Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

QuadrifoglioVerde

Ankieta dot. szczegółów Forumowego zegarka VIS

Doprecyzowanie wyglądu Forumowego zegarka VIS  

171 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Myślałem także nad jasną/beżową tarczą :-) może w kolejnym rzucie.

A może wizualizacja i dorzucić do ankiety ;) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

QV Po co chcesz wprowadzić kolejny kolor, skoro nie ma decyzji co do pierwszych propozycji ?

Kremowy IMHO jest jeszcze gorszy niż zły brązowy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok. Skoro myślałeś to zakiełkowała zapewne myśl o wprowadzeniu (jak napisałeś w kolejnym rzucie - zbyt wyprzedzająco to potraktowałem ;)).

Napisz kiedy zadecydujesz o szczegółach dwóch wariantów których dotyczyła ankieta, bo już nie mogę się doczekać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie róbmy wersji z zieloną tarczą... :wacko: , bedziemy żałować. Koledzy głosujący na ten kolor, niech się jeszcze raz zastanowią. 


"Poprawna polszczyzna źródłem sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym!"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"STEALTH" wymiótł resztę propozycji (zaznaczam, że jest to czysto subiektywne odczucie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie róbmy wersji z zieloną tarczą... :wacko: , bedziemy żałować. Koledzy głosujący na ten kolor, niech się jeszcze raz zastanowią. 

Nie sądzę by zielona tarcza była porażką. Co prawda nasza koperta jest zupełnie inna, a podany poniżej przykład nie służy naśladownictwu, ale z zielona tarczą wygląda całkiem przyzwoicie. 

post-57210-0-15232700-1405161466.jpg


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka rola ankiety, że służy do zebrania opinii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie róbmy wersji z zieloną tarczą... :wacko: , bedziemy żałować. Koledzy głosujący na ten kolor, niech się jeszcze raz zastanowią. 

 

Zielona tarcza i beżowe indeksy to nie jest zły pomysł, bo takie zestawienie zgrywa się świetnie (wiem bo mam taki zegarek) - ale brązowawa tarcza i beżowe indeksy też będzie wyglądać świetnie, bo to zestawienie kolorów tez do siebie pasuje. W zasadzie obie wersję, moim zdaniem będą wyglądać równie dobrze. W sumie jako że z zielona tarczą już mam, po przemyśleniu jednak chyba wolałbym z brązową...

 

dd4258de.jpg


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Człowiek wyjeżdża sobie na dwa tygodnie z kraju, a po powrocie prawie mu pikawa staje, jak widzi, co się dzieje z VISowym projektem.

 

Głos oddany na wersje kolorystyczną, którą pozwoliłem sobie zaproponować na etapie kiełkowania projektu - zielona tarcza. Wydaje mi się, że wiele osób zainteresowało się tym zegarkiem na fali grafik z taką właśnie wersją kolorystyczną i jestem przekonany,ze jesli ta ankieta pozostanie dłużej otwarta, przewaga zielonej tarczy nad brązową tylko się umocni. Warto to wziąć pod uwagę w kontekście przyszłych zapisów.

 

Marcinie, poniżej moje argumenty za zieloną tarczą:

1. Zegarek militarny w pierwszej kolejności kojarzy sie z zielenią, czernią i brązem, jednak ten "brąz" w pierwszym skojarzeniu nie bierze się z tarczy, tylko z solidnego paska typu ammo.

2. Zielona tarcza w połączeniu z parciakiem lub właśnie ammo strap wyglada zwyczajnie ciekawiej niż zlewająca się z paskiem tarcza. To jest oczywiscie rzecz gustu.

3. Brąz kojarzy się, jak sam zauważyłeś, z rdzą. A my chcemy "odrdzewić" pamięć o tym znakomitym polskim pistolecie! ;-) VIS jest brązowy, gdy wygrzebuje się go z ziemi po 80 latach. ;-) wyjęty z oficerskiej kabury (w tej roli ammo strap) VIS jest raczej czarny, co świetnie współgra z zielenią oficerskiego munduru (tu- tarcza).

4. Przygotowujemy zegarek w hołdzie dla pistoletu. Nie tworzymy jednak nadgarstkowej miniaturki VISa, tylko zegarek ozdobiony drobnymi smaczkami łączącymi go z VISem, ale także z KLIMATEM naszego motywu przewodniego.

 

To wszystko przemawia za zieloną tarczą.

Pewnie i masz rację, że kanapkowa tarcza kremowo-brązowa bedzie wyglądała estetycznie. Czy nie bedzie to jednak krok wstecz od klimatu naszego zegarka i jego tematyki? :-)

 

Wersja stealth jest super, ale w pierwszej kolejności interesuje mnie militarny toolwatch w kolorystyce wojskowej.

 

P.s. Wiem, dlaczego na grafikach jest zaproponowana taka forma, jednak uważam, ze to zły pomysł, aby przed numerem limitacji stawiać kropkę po "Nr." Przemyślmy to jeszcze proszę.

 

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

QV z tą kropką to karkołomne wytłumaczenie. Nikt na to tak nie spojrzy na to w ten sposób, bardziej potraktują to jako błąd z kropką po skrócie w którym ostatnią literą jest litera wyrazu.

 

MikeS86

Zgadzam się z Tobą w zupełności,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialo to byc nawiazanie do napisu wz. 35 dlatego kropka po Nr.

Czy aby na pewno? :D

Edit

No chyba że po niemicku - w końcu Puchar Świata podnoszą ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...na pewno. Wiedziałem, że ktoś prędzej czy później się przyczepi :-), ale i tak podziw, że tak późno :-) .

Zawsze możemy powiedzieć, że to jest wołacz a wtedy kropka jest uzasadniona :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...na pewno. Wiedziałem, że ktoś prędzej czy później się przyczepi :-), ale i tak podziw, że tak późno :-) .

Zawsze możemy powiedzieć, że to jest wołacz a wtedy kropka jest uzasadniona :P

Edit: <ciach>

 

Dyskutowaliśmy o tej kropce przez chwilę w wątku dot. VISa, ale temat ucichł. Chyba nie trzeba byc polonistą, aby ta kropka raziła po oczach. ;-)

 

Zrezygnujmy proszę z tej kropki, póki jest na to czas. ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i kropka najmniej istotna, ale razi (zaznaczam, że nie jestem polonistą, choć to zapewne nie wstyd :) być). Nie sadze by był jakiś problem by z niej zrezygnować, dobrze, że mamy wśród zainteresowanych "czujnych", bo przyznam się, że dopiero w toku dyskusji zwróciłem na to uwagę ;).   


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kropka, również według mnie, do usunięcia. Nawiązanie żadne, a kłuje w oczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podsumowując ankietę takie 3 wersje przygotowane przez Bartka. Brąz niestety nie wyszedł i w tej konfrontacji rzeczywiście przegrywa z zielenią. Odcień jest kluczem do sukcesu.

 

VIS_ankieta_1.jpg

VIS_ankieta_2a.jpg

VIS_ankieta_3.jpg


screen capture freeware

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lejesz miód na moje serce :), jest piękny. Pozycja 2 i 3 do pełnej akceptacji. Kolor tarczy zgodny z większością, choć głosowałem na zieloną. 


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nr 1 i 2 bardzo ekscytujace zegarki. 3 wyglada niczym koszmar nocny


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.