawiałem 31 grudnia z opcją bezpłatnej dostawy. Dotarł dzisiaj kurierem GLS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.