Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Waldzior

Gadżety G-Shock

Rekomendowane odpowiedzi

Ja z chęcią też jeśli komuś zalegają. Brakuje mi jeszcze kilku kolorów do pełni szczęścia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś miał zbędną również przytule :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GW 9110 , DW 5600c 901 , GW 9400 1er , DW 9052 1659 , GS 1050 B , GS 1150 , Casio 31 QR-12 ,GS 1200 B , DW 9000 1659 , Atlantic Worldmaster ,Tissot Antimagnetique , Zenith 28800 ,Orient patelnia, Orient tristar , Orient Ray 2 blue , DW 6900 x 2 , Orient Chrono Ace , Orient quartz ,Orient Triton I .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co myśmy zrobili z cenami zegarków i gadżetów :D

Pamiętam, jak po 15 pln leżały breloki na olx i nikt ich nie brał a teraz? Karty do gry widziałem za 300, darmowe opaski za 20 a brelok za 65.

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co myśmy zrobili z cenami zegarków i gadżetów :D

Pamiętam, jak po 15 pln leżały breloki na olx i nikt ich nie brał a teraz? Karty do gry widziałem za 300, darmowe opaski za 20 a brelok za 65.

:)

 Nikt Cię nie zmusza... :P


GW 9110 , DW 5600c 901 , GW 9400 1er , DW 9052 1659 , GS 1050 B , GS 1150 , Casio 31 QR-12 ,GS 1200 B , DW 9000 1659 , Atlantic Worldmaster ,Tissot Antimagnetique , Zenith 28800 ,Orient patelnia, Orient tristar , Orient Ray 2 blue , DW 6900 x 2 , Orient Chrono Ace , Orient quartz ,Orient Triton I .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

darmowe opaski za 20

Czy takie darmowe to wątpię, bo żeby je zdobyć trzeba kupić zegarek, a to już spory wydatek więc te 20zł to jak za darmo :D

 

 

Wysłane z mojego Lenovo K53a48 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy takie darmowe to wątpię, bo żeby je zdobyć trzeba kupić zegarek, a to już spory wydatek więc te 20zł to jak za darmo :D

 

 

Wysłane z mojego Lenovo K53a48 przy użyciu Tapatalka

W takim razie Ci, co posiadają takich opasek 50 czy 100 to nakupowali tyle zegarków?

 

Pójdziesz do TT, dobrze zagadasz, dostaniesz kilka sztuk i możesz rozkręcać interes :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Krakowie w Bonarce mieli 30 sztuk i z tego co wiem większość poszła za free do ludzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładnie G-Shocków nakupiłeś :D

Panie z TT bardzo mnie lubią.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzieliście może gdzieś czapkę G do kupienia  :)

I po jakiej cenie ostatnio były/są  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trafione w internetach.
 
GLOBE_GSHOCK_Globe_GRX5600_GE_1_Casio_Co

1cglb0gsho310kr.jpg

ADR_0081.jpg

globe_shoes_globe_g_shock_destroyer_shoe

globe_shoes_globe_g_shock_destroyer_shoe

GShock_Globe_Destroyer1.jpg


Widzieliście może gdzieś czapkę G do kupienia  :)

I po jakiej cenie ostatnio były/są  :)

 

Czapkę z daszkiem, metalowy brelok i worek na kapcie kupiłem ostatnio za 65 pln z allegro a czapkę zimową i karty do gry trafiłem na fejsie za 50 pln :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Toż to ja wiem icon_twisted.gif

A teraz? popcorm2.gif

 

Czapkę z daszkiem, metalowy brelok i worek na kapcie kupiłem ostatnio za 65 pln z allegro a czapkę zimową i karty do gry trafiłem na fejsie za 50 pln :)

Za takie ceny brałbym  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I też z tego powodu zakupiłem te czapki choć nosić ich raczej nie będę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba trochę już przedobrzyli z tymi gadżetami. Dla mnie G-Shock to zawsze był zegarek i tak pozostanie. Naklejka na deskorolkę czy jakaś naszywka na ubranie -OK, ale to już trochę przesada. Z drugiej strony można tylko pogratulować Casio za taki rozwój i zdobywanie kasy ;)


"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja mam swojego Króla a właściwie Księcia, bo Królem G jest dla mnie MR-G G1000.

:)

 

PSX_20170222_165616.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzieliście może gdzieś czapkę G do kupienia  :)

I po jakiej cenie ostatnio były/są  :)

Dwie są na OLX po 80 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez Funky_Koval
      Cena: 1099zł (wysyłka paczkomatem wliczona, cena dobra więc bez negocjacji proszę)
       
       
      G-shock GMW-B5000GD-1ER, stan 7,5/10 drobne ryski od biurowego użytkowania nic poważnego. Wgniotek nie ma, szkło czyste, zegarek w 100% sprawny. 
      Jestem pierwszym właścicielem, sprzedaję z oryginalnym pudełkiem, rachunkiem i zdjętymi ogniwami. 
       

       
       

       

       

       

       

       
       
       

    • Przez Siewca
      Szukam kompletu wskazówek pasujących do Miyota 2115 (Hand size 70/120/17) może ma ktoś na zbyciu lub wie gdzie takie dostać (bez zakupów hurtowych).
      Potrzebuje je do zegarka Casio.
      Pozdrawiam
       
    • Przez Kacperer0
      Witam,
      Wie ktoś może co to za model?
      Jakiś czas temu znalazłem zegarek w szafce. Leżał tam kilka (jak nie kilkanaście) lat, dostałem go od taty na któreś urodziny. Pamiętam że był orginalny bo sam go w sklepie wybierałem.


    • Przez tromans
      Casio jeszcze z przed epoki g- shocka ( przynajmniej niektore) co funkcjonalnością wyprzedziły swoje czasy. Zegarki mierzące puls czy ciśnienie krwi. A może pilot do tv. Proszę bardzo. A aparat fotograficzny? Też jest. Odtwarzacz mp3 czy GPS.  Dyktafon czy notes elektroniczny. Jak najbardziej.  I to wszystko w latach 80 czy 90, kiedy komórek jeszcze nie było lub były  ale tylko do dzwonienia czy SMS. 















    • Przez Crach
      Witam serdecznie,
      w mojej okolicy nie mogę znaleźć żadnego zegarmistrza bądź osoby prywatnej, dlatego też uderzam w to miejsce.
      Posiadam Casio Duro i trzeba wymienić w nim baterię, jednak chciałbym mieć pełną pewność, że zegarek po takiej wymianie nadal będzie na poziomie WR 200M, a tego raczej w warunkach domowych sprawdzić się nie da.
      Przy okazji myślę również nad zmianą szkła na szafirowe, jednak zdecyduję się dopiero jeśli uda mi się znaleźć taką osobę.
      Całość chciałbym załatwić poprzez wysyłkę kurierem/paczkomatem, których koszty oczywiście pokrywam, a usługa ma się rozumieć będzie odpłatna.
       
      Pozdrawiam
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.