Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

QuadrifoglioVerde

Ankieta dot. szczegółów Forumowego zegarka VIS

Doprecyzowanie wyglądu Forumowego zegarka VIS  

171 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Był pomysł aby pudełko było z demobilu.

Np:

http://demobil.net/?pr=824&n=menazka-wojskowa-

 

W środku zaprojektowalibyśmy jedynie wkład z gąbki z miejscem na zegarek.

No nie wiem, menażka jak dla mnie zbyt hardkorowa, raczej nie zwiekszy wartości emocjonalnej całości. Jeśli chcemy zwiększyć grupę docelową, to opakowanie powinno nadawać się do postawienia na półce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do pudełek przez chwilę przewinęła się opcja uszycia czegoś w rodzaju kabury ;) ale temat nie został pociągnięty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kabura to byłoby coś, ale faktycznie cena nieco nierealna w tym projekcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajne by było pudełko z łuski po naboju dużego kalibru ale nie mam zielonego pojęcia jak by to miało funkcjonować :D :D
2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już przesada szkoda inwestować dużo kasy w pudelko lepiej pomyśleć np o pasku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Był pomysł aby pudełko było z demobilu.

Np:

http://demobil.net/?pr=824&n=menazka-wojskowa-

 

 

W środku zaprojektowalibyśmy jedynie wkład z gąbki z miejscem na zegarek.

Kabura to bylby wydatek min 150zl to troche za duzo jak na opakowanie zegarka za 860zl

To akurat "moj" sklep-mieści się na ul. Mickiewicza w Lublinie..:-) :-)

(Odnosnie tego opakowania jak zapadnie decyzja "załatwie' taniej....

 

Kabura ktora proponowalem jako opakowanie .oryginalna Vis-w rozmiarze zwyklym lub pomniejszona ,wykonana 100% z naturalnej skory to koszt okolo 100zl


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajne by było pudełko z łuski po naboju dużego kalibru ale nie mam zielonego pojęcia jak by to miało funkcjonować :D :D

2.jpg

 

 

Zaraz pojawią się opcje aby zapakować zegarki w obudowy po pociskach balistycznych :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To akurat "moj" sklep-mieści się na ul. Mickiewicza w Lublinie..:-) :-)

(Odnosnie tego opakowania jak zapadnie decyzja "załatwie' taniej....

 

Kabura ktora proponowalem jako opakowanie .oryginalna Vis-w rozmiarze zwyklym lub pomniejszona ,wykonana 100% z naturalnej skory to koszt okolo 100zl

Mini-kabura byłąby najlepsza, jak nie wypali to może pudełko ze "zużytej" skóry "chińskiego smoka"? W ostateczności taki mnimalizm jak pudełko, które dostał Bond w ostatniej części przed obrazem Turnera :)

 

Ale to i tak dla tych, którzy są jeszcze nieprzekonani. Jak w rzeczywistości będzie taki jak na wizualizacjach, to wezmę go choćby i był tylko owinięty w gazetę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin nie da sie oddac 4 glosow, a np ja chce 4 visy, dla siebie i przyjaciol.... mysle ze nie tylko ja mam przyjaciol ze strzelnicy, czy historyczno-kolekcjonerskiego stowarzyszenia, 150 bedzie malo...

menazka, pocisk super pomysl

skorzane kazdy latwo zrobi u kazdego strap makera

dla mnie moglby byc bez paska, planuje kupic zulu strapy skorzane w stylu postarzanego ze starej ladownicy, a ringi dlc...

pasek latwo kazdy znajdzie

a wyciac gabke porzadnie do menazki np. nikt sam w domu nie da rady....

taka menazka z wycieciem na zegarek w gabce to gadzet za 5zl a bedzie super

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Rozważam jeszcze czy nie zrobic wersji kwarcowej za powiedzmy ok 560zl .

 

Ona nie jest dobra, ta koncepcja.

 

Różnica w cenie 300zł to nie jest jakaś porażająca różnica w zestawieniu kwarc - automat.

Ankieta ankietą - ale zobaczysz że będzie tak jak wyżej napisane, jak projekt się uprawomocni i będzie wiadomo co i jak to i chętni się znajdą - na obecnym poziomie tak naprawdę nie wiadomo co i jak wiec trudno nawet "się pochwalić" w swoim środowisku, a tym samym jakichś potencjalnych chętnych dokoptować. Dodatkowo myślę że forumowe chrono też sporo pomoże - jak już kiedyś będzie... :D :D

 

A projekt jest zacny.


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś pisał o skrzyni, mogło by to też całkiem fajnie wyglądać

 

1072971_skrzynia2.jpg

 

no i oczywiście wersja budżetowa

 

1073048_SucharySU2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Tak, jak pisze Daito. Jak tylko pojawi się lista z zapisami, to 150 napewno będzie mało. Menażka wydaje się być na prawdę oryginalnym pomysłem. Skóra, czy drewno,... można i w suchary...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś pisał o skrzyni, mogło by to też całkiem fajnie wyglądać

 

1072971_skrzynia2.jpg

 

To jest jak dotąd najlepsza propozycja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak ,i do tej skrzynki bedzie można jeszcze komplet pościeli dla gości schować...:-)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolory tarczy to faktycznie powinny być "odgórnie" narzucone, inaczej to wygląda w rzeczywistości a inaczej na monitorze. 

Opakowanie - jeżeli będą chętni to może oprócz standardu kabura jako "opcja"? 100zł to i dużo i nie. U mnie pudełko pójdzie do kąta ale jak ktos np. chciałby na prezent to IMO świetna sprawa taka kabura.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Pomimo większej ceny wolę automat, bo będzie szybciej :)

2. Co do ilości sztuk to bym się nie martwił. Ja także w swoim klubie strzeleckim rozmawiałem i pojawiły się głosy, że jak będzie wzorzec to żeby szybko pokazać.

3. Kolor to zdecydowanie (z tych przedstawionych przez QV) 4495C. C035 to bardziej odpowiednik amerykańskiego Olive Drab, więc imperialistycznym skrytożercom mówimy nie - VIS jest polski :). (Sorry MikeS86 :D:lol::ph34r: i inni).

4. Skrzynka amunicyjna jest ZAJE.....STA, tylko tą chcę :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

COOK

Kiedy jesteś dostępny w sklepie (jeśli pracujesz tam), może bym coś u Ciebie zakupił ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

COOK

Kiedy jesteś dostępny w sklepie (jeśli pracujesz tam), może bym coś u Ciebie zakupił ?

 

Nie pracuje tam:-) -pisz na priv to pogadamy:-)

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby chcieć tego VISa to trzeba w ankiecie brać udział? Nie można chcieć bez ankietowania? :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.