Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

QuadrifoglioVerde

Ankieta dot. szczegółów Forumowego zegarka VIS

Doprecyzowanie wyglądu Forumowego zegarka VIS  

171 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kwiatek

Nie z Błoni tylko z Błonia ;)

I to moim zdaniem nie ma najmniejszego sensu i z niczym się nie wiąże przy tym zegarku.

Co do napisu "stal nierdzewna oksydowana" wpisać Vratislavia Conceptum a na deklu logo visa albo jak koledzy powyżej sugerują wizerunek pistoletu.

 

Takie jest moje zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypomnę, że kiedyś mieliśmy litery VC wrysowane w trójkąt, co wyglądało podobnie do loga visa. Może wrócimy do tego?

 

Kolor dekla srebrny jest dla mnie jak najbardziej ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Logo VISa odpada ze względu na ochronę znaku towarowego- sprawdziłem na stronie Urzędu Patentowego i to logo jest prawnie chronionym znakiem towarowym. Też jestem za srebrnym deklem ew w kolorze koronki o ile to nie będzie powodowało dodatkowych kosztów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie za dużo tych ornamentów na odwrocie? Ja byłbym za pozostawieniem pustego dekla bez napisów, logo, obrazków i wrzuceniem całego tekstu na srebrny okrąg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawa logo VIS z okładziny pistoletu była wałkowana Panowie już kilka miesięcy temu.

 

Na tarczy postanowiliśmy umieścić tylko VC , a to komuś nie z tego forum absolutnie nic nie mówi.

Brakuje nazwy marki na tarczy ( dekle mało kto pokazuje na zdjęciach ). Bez niej nikt po zdjęciu nie odnajdzie źródła tego zegarka. Z punktu widzenia pozycjonowania marki strzał w kolano. Każda marka podaje swoją pełną nazwę na tarczy, to nie mercedes czy Apple, że znaczek jest globalnie rozpoznawalny.

Może napis zamiast  made in POLAND małą czcionką na godz 6tej ? podobnie jak w Formmeisterku ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napis może być, też będzie ładnie. Tak już go chcę :wub:  i nie mogę się doczekać końca projektu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tą oksydacją to taki trochę śledź a'la matias. -_-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro zbliżają się przedpłaty, mam pytanie, jak to będzie z ostatecznym  wyborem koloru? Jestem zapisany na brąz, ale po wstępnych renderach stwierdzam, że wygląda najgorzej ze wszystkich i pozostaje pytanie, czy zieleń wyjdzie ładna, czy brać asekuracyjnei czarny? Jak się nie odwrócisz, d*pa z tyłu i bez próbki nie da rady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro zbliżają się przedpłaty, mam pytanie, jak to będzie z ostatecznym  wyborem koloru? Jestem zapisany na brąz, ale po wstępnych renderach stwierdzam, że wygląda najgorzej ze wszystkich i pozostaje pytanie, czy zieleń wyjdzie ładna, czy brać asekuracyjnei czarny? Jak się nie odwrócisz, d*pa z tyłu i bez próbki nie da rady.

 

No nie da się ukryć, że na komputerze nie wychodzą kolory takie jak są we wzorniku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tarczy postanowiliśmy umieścić tylko VC , a to komuś nie z tego forum absolutnie nic nie mówi.

Brakuje nazwy marki na tarczy ( dekle mało kto pokazuje na zdjęciach ). Bez niej nikt po zdjęciu nie odnajdzie źródła tego zegarka. Z punktu widzenia pozycjonowania marki strzał w kolano. Każda marka podaje swoją pełną nazwę na tarczy, to nie mercedes czy Apple, że znaczek jest globalnie rozpoznawalny.

Może napis zamiast  made in POLAND małą czcionką na godz 6tej ? podobnie jak w Formmeisterku ?

true true. 

Logo VC w trójkącie byłoby bardzo fajne, napis na dole mógłby być bo na deklu mamy info o polskim projekcie. Wtedy na deklu zamiast nazwy wrzucić zarys VISa ew wkomponować go w tło marki. dekiel w kolor koronki to niezły pomysł 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dekiel będzie srebrny? Skąd ten pomysł? Moim zdaniem nijak to się ma do koncepcji przecieranej czarnej powłoki. Wygląda jak zapożyczony od innego zegarka.

 

 

 

To może niech DLC na deklu będzie jako opcja... Ja srebra w tym zegarku nie widzę.

I rozumiem, że rynek walutowy nas nie rozpieszcza, i wolałbym dopłacić do czegoś bardziej adekwatnego do reszty projektu.

 

areks a wiesz może jaki będzie skład chemiczny tej czarnej powłoki?? Weź pod uwagę że jest wiele zegarków z kopertami z powłoką DLC, są też z kopertami z mosiądzu i brązu - ale w większości mają stalowe dekle  - wiesz może dlaczego???

 

Ano dlatego że uczulenie na stal chirurgiczną jest naprawdę bardzo mało prawdopodobne - za to na inne substancje zawarte np w mosiądzu czy brązie zdarzają się już częściej - cholera wie co jest w tej powłoce i ja osobiście wolałbym aby mi nic na łapie nie wyskoczyło jak będę śmigał z zegarkiem w upale albo jak wyjdę z wody dlatego uważam że lepiej jak powierzchnia dekla stykająca się ze skóra będzie z substancji której skład chemiczny jest ogólnie znany. 

 

Co do napisów na deklu to są mi one obojętne bo pod dekiel zaglądam raczej rzadko... fajnie by jednak było jakby były w języku polskim.


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o dekiel, to nie przesadzajmy, niech zostanie srebrny, przynajmniej wkładka będzie fajnie kontrastowac. Jedyne co bym z nim zrobił to szczotkowanie lub satyna/piaskowanie. Co do napisów wg mnie tak może zostać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również jestem za satyną bądż szczotkowaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jeśli chodzi o koronkę to musi się tak świecić jak psu ...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jeśli chodzi o koronkę to musi się tak świecić jak psu ...?

A widziałeś satynowane pociski?

Tak ma sie swiecic jak Szarikowi jajca :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A widziałeś satynowane pociski?

Tak ma sie swiecic jak Szarikowi jajca :D

+1 dobre :D


Rem tene, verba sequentur.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Im wiecej chętnych tym wiecej dziwnych pytań:) a czy ramka od daty nie może sie świecic lub cyfry z datownika? Ok, wiem to były pytania retoryczne.

 

Odnośnie dekielka to proponowałbym tez albo piaskowana lub szczotkowana :) im mniej błyszcząca tym lepiej


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym złotym pyłem to nie takie głupie jest...

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie cudujcie już dobra ?

Projekt był uzgodniony parę miesięcy temu, były też zapisy. Jak każdy zacznie teraz dodawać do zegarka " swój promyk szczęścia, ulepszenia" to będziecie go widzieć na Św. Dygdy czyli nigdy :-)

A grafik który robi rendery oszaleje i komputer mu się spali, bo każda najdrobniejsza zmiana to renderowanie od nowa całości co zajmuje kilka godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz sie okaze, ze lepiej byloby zrobic zegarek na zamowienie pod scisle okreslona przez klienta specyfikacje. Mnie i tak sie podoba, strasznie wybredny nie jestem.


Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kluczowe pytanie - kiedy bedzie gotowy sampel? Moglby ktos przypomniec jezeli bylo to juz podawane?

Jezeli chodzi o dekiel to mam tylko taka sugestie (oparta o doswiadczenia z Chrono) - dobrze byloby by wszelkie napisy/grawery/gliszowania byly solidne i wyrazne a nie wygladaly jak naklejone 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kluczowe pytanie - kiedy bedzie gotowy sampel? Moglby ktos przypomniec jezeli bylo to juz podawane?

Jezeli chodzi o dekiel to mam tylko taka sugestie (oparta o doswiadczenia z Chrono) - dobrze byloby by wszelkie napisy/grawery/gliszowania byly solidne i wyrazne a nie wygladaly jak naklejone 

 

Dobre pytanie, wie ktoś kiedy będzie sampel ? :P

 

Chyba kolega nie widział nigdy dekla grawerowanego laserowo, wtedy faktycznie wygląda to jak naklejka. W chrono był to grawer głębszy, fakt, że płytki ale jednak. Napisy drobne więc ciężko to dostrzec gołym okiem ale polecam zrobić zdjęcie macro to uwierzycie :-) , nie jest to coś co da się zetrzeć.

 

Vratislavia_Conceptum_Heritage_Chrono_1.

image upload no resize

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, że jak dla mnie, to nie zmieniał bym już nic i nawet ta wyraźna nazwa na wkładce dekielka bardzo mi się spodobała, bo na tarczy wolałbym by pozostało fajne logo "VC". 


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Powiem szczerze, że jak dla mnie, to nie zmieniał bym już nic i nawet ta wyraźna nazwa na wkładce dekielka bardzo mi się spodobała, bo na tarczy wolałbym by pozostało fajne logo "VC".

+1

Nie kombinujmy tylko róbmy już ten zegarek :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.