Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

88y

Pytanie o wysyłke z dutyfreeislandshop...

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli ktoś jest zainteresowany to pojawiły się Bambino.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem wczoraj maila o 16.00, że jest dostępny niebieski bambino. Jak zajrzałem o 18.00 to już był out of stock

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też zamówiłem 16.06.2017 Citizena i na tracklist ostatnie info z 24.06.2017: wysłane z kraju nadania czyli z Hong Kong...i od tej pory już 9 dni cisza...atakować gdzieś czy czekać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cierpliwości ... poczekaj jeszcze kilka dni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba wykrakałem:) info godzinę po moim poście że odebrano w WER Warszawa:) Ciekawe ile będzie szła do Bielska-Białej:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, podepnę się do tematu wysyłki z UK, może ktoś miał styczność ze sklepem www.thewatchhut.co.uk? zamówiłem u nich gw-m5610 23,06, dostałem informację od nich, że paczka wysłana tego samego dnia, deklarowany czas  to 10 dni roboczych, niestety do dzisiaj paczki nie ma. wysłany przez dhl global mail (wg deklaracji sklepu), opłat celnych nie może być, ponieważ jest to zakupy wewnątrzwspólnotowy, może być tylko domiar w różnicy vatu, czy teraz już mam się martwić, że przesyłka zaginęła? z amazona max 14 dni a tu taki zonk?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak DHL to pewnie masz numer paczki do śledzenia czy nie podali?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, podepnę się do tematu wysyłki z UK, może ktoś miał styczność ze sklepem www.thewatchhut.co.uk? zamówiłem u nich gw-m5610 23,06, dostałem informację od nich, że paczka wysłana tego samego dnia, deklarowany czas  to 10 dni roboczych, niestety do dzisiaj paczki nie ma. wysłany przez dhl global mail (wg deklaracji sklepu), opłat celnych nie może być, ponieważ jest to zakupy wewnątrzwspólnotowy, może być tylko domiar w różnicy vatu, czy teraz już mam się martwić, że przesyłka zaginęła? z amazona max 14 dni a tu taki zonk?

 

Nie podali nr przesyłki? Napisz do nich, że zegarek jeszcze nie dotarł i poproś o podanie nr przesyłki. Jeśli płaciłeś przez PayPal to w ostateczności nie powinno być problemu z odzyskaniem pieniędzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie podali nr przesyłki? Napisz do nich, że zegarek jeszcze nie dotarł i poproś o podanie nr przesyłki. Jeśli płaciłeś przez PayPal to w ostateczności nie powinno być problemu z odzyskaniem pieniędzy.

 

 

No właśnie nie podali, i nie bardzo chcą podać, zasłaniają się że wysyłka przez dhl global mail nie jest rejestrowana, w dhl sprawdzałem po adresie odbiorcy to jeszcze nie ma jej w PL. Na chwilę obecną jeszcze czekam, dam czas do piątku, później zgłoszę zwrot, 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DHL Global Mail nie ma trackingu a przesyłkę obsługuje PP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tydzień z WER Warszawa do Bielska...za długo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć pierwszy raz będę zamawiał z dutyfreeisland, więc chciałbym się upewnić co do paru rzeczy. Jak zamawiam przesyłkę ekspresową to płace 20$ i nie będę miał żadnych dodatkowych opłat(kurier, cło)? Jak wybiorę opcję darmowej wysyłki to może być różnie i ile wtedy na granicy mogą wynosić opłaty? Z tego co przeczytałem na stronie i tu na forum do darmowej wysyłki zegarek jest wysyłany w torbie z bąbelkami, czy ktoś kto zamawiał mógłby ocenić ''bezpieczeństwo'' zegarka tak zapakowanego. 

Info ze strony: http://www.dutyfreeislandshop.com/pl/shipping-info/

Z góry dzięki za pomoc i wyrozumiałość :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak weźmiesz płatną, to chyba jeśli Ci naliczą opłaty i podatki to dutyfreeislandshop.com Ci zwraca kwotę jaką zapłaciłeś urzędowi.

Co do darmowej, to mogą doliczyć podatek VAT 23 procent, kilka złotych cła i za zawiadomienie.

Zegarek jest zawiniety w folię, woreczek i w kopercie bąbelkowej więc jest ok. Do każdej przesyłki możesz wziąć pudełko producenta za 3 dolce.

 

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.